Bajkowy świat Poli, Julii i Jagny !

Znamy już wyniki XXVII Ogólnopolskiego Konkursu im. Ireny Kwinto „Życie bajką jest”.

Tegoroczny temat przewodni konkursu to „Bajkowy świat owadów i ptaków”. Pracownia plastyczna „Mansarda” z sukcesami reprezentowała MDK Świdnica.

Na plastyczną część konkursu wpłynęło 1249 prac z całej Polski. Miło nam poinformować, że aż pięć prac zostało docenionych przez komisję. Nagrody otrzymały Pola Kryjom ( kategoria SP kl.1-4) i Julia Głogowska ( kategoria SP kl.5-8). Wyróżnienie zdobyła Jagna Habzda. Do wystawy prac online kwalifikację otrzymały Ewa Staręga i Natalia Strzelczyk.

Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji odbyło się w sobotę,15 kwietnia 2023 r., w Młodzieżowym Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim. W konkursie udział wzięli : Julia Bobela, Magdalena Morawska, Pola Kaniewska, Ada Przybył, Mikaela Ivasiutyn, Bartosz Głogowski, Marta Przybysz, Polina Kozak, Pola Sośnicka, Martyna Trelewska.

Serdeczne gratulacje dla laureatów i uczestników konkursu!!! ( nauczyciel Joanna Waksmundzka)