Grupa ze spalonego teatru prowadzi nabór

„Grupa ze spalonego teatru” to grupa teatralna działająca w Młodzieżowym Domu Kultury im. Mieczysława Kozara Słobódzkiego skupiająca dzieci w wieku 7-10 lat.

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach 16.00-18.25

Zajęcia teatralne są wspaniałym pomysłem na dobre spędzenie czasu wolnego, spełniają funkcję integracyjną i terapeutyczną.

Wprowadzenie dzieci w świat sztuki poprzez zabawy teatralne przynosi im wiele korzyści, rozwija dzieci intelektualnie wzbogacając ich świat nowymi treściami, poszerza słownictwo, rozwija logiczne myślenie, kształci pamięć i uwagę, eliminuje nieśmiałość i lęk. Poprawia dykcję i wymowę. Jest punktem wyjścia do uaktywnienia wszelkich sfer psychicznych. Bawiąc się w teatr i występując przed publicznością dzieci czują się szczęśliwe, bo słyszą oklaski i pochwały.

Nauczyciel: Joanna Chojnowska