Wystąpiły na scenie opolskiego Amfiteatru!

Grupa taneczna ONE, zespół wokalny Luźny Skład oraz solistka Weronika Wąsowska wystąpiły na deskach opolskiego Amfiteatru.

20 czerwca 2015 roku na deskach opolskiego Amfiteatru odbyło się I Ogólnopolskie Spotkanie Zespołów Artystycznych „Opole Artis”, na którym prezentowały się zespoły z placówek pozaszkolnych.  Młodzieżowy Kultury w Świdnicy  na tej prestiżowej imprezie prezentowały : Grupa taneczna ONE w składzie : Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Daria Lubońska,Monika Sitarz, Maciejewska Lidia, Daria Kapciak z układem „Inspiracje” oraz ” Impuls”, Zespół Wokalny „Luźny Skład” w składzie: Paulina Folcik, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Zofia Wąsowska, Weronika Wąsowska, Oliwia Milanowska w piosenkach: „Otwórz serce” oraz „Niedokończone rozmowy” i solistka Weronika Wąsowska w repertuarze „Małe c” oraz „Nie odrzucaj mnie”. Całe spotkanie odbyło się w niesamowitej atmosferze i na długo zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięci.
W sobotę, 20 czerwca, na deskach opolskiego Amfiteatru odbyło się I Ogólnopolskie Spotkanie Zespołów Artystycznych „Opole Artis”, na którym prezentowały się zespoły z placówek pozaszkolnych.

– Całe spotkanie odbyło się w niesamowitej atmosferze i na długo zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięci – wspomina Ewa Tyszkiewicz, opiekun zespołu wokalnego.

Młodzieżowy Kultury w Świdnicy  na tej prestiżowej imprezie reprezentowała : grupa taneczna ONE w składzie : Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Daria Lubońska,Monika Sitarz, Maciejewska Lidia, Daria Kapciak z układem „Inspiracje” oraz ” Impuls”, zespół wokalny”Luźny Skład” w składzie: Paulina Folcik, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Zofia Wąsowska, Weronika Wąsowska, Oliwia Milanowska w piosenkach: „Otwórz serce” oraz „Niedokończone rozmowy” i solistka Weronika Wąsowska w repertuarze „Małe c” oraz „Nie odrzucaj mnie”.