Zaproszenie na wernisaż

Serdecznie zapraszamy,w czwartek 10 listopada 2016 r. ,na wernisaż konkursu plastycznego „Barwy Niepodległości”, który rozpocznie się o godz.16.30. Uroczyste otwarcie wystawy i wręczenie dyplomów wszystkim jej uczestnikom odbędzie się w Klubie „Bolko” w Świdnicy ( plac Grunwaldzki). Komisja X edycji konkursu,w składzie Dorota Czerwonka,Olena Surina i Robert Kukla, przyznała 14 nagród, 18 wyróżnień i 60 kwalifikacji do wystawy. Gratulujemy laureatom wspaniałych prac, dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego z okazji Świąt Bożego Narodzenia (regulamin w zakładce konkursy) – Joanna Waksmundzka.

Konkurs Plastyczny „Barwy Niepodległości”2016 Świdnica, 3 listopada 2016 r.

Komisja w składzie : Dorota Czerwonka, Olena Surina, Robert Kukla i Joanna Waksmundzka (koordynator konkursu) postanowiła przyznać:

Nagrody:
ALICJA WITKOWSKA -14 lat, Gimnazjum1 Konstantynów Łódzki
MARCEL SZEWCZYK – 7 lat, SP 105 Świdnica
ALEKSANDRA GALANT – 14 lat, Gimnazjum 1 Świdnica
ALEKSANDRA KLIMKIEWICZ – 17 lat , MDK Świdnica
ALEKSANDRA IWANCZ – 14 lat , MDK Świdnica
ANNA CHOJECKA – 15 lat, ZSP 3 Żyrardów
WERONIKA BIELEWICZ – 11 lat,ZSP 3 Żyrardów
MILENA RÓJ – 7 lat, SP 6 Świdnica
ALEKSANDRA ODACHOWSKA – 15 lat, Gimnazjum 2 Świdnica
ROKSANA GLIŃSKA – 16 lat, I LO Świdnica
RADIKA ŁEPSKA – 14 lat, OCK Ostrzeszów
KINGA DUDKO – 13 lat, Gimnazjum Zabłudów
PAWEŁ OBRZUT – 16 lat, ZNSSpecjalnych Tarnów
NATASZA KOWALSKA – 9 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego
Gorzów Wielkopolski

Wyróżnienia:
MONIKA ŚWIGOST – 11 lat, SP Marcinowice
MARTYNA KONARSKA – 11 lat ,SP Marcinowice
JOANNA CHMIELEWSKA – Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Wyszków
MARIA KACZOROWSKA – 8 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego
Gorzów Wielkopolski
PAULINA KAŁUCKA – 9 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego
Gorzów Wielkopolski
JULIA PRZEDNOWEK – 7 lat, SP 6 Świdnica ( 2 prace)
ŁUCJA GĘBALA – 6 lat, MDK Świdnica
EMILIA LATO – 9 lat, MDK Świdnica
MONIKA SCHEER – 14 lat, Gimnazjum 1 Świdnica
MAJA KOSIERADZKA – 13 lat, ZSP 3 Żyrardów
KONRAD ADAMIAK – 13 lat, ZSP 3 Żyrardów
KAROLINA SŁOWIK – 8 lat, SP 98 Kraków
KACPER WICHER – 8 lat, SP 98 Kraków
MAŁGORZATA PILARCZYK – 10 lat, OCK Ostrzeszów
MARIKA AUGUSTYN – 14 lat , Gimnazjum 2 Dębica
SEBASTIAN WIETESKA – 10 lat, SP Szydłowo
JULIA WŁOCH – 10 lat, MDK Fabryczna Wrocław
KATARZYNA BORKOWSKA – 15 lat, MDK Fabryczna Wrocław

