Artystyczny Plener Świdnicki dla Dzieci i Młodzieży z MDK

Pracownie plastyczne MDK zorganizowały w dniach 10-15 września 2018r. plener plastyczny. Wszyscy uczestnicy zajęć  p. W. Szwegler, J. Waksmundzkiej i E. Tarnowskiej mogli wybrać się w różne ciekawe miejsca Świdnicy i utrwalić widoki wraz ze wspaniałymi zabytkami i zielenią miejską. Uczyli się wnikliwej obserwacji , poszukiwali ciekawe szczegóły w architekturze pod względem kształtu, proporcji, barwy, faktury, położenia i wzajemnych relacji. Wszystkie prace powstawały w fazie projektów i szkiców rysunkowych. Kolejny tydzień dzieci spędzą na realizacji zamierzeń twórczych w różnych technikach plastycznych. Finałem prac będzie wystawa plastyczna poświęcona Świdnicy, która odbędzie się 17 października 2018r. w SP4 (w byłym Gimnazjum nr 1 ) w Świdnicy.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze