GRAMY I ŚPIEWAMY


Dzień dobry ,
Dzisiejszy wpis adresowany jest dla wszystkich uczestników mojej pracowni muzycznej zarówno Studio Piosenki jak i Studio Piosenki Juniors oraz wszystkich grup gitarowych.
Jest pomysł ,abyśmy pokazali się na forum tzn tutaj w necie. Wiecie, trochę się za wami stęskniłem 😉 i miło by było, aby każdy kto ma na to ochotę podesłał swoje zdjęcie . Jednak żeby to trochę „utrudnić” prosiłbym o zdjęcie z instrumentem. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim gitarzystów. Wokaliści mogą to zrobić z mikrofonem, jeżeli posiadają . Ważne jest aby to było zdjęcie aktualne. Pokażcie się mi i swoim znajomym. Zdjęcia wysyłamy na mój nr telefonu. Można też wysłać filmik na WhatApp jak ćwiczymy .
Druga sprawa dotyczy gitarzystów. Nasz konkurs „Jaka to melodia” powoli się rozkręca i obiecałem, że będzie ranking. Poniżej zamieszczam tabelkę. Stan na dzień dzisiejszy. Co tydzień będzie coś nowego i czekam na smsy z odpowiedziami. Nie wiem kiedy skończymy. Na razie plan jest do 24 maja…Teraz nutki i  filmiki z dwóch pierwszych zagadek

  • Wlazł kotek …

  • Teraz Kurki trzy 

    Do końca tygodnia czekam na rozwiązanie   zagadki  nr 3:

Dla wokalistów mam propozycję , abyśmy nauczyli się piosenki którą zaproponowałem wczoraj „Moja i Twoja nadzieja”. Proszę sprawdzić i zajrzeć . Nie chcę już kopiować tego co było wczoraj. Młodsi mają swoją piosenkę do nauki na pamięć. Zbliża się Dzień Matki, pamiętajmy o tym. Ja przygotuję piosenkę. Może ktoś będzie miał propozycję?
Wracając jeszcze do gitarzystów. Najstarsza grupa niech poćwiczy piosenkę „ Moja i twoja nadzieja” Filmik jest również we wczorajszym poście. Może ktoś opanuje ten rif ze wstępu, który potem się powtarza. Życzę przyjemnej pracy

Loading