Kwalifikacja do wystawy:
NINA KIK , SOSW Lublin
HUBERT WIŚNIEWSKI – 11 lat , SP Żarów
ŁUCJA DĄBROWSKA – 12 lat , SP Żarów
MAGDA MORAWSKA – 10 lat, MDK Świdnica
KAROLINA CHLEWICKA – 12 lat, MDK Świdnica
JULIA MICHALSKA – 13 lat, MDK Świdnica
KLAUDIA TOMASIK – 15 lat, MDK Świdnica
MACIEJ STĘPIEŃ – 13 lat, MDK Świdnica
OLIWIA KAFKA – 12 lat, MDK Świdnica
AMELIA GĘBALA – 8 lat ,MDK Świdnica
OLA JAWIEŃ – 4 lata, MDK Świdnica
MAGDALENA CHLUDZIŃSKA – 16 lat , I LO Świdnica
INDIA BOBUSŁAWSKA – 16 lat, Świdnica
JAGODA KRZAK – 12 lat, SP 1 Świdnica
OLIWIA WITWICKA – 6 lat, SP 6 Świdnica
KLAUDIA ZAJĄC – 7 lat, SP 6 Świdnica
LILIANA OPASAŁA – 6 lat, SP 6 Świdnica
JAGODA SMOLAREK – 7 lat,SP 6 Świdnica
NATALIA JASIONOWICZ – 6 lat, SP 6 Świdnica
LENA DĄBRZALSKA – 7 lat, SP 6 Świdnica
JOANNA BARTOSIEWICZ – 9 lat, SP 105 Świdnica
DOROTA POLAK – SP 1 Świdnica
PATRYCJA ŚWIĘCICKA – SP 1 Świdnica
ROZALIA MISZKURO – SP 1 Świdnica
JULIANNA WALICHNOWSKA – SP 1 Świdnica
ADRIAN BĘTKOWSKI – SP 1 Świdnica
EMILIA RABKA – 7 lat, SP 105 Świdnica
IGOR LITWIŃCZUK – 7 lat, SP 105 Świdnica
ROKSANA CHRZANOWSKA – 8 lat, SP 105 Świdnica
KONSTANCJA BORKOWSKA – 8 lat, SP 105 Świdnica
ALEKSANDRA MYCZKOWSKA – 15 lat, Gimnazjum 2 Świdnica
NIKOLA HARAŹNA – 15 lat, Gimnazjum 1 Świdnica
WIKTORIA NETWINKO – 15 lat,Gimnazjum 1 Świdnica
MAX SZWEGLER – 15 lat,Gimnazjum 1 Świdnica
NATALIA RICHTSCHEID – 12 lat, SP Marcinowice
ALEKSANDRA PODANOWSKA – 10 lat, SP Marcinowice
MARIA NOWAK – 5 lat,Przedszkole Witoszów Dolny
MATEUSZ JOACHIMIAK- SOS-W Wyszków
MICHAŁ KRAWCZYK – SOS-W Wyszków
KACPER KRESOWIECKI – 8 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego
Gorzów Wielkopolski
AMELIA SZCZEPKOWSKA – 8 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego
Gorzów Wielkopolski
AMELIA ZGAMA – 14 lat, Gimnazjum 1 Nowy Targ
SŁAWOMIR WACŁAWEK – 15 lat , MOK Mszczonów
SZYMON JARGUS – 14 lat, Gimnazjum 8 Jaworzno
HANNA BRZĄKAŁA -12 lat, OCK Ostrzeszów
BŁAŻEJ TESKA – 18 lat , ZSZ Kurzętnik
WIKTORIA BRZEZIŃSKA – 8 lat , MDK Fabryczna Wrocław
NATALIA HEBISZ – MDK Fabryczna Wrocław
ALEKSANDRA KULAWIK – 12 lat,MDK Fabryczna Wrocław
MARTYNA SZYMAŃSKA – 15 lat, MDK Fabryczna Wrocław
ALEKSANDER ZIENTARA – 14 lat , Zespół Oświatowy Stare Kobiałki
MARTYNA PIETRZAK – 14 lat, ZSM 3 Grajewo
MAKSYMILIAN ZDEBSKI – 8 lat, SP 98 Kraków
MATEUSZ PABISIAK – 11 lat, SP 15 Konin
BŁAŻEJ WOLSKI – 7 lat, Zespół Szkół Sulęczyno
EMILIA JELIŃSKA – 6 lat, Zespół Szkół Sulęczyno
JAN JAŚKIEWICZ – 9 lat, SP 16 Wrocław
EMILIA TARASIEWICZ – 7 lat, ZS Sulęczyno
WERONIKA MALEJ – 12 lat, SP 51 Łódź
TOBIASZ DUDZIŃSKI – 10 lat, SP 51 Łódź

 11,524 total views,  2 views today