Mamy Turystyczną Rodzinkę

Z prawdziwą satysfakcją i radością donosimy, że rodzina Krzyś, Piotr, Jadwiga i Łukasz została laureatami Konkursu PTTK „TURYSTYCZNA RODZINKA

Turystyczna Rodzinka to inicjatywa Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
która rozpoczęła się w roku 2011.

 • Za cel Turystycznej Rodzinki obraliśmy promocję krajoznawstwa, aktywnej turystyki, zdrowego stylu życia.  Akcja zawiera w sobie szereg działań skierowanych do całych rodzin, poświęcamy w nich wiele uwagi dla najmłodszych.
 • Konkurs Turystyczna Rodzinka to nasze główne działanie. Ma na celu popularyzację indywidualnych rodzinnych wędrówek, nagradzane jest w nim między innymi ciekawe dokumentowanie wycieczek i odkrywanie mniej znanych miejsc „Małych Ojczyzn”.
 • Wyjazdy z Turystyczną Rodzinką to propozycja aktywnego wypoczynku, połączonego z dobrą turystyczną zabawą. Gościmy w różnych

  Konkurs Turystyczna Rodzinka 2022

  Celem konkursu jest promocja krajoznawstwa i aktywnej turystyki, zapraszamy Was do udziału.

  Dla kogo jest ten konkurs?

  Konkurs przeznaczony jest dla rodzin, zachęcamy do udziału dzieci, rodziców, dziadków.

   

  Co należy wykonać?

  W rodzinnym gronie należy odbyć co najmniej 6 wycieczek turystycznych, dokumentując je w Dzienniczku Wypraw Rodzinnych. Wycieczki realizuje się w terminie od 1 stycznia do 30 października 2022 roku, wyłącznie na terenie Polski. Termin przesyłania zgłoszeń od 1 października do 10 listopada 2021 roku.

  Jakie są kryteria oceny?

  Oryginalność i atrakcyjność prowadzonych Dzienniczków Wypraw, liczba zrealizowanych wycieczek i różnorodność form turystyki, różnorodność lokalizacji wycieczek i ich programy.

  A co możecie wygrać?

  Rodzinne pobyty w wybranych obiektach PTTK, vouchery na imprezy turystyczne, sprzęt turystyczny.

  Masz pytania, zapraszamy do kontaktu – poczta@rodzina.pttk.pl

  częściach kraju, podnosimy umiejętności w kolejnych dyscyplinach turystyki kwalifikowanej.

Loading