Wigilia z Radą Aktywnej Młodzieży
19 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy odbyło się zimowe, przedświąteczne spotkanie pod hasłem: „Wigilia MDK z Radą Aktywnej Młodzieży”. Uczestnicy zajęć mieli okazję odbyć magiczną podróż Ekspresem Polarnym. W budynku Młodzieżowego Domu Kultury czekały na nich do wykonania zadania nawiązujące do tradycji świątecznych między innymi świąteczne karaoke, szukanie Mikołaja, wspólne kolędowanie, zabawa w grę fabularną „Grinch”. Dzieci […]
