II Turnus Półkolonii (Zdjęcia ze wszystkich dni)

Od 03 lipca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy rozpoczął się II Turnus Półkolonii. Dzieci i młodzież uczestniczyły w warsztatach tematycznych, wycieczkach turystycznych, grze miejskie a także w konkurencjach sportowych. Pod koniec każdego z dnia oczekiwał ich obiad w Hotelu Sportowych. W poniedziałek najmłodsi świdniczanie uczestniczyli w warsztatach szachowych, tanecznych i muzycznych. Doskonalili oni swoje zdolności pod czujnym okiem Marcina Korzekwy, Renaty Łukaszewicz-Szczepanik i Ewy Tyszkiewicz. We wtorek nasi podopieczni pojechali do aquaparku we Wrocławiu, gdzie spędzili cały dzień bawiąc i pływając. Opiekunowie prowadzili zabawy na terenie aquaparku, gdzie uczestnicy półkolonii aktywnie brali udział. W środę została zorganizowana gra miejska.  Nasi uczestnicy zostali podzieleni na grupy i mieli znaleźć jak najwięcej zwierząt na rynku. Najbardziej punktowane były zwierzęta kamienne lub metalowe. Gdy wrócili do MDK-u został zorganizowany turniej w kule bule. W czwartek dzieci znowu pojechały na wycieczkę, tym razem punktem docelowym była Wielka Sowa. Natomiast w piątek został przeprowadzony na OSIR-ze olimpiada sportowa dla naszych uczestników. Trzeci Turnus rozpocznie się 10 lipca.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze