ANTONIADA – eMDeKowskie oskary rozdane

Podsumowanie roku oświatowego w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy za nami. Kolejne 10 miesięcy intensywnej pracy dydaktycznej minęło. Przychodzi moment na refleksję i podsumowanie tego, co za nami. Zastanawiamy się, co się udało, co sprawiało frajdę, a co mogło pójść zdecydowanie lepiej.

Antoniada ma swoje szczególne miejsce ze względu na obchody Dnia Placówek Wychowania Pozaszkolnego 13 czerwca.

W tym roku nagrodziliśmy specjalnymi odznakami 56 wzorowych uczestników zajęć. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy, odznaki i nagrody z rąk przedstawicieli władz miasta i przyjaciół MDK. Lista nagrodzonych tradycyjnie umieszczona jest na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury.

Dla wszystkich laureatów, gości i widowni zaprezentowały się solistki pracowni muzycznej oraz zespół taneczny ONE.

Do grona Przyjaciół MDK dołączyły cztery osoby. Rada Pedagogiczna uhonorowała tym szczególnym tytułem Panią Alicję Matysik, Panią Olenę Surinę, Panią Dorotę Moląg i Pana Piotra Snopczyńskiego. Były również podziękowania dla wspaniałych rodziców.

Po części oficjalnej widzowie obejrzeli grupę „Pierrot” w magicznym spektaklu pt. „Kraina Marzeń”.

Na tegorocznej „ANTONIADZIE” mieliśmy zaszczyt gościć Wiceprezydenta Miasta Świdnicy Pana Szymona Chojnowskiego, Przewodniczącego Komisji Oświaty Rady Miejskiej Pana Jana Górskiego, Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Pana Józefa Daleszyńskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej i Przyjaciela MDK Pana Mariusza Barcickieo, Wiceprezesa PTTK oddział w Świdnicy Panią Zofię Paszeńko,

Teraz pakujemy walizki na wakacyjne wyprawy, a od września zapraszamy do Domu gdzie realizują pasje, spełniają się marzenia,.


[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze

Loading