FESTYN REKRUTACYJNY MDK ŚWIDNICA

Początek roku szkolnego 2018-2019  Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy postanowił zainaugurować festynem na Osiedlu Młodych, przy byłym Gimnazjum nr 1 w Świdnicy.

Licznie zgromadzona publiczność składająca się z rodziców , uczestników i młodzieży zainteresowanej swoim rozwojem w formie zajęć popołudniowych, miała okazję skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez nauczycieli MDK . Na skwerku byłego Gimnazjum nr 1 królowały zabawy integracyjne, a wśród nich gra w Kule – Bule, strzelanie z łuku, rzut piłeczką do kosza, turniej szachowy oraz formy plastyczne prowadzone przez panią Elę Tarnowską nauczycielkę plastyki i form ceramicznych w MDK Świdnica.

Całość uświetniły występy dzieci i młodzieży działającej w kołach wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, a wśród nich pracownia muzyczna pani Ewy Tyszkiewicz, Studio Piosenki “La Chanson” prowadzone przez pana Dariusza Jarosa, Studio Piosenki „Bartek” pani Agnieszki Banach oraz Studio Piosenki prowadzone przez pana Mirosława Jabłońskiego

“MDK Bawi , Uczy i Wychowuje” to hasło przewodnie naszej placówki, które przyświeca nam pracownikom i nauczycielom, dzięki czemu zajęcia i oferta edukacyjna dla uczestników zajęć jest z roku na rok atrakcyjniejsza i zachęca młodzież do twórczej pracy i rozwoju.

Zachęcamy więc wszystkich Młodych Świdniczan do zapoznania się z ofertą zajęć naszej placówki. Pamiętajcie Drzwi MDK – u są dla Was zawsze otwarte.

W byłym Gimnazjum nr 1 działają pracownie:

• – muzyczna
  • – plastyczna