Zasłużone brawa i wielkie wzruszenie

W dniu 17 grudnia 2017 roku, przed bocznym wejściem do teatru, grupy z Młodzieżowego Domu Kultury zaprezentowały licznie zgromadzonym mieszkańcom Świdnicy ” Jasełka” pt. ” Przybieżeli do Betlejem pasterze”. „Żywa Szopka” co roku prezentowana jest w ramach Świdnickiej Kolędy, i co roku figury umieszczone w Szopce ożywają i odgrywana jest historia sprzed 2000 lat. W tym roku my odegraliśmy tradycyjne Jasełka, w których występowali: Józef, Maryja, Trzej Królowie, Pasterze w te postacie wcielili się uczestnicy grupy teatralnej ” Cedeen” p. J. Chojnowskiej, grupa pięknych Aniołów z grupy teatralnej ” Pierrot”p. W. Ziobrowskiej, a piękne kolędy i pastorałki wykonał zespół wokalny ” La Chanson” pod kierownictwem p. D. Jarosa.

Po zakończonej prezentacji występujący otrzymali zasłużone brawa, a wzruszeni mieszkańcy miasta wchodzili do Szopki i robili sobie zdjęcia z Maryją , Józefem, Królami i żywymi zwierzętami (osioł, dwie owce)

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze