„BOHUNOVA PALETA 2021” dla Jagny i Victorii.

17 stycznia 2022 roku zostały opublikowane wyniki XXIV Międzynarodowego konkursu plastycznego „BOHUNOVA PALETA 2021”. Konkurs organizowany jest przez Miejski Dom Kultury – Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku Białej i Szkołę Artystyczną w Dolnym Kubinie na Słowacji.

W tym roku motywem przewodnim konkursu był „Portret,autoportret,człowiek”. Prace z naszej pracowni zostały wysłane na konkurs w październiku 2021 r., na wyniki czekaliśmy długo, ale już są !!!

Z radością informujemy, że w kategorii „Malarstwo” nagrodę „BRĄZOWE PASMO” zdobyła VICTORIIA MAKSYMENKO ( 11 lat). W tej samej kategorii wyróżnienie otrzymała JAGNA HABZDA (11 lat). Obie uczęszczają na zajęcia pracowni plastycznej „Mansarda”. Serdeczne gratulacje!!!

PS. Na zdjęciu z obrad jury w Bielsku-Białej prace Victorii i Jagny zaznaczone w kole.