Eliminacje rejonowe już niebawem!

Zbliżają się Eliminacje Rejonowe!

Jeszcze tylko 2 tygodnie pozostały na zgłaszanie się do etapu rejonowego DOLNOŚLĄSKIEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „Barwy Miłości do Ojczyzny”.

Jubileuszowy, X przegląd piosenki i pieśni patriotycznej, współorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy, dedykowany jest uczniom z klas od III do VI szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz członkom sekcji wokalnych placówek oświatowych. Soliści oraz maksymalnie 8-osobowe zespoły zainteresowane udziałem w konkursie, powinny przesłać swoje zgłoszenie do Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy do 11 marca 2016 r. Deklaracja uczestników musi zawierać wykaz 2 utworów popularnych lub pieśni patriotycznych, które mogą zostać wykonane na scenie w języku polskim z akompaniamentem instrumentu lub przy podkładzie muzycznym odtwarzanym z nośnika muzycznego.

Do 15 marca organizatorzy poinformują wykonawców o wyborze jednego z dwóch zgłoszonych utworów, który dopuszczony zostanie do występu. Natomiast eliminacje zaplanowano na 17 marca 2016 r. Odbędą się one w Sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Wykonawcy, którzy wygrają etap regionalny, wytypowani zostaną do Koncertu Galowego, który 28 kwietnia 2016 r. odbędzie się we Wrocławiu w Wojskowym Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej.

Pełny regulamin przeglądu wraz z Kartą Zgłoszeń znajduje się na stronie MDK

X DOLNOŚLĄSKI PRZEGLĄD PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Barwy Miłości do Ojczyzny”

Eliminacje rejonowe – Świdnica 17.03.2016 (Dawne województwo wałbrzyskie)

ORGANIZATORZY:

  • DOLNOŚLĄSKIE KURATORIUM OŚWIATY WE WROCŁAWIU
  • MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. MIECZYSŁAWA KOZARA- SŁOBÓDZKIEGO W ŚWIDNICY
  • ŚWIDNICKI OŚRODEK KULTURY

POD PATRONATEM:

  • WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO
  • MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

Loading