Uświetniły występami Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

02.03.2017 w Sali Teatralnej ŚOK Studio Piosenki La Chanson pod kierunkiem Dariusza Jaros, uświetniły swoimi występami miejskie obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych.

Młode Artystki Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy zaprezentowały publiczności słynne polskie piosenki nawiązujące do patriotyzmu i umiłowania naszej Ojczyzny. W wykonaniu Klaudii Zyski, Natalii Wyrzykowskiej, Julii Kretowicz, Wiktorii Smędry i Wiktorii Stamborskiej mogliśmy usłyszeć „Walczyk Lillu” , „Powrócisz tu”, „Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos”, „Nim wstanie dzień” i”Dziewczynę z granatem”.

Utwory zaaranżował i zaakompaniował nauczyciel prowadzący Dariusz Jaros. Krótki koncert w wykonaniu wokalistek Studia Piosenki La Chanson Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, zebrał bardzo pochlebne recenzje wśród licznie zgromadzonej publiczności.

Wokalistkom gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne koncerty z udziałem Studia Piosenki La Chanson.