GRAMY I ŚPIEWAMY 2

Dzień dobry ,
Dzisiejszy wpis adresowany jest dla wszystkich uczestników mojej pracowni muzycznej zarówno Studio Piosenki jak i Studio Piosenki Juniors oraz wszystkich grup gitarowych.
Przypominam że jest pomysł ,abyśmy pokazali się na forum tzn. tutaj w necie, aby każdy kto ma na to ochotę podesłał swoje zdjęcie . Jednak żeby to trochę „utrudnić” proszę o zdjęcie z instrumentem. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim gitarzystów. Wokaliści mogą to zrobić z mikrofonem, jeżeli posiadają . Ważne jest aby to było zdjęcie aktualne. Pokażcie się mi i swoim znajomym. Zdjęcia wysyłamy na mój nr telefonu. Można też wysłać filmik na WhatApp jak ćwiczymy .
Mała prezentacja:
Tomek Zalas

   


Kuba Jawień


Basia Kucała


Maciek Katyński 🙂


Kacper Wąsowicz


Kacper, nagrał tez filmik jak gra naszą zagadkę, ale udostępnię w poniedziałek, aby nie podpowiadać innym. Czekam do końca tygodnia.
Z młodszą grupą wokalną pracujemy nad piosenką na Dzień Mamy. Proszę uczyć się słów na pamięć. Przypominam melodię:


Dla starszych wokalistów mam propozycję , abyśmy nauczyli się piosenki którą zaproponowałem wcześniej – Moja i Twoja nadzieja. Pojawiła się szansa powrotu na zajęcia stacjonarne, może nawet w przyszłym tygodniu, więc posłucham waszej pracy na żywo:).
Chciałbym też zaproponować cofnięcie się do wczorajszego wpisu i wysłuchania koncertu PIELGRZYM.
Życzę miłego słuchania i przyjemnej pracy.

Loading