I Turnus – Półkolonia (Zdjęcia ze wszystkich dni)

Od 26 czerwca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy rozpoczął się I Turnus Półkolonii. Dzieci i młodzież uczestniczyły w warsztatach tematycznych, wycieczkach turystycznych, grze miejskie a także w konkurencjach i sportowych. Pod koniec każdego z dnia oczekiwał ich obiad w Hotelu Sportowych. W poniedziałek najmłodsi świdniczanie uczestniczyli w warsztatach modelarskich, muzycznych i animacyjnych. Doskonalili oni swoje zdolności pod czujnym okiem Mateusza Grzelaka, Dariusza Jarosa i Wioletty Ziobrowskiej. We wtorek nasi podopieczni pojechali do aquaparku we Wrocławiu, gdzie spędzili cały dzień bawiąc i pływając. Opiekunowie prowadzili zabawy na terenie aquaparku, gdzie uczestnicy półkolonii aktywnie brali udział. W środę zostały zorganizowana gra miejska.  Nasi uczestnicy zostali podzieleni na pary i dostali mapę wraz z zaznaczonymi miejscami na rynku. Zabawa polegała na znalezieniu owych miejsc i oznaczeniu ich na mapie. Gdy wrócili do MDK-u zostały zorganizowane zabawy na terenie placówki. W czwartek dzieci znowu pojechały na wycieczkę, tym razem punktem docelowym były Kamionki oraz  przeszli przez „Ścieżkę Sentymentalną”. Natomiast piątek zostało przeprowadzone na OSIR-ze Olimpiada Sportowa dla naszych uczestników.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze