SUPER MŁODZIKI – Ranking Koła – Blacharz Roku

Nadszedł długo oczekiwany dzięń; 23.06.2016 r. W trakcie uroczystego zakończenia Roku Oświatowego w naszej placówce ze sceny teatru miejskiego swoje „supermłodziki” otrzymali;

1. Konrad Jaskuła
  2. Zuzanna Pietrukiewicz
  3. Sandra Matyszczyk

Laur  „Super Młodzik” jest wyrazem uznania Rady Pedagogicznej i społeczności Młodzieżowego Domu Kultury im. Mieczysława Kozara – Słobódzkiego w Świdnicy za wybitne osiągnięcia uczestnika zajęć stałych placówki, wyróżniające go na tle innych i stanowiące inspiracje dla pozostałych uczestników.

Ponadto „Małego Supermłodzika” z 1 różą odebrała Nataka Józefiak, a z 3 różami Amelka Jaskuła i Paweł Matjaszek.

W dniu 24 czerwca spotkaliśmy się w MDK, by podsumować kolejny rok pracy. Tradycją Koła jest, że wręczamy statuetkę „Blacharza Roku” dla uczestnika, który zdobył najwiekszą liczbę odznak turystycznych PTTK. Rekordową liczbę 33 odznak i palmę zwycięstwa zdobyła AGATKA HRUSZOWIEC

Ranking Koła to całoroczny obraz aktywności jego członków. Regulamin jest bardzo prosty. Każdy uczestnik naszej grupy otrzymuje 1 punkt za obecność na zajęciach oraz 5 punktów za udział w rajdzie, wycieczce lub za godne reprezentowanie Koła na forum placówki, środowiska itp. Oto wyniki:

1. Konrad Jaskuła………. 187 pkt.
  2. Amelia Jaskuła ……….163 pkt.
  3. Piotr Kowalski ……….151 okt
  4. Agata Hruszowiec ……149 pkt.
  5. Karolina Staszyńska ….137 pkt
  6. Paweł Matjaszek ……….129 pkt
  7. Natalia Józefiak ……….124 pkt.
  8. Sandra Matyszczyk ……124 pkt.
  9. Andżelika Stępniowska ..120 pkt.
  10. Zuzanna Pietrukiewicz ….79 pkt

Całość zwieńczyło gremialne wyjście na lody i WAKACJE!!!!!