Gala XIII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej z sukcesem MDK Świdnica.

Gala XIII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej, okazała się sukcesem dla uczestników pracowni La Chanson z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy.
Jagoda Kurzawa(śpiew), Weronika Wąsowska(śpiew), Olga Węgłowska(śpiew), Kinga Półtorak(śpiew, skrzypce), Maja Nawrot(instrumenty perkusyjne), Adam Chlebowski(śpiew),Jakub Halkowicz(akordeon), Emil Warmuz (el. gitara), wykonaniem pieśni „Deszcz Jesienny” autorstwa M. Matuszkiewicza , w autorskim opracowaniu instrumentalno- wokalnym D. Jarosa(Instr.klawiszowe) , zakwalifikowali się do grona laureatów oraz wystąpili na Gali konkursu.
W centrum Kultury Agora we Wrocławiu ,publiczności z udziałem władz miasta i województwa oraz organizacji kombatanckich, zaprezentowała się dwudziestka laureatów tegorocznej edycji przeglądu .
Zespół La Chanson z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, chlubnie kontynuuje tradycję krzewienia patriotyzmu w naszej placówce przez muzykę i śpiew z sukcesem wpisując się w historie placówki, jako zespół który kolejny rok z rzędu przeszedł wszystkie etapy konkursu zostając laureatem przeglądu.
Uczestnikom zespołu dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów.