II turnus półkolonii dobiegł końca!

Pogoda nas rozpieszcza aż nadto! Dlatego II turnus zaplanowaliśmy równie ciekawie dla 48 – osobowej grupy dzieci. Warsztaty, aquapark, wycieczka w góry i zabawy sportowo – rekreacyjne czyli zero nudy na wakacjach!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>

Tanecznie przy poniedziałku

Pierwszy dzień drugiego turnusu półkolonii rozpoczęliśmy uczestnicząc w warsztatach tanecznych, animacyjnych oraz szachowych.

Taniec i animacje sprawią frajdę każdemu, tym bardziej dzieciom! Masę dobrej energii, uśmiechu sprawiły zajęcia, podczas których mogliśmy spędzić tańcząc w rytm muzyki, bawiąc się w różne gry i zabawy. Graliśmy również w szachy, ucząc się wcześniej zasad gry.

Wtorek w Aquaparku!

Pogoda zachęcała nas do wyjazdu, który wspomina się najfajniej. Ten wtorek był dla dzieci z drugiego turnusu równie ekscytujący! Udaliśmy do wrocławskiego aquaparku. Na miejscu zapoznaliśmy się z ratownikiem, zasadami bezpieczeństwa i odpowiedniego zachowania się na basenie, a potem ruszyliśmy na zjeżdżalnie i zabawy w wodzie.

Łucznictwo na wesoło w środę.

Nowością półkolonii, z którymi mieli okazję spotkać się uczestnicy II turnusu półkolonii to łucznictwo! Za sprawą klubu UKS Ameoli dzieci miały szansę poznać tajniki obsługi łuku. Dzięki temu dzieci mogły nie tylko potrzymać łuk, ale strzelić nim do tarczy, co było niesamowitym doświadczeniem.

Ten dzień spędziliśmy również na terenowych zabawach naszych rodziców, które są ponadczasowe i po dziś dzień sprawią dzieciom dużo radości. Szczególnie przy słonecznej pogodzie. Skakaliśmy na skakance, graliśmy w gumę oraz klasy oraz gry tematyczne. Czas nam zleciał bardzo miło i wesoło.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>

Czwartek w Górach Sowich

Czwartek spędziliśmy w Górach Sowich, podążając szlakami turystycznymi przyglądaliśmy się walorom krajobrazowym pasma Sudetów, korzystając przy tym z atrakcji turystycznych, których w Górach Sowich nie mało!

Aktywnie w piątek!

Piątek był ostatnim dzień II turnusu półkolonii letnich, który spędziliśmy na obiektach sportowych, biorąc udział w olimpiadzie gier i zabaw podwórkowych, które były także zwieńczeniem całego tygodnia i wręczeniem nagród uczestnikom.

Loading