FORMACJA ONE na Przeglądzie Tanecznym w Trutnowie

„TANEČNI PŘEHLIDKA”

15  maja 2017 r. dziewczęta z pracowni tanecznej MDK „Bartek” pod kierownictwem Renaty Łukaszewicz Szczepanik, wyruszyły do Republiki Czeskiej do zaprzyjaźnionego Trutnowa. W tym dniu wzięły udział w Przeglądzie Tanecznym organizowanym przez Středisko Volneho Času Trutnov, który odbył się w Centrum Kultury „Uffo”. Na scenie  okazałego i bardzo nowoczesnego obiektu zaprezentowały się zespoły w  różnorodnych technikach tanecznych: country, stepowanie, show dance, bollywood, breakdance, hi-hop, mażoretki. Grupa z Młodzieżowego Domu Kultury Świdnica została już po raz kolejny ciepło przyjęta zarówno przez organizatorów jak i roztańczoną czeską młodzież. Zespół ONE zaprezentował się w układzie street dance i był ciekawostką w tym Przeglądzie ze względu na zupełnie odmienny styl tańca. Prawie cały dzień z tańcem i tancerzami był bogatym doświadczeniem, i możliwością integracji. Oprócz prezentacji tanecznych była czas na zwiedzanie i spacery po urokliwych miejscach miasta.

Wyjazd i pobyt w Trutnowie odbył  się w ramach kontynuacji projektu „Świdnicki GRYF i Trutnowski SMOK”.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze