Plan zajęć 2017/2018

MDK dział I ul. Nauczycielska 2

NazwaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Form dekoracyjnych i użytkowych AGRAFKAJoanna Walerowicz-Małe formy dekoracyjne I (DZIECI 5-7 LAT)
16:00-17:30
Formy użytkowe I
17:40-19:10
-Małe formy dekoracyjne II (DZIECI 8-10 LAT)
16:00-17:30
Formy użytkowe II
17:40-19:10
--
RobotykaZbigniew Brożbar


ROBOTYKA I
16:15-18:35
ROBOTYKA V
16:00-19:10
ROBOTYKA III
16:00-17:30
ROBOTYKA IV
17:40-19:10
ROBOTYKA VI
16:00-19:10
ROBOTYKA II
16:15-18:35
-
ModelarskaArkadiusz WalerowiczMODELARSTWO REDUKCYJNE III
16:00-19:10
MODELARSTWO REDUKCYJNE I
16:00-18:25
MODELARSTWO REDUKCYJNE IV
16:00-19:10
MODELARSTWO REDUKCYJNE MŁODZIK
16:00-18:25
MODELARSTWO REDUKCYJNE REPREZENTACJA MDK
16:00-19:10
-
MuzycznaEwa TyszkiewiczKEYBOARD I
15:30 - 16:15
Zespół Wokalny Luźny Skład ( grupa starsza)
16:20-17:50
Zespół Wokalny Luźny Skład (grupa młodsza)
17:55-19:25
--Keyboard I
15:15- 16:00
Keyboard II
16:05 - 19:10
--
MuzycznaDariusz JarosSala Teatralna
Kuźnia Rozdźwięków - zespół instrumentalny "EMDEK - BAND"
( początkujący instrumentaliści)

16:00-16:45
Studio Piosenki La Chanson - Dziecięca Grupa Wokalna
16:55-19:55
Sala Muzyczna
Studio Piosenki La Chanson gr. 1
15:15-16:45
Studio Piosenki La Chanson gr. 2
16:55-19:55
-Sala Muzyczna
Kuźnia Rozdźwięków zespół instrumentalny "EMDEK-BAND"
15:50-18:20
Sala Taneczna
Studio Piosenki La Chanson gr 1.

15:30-17:00
-
MuzycznaMirosław Jabłoński-Koło gitar klasycznych I
16:00-17:30
Koło gitar klasycznych III
17:40-19:10
Koło gitar klasycznych II
16:00-17:30
Studio Piosenki I
17:40-19:10
Studio Piosenki II
18:30-20:00
Koło gitar klasycznych I
16:00-17:30
Studio Piosenki I
17:40-19:10
Koło gitar klasycznych II09:30-11:00
Studio Piosenki II
11:10-12:40
PlastycznaWanda Szwegler--TECHNIKI RÓŻNE I
16:00-17:30
GRAFIKA I TECHNIKI RÓŻNE III
17:40-19:10
--TECHNIKI RÓŻNE II
09:00-10:30
MALOWANIE NA JEDWABIU, TECHNIKI RÓŻNE
10:40-12:55
PlastycznaJoanna WaksmundzkaTECHNIKI RÓŻNE
16:00-18:25
MAŁE FORMY PLASTYCZNE I
16:00-17:30
MAŁE FORMY PLASTYCZNE II
17:40-19:10
MAŁE FORMY DEKORACYJNE
15:00-17:25
GRAFIKA
16:00-19:10
MALARSTWO
16:00-19:10
-
SzachowaMarcin KorzekwaKlub Szachowy GAMBIT MDK VII
16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK I
17:40-19:10
Klub Szachowy GAMBIT MDK V
16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK III
17:40-19:10
Klub Szachowy GAMBIT MDK VII
16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK I
17:40-19:10
Klub Szachowy GAMBIT MDK V
16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK III
17:40-19:10
-Klub szachowy GAMBIT MDK (szachy turniejowe - wyjazdy)
10:00-11:30
SzachowaWojciech Kowalczuk Klub Szachowy
GAMBIT MDK Świdnica, GR II

16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica
grupa mistrzowska

17:40-19:10
--Klub Szachowy
GAMBIT MDK Świdnica, GR II

16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica
grupa mistrzowska

17:40-19:10
KLUB SZACHOWY GAMBIT MDK Świdnica GR. IV
10:00-11:30
Taneczna Anna Sochocka-GRUPA I Młodsza
(6-7 lat)
15:30-16:15
GRUPA II Młodsza
(6-7 lat)
16:20-17:05
GRUPA Starsza
(8-9 lat)
17:10-18:45
-GRUPA I Młodsza
(6-7 lat)
15:30-16:35
GRUPA II Młodsza
(6-7 lat)
16:45-17:50
GRUPA Starsza
(8-9 lat)
18:00-19:30
--
TeatralnaJoanna Chojnowska--GRUPA ZE SPALONEGO TEATRU
(szkoła podstawowa do kl. 6)

16:00-18:25
PAUZA
(gimnazjum i kl. 7-8 SP)

16:00-18:25
-CEDEEN
(liceum)

10:00-13:10
TurystycznaZbigniew Curyl----Koło Turystyczne TO TU TO TAM
16:30-18:00
spacery, rajdy, wycieczki

MDK dział II

Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Kozara – Słobódzkiego 21 (byłe Gimnazjum nr 1)

NazwaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
FotograficznaKrzysztof JasGRUPA I
16:15-17:45
--GRUPA II
16:15-18:40
--
MuzycznaAgnieszka BanachZespół P. i R. ''TIMKI''
16:00-16:45
Koło keyboardowe KLAWIATURA I
17:00-18:30
Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży
(grupa młodsza)
16:00-17:30
Zespół Muzyki Dawnej ''TOTUS MUSICUS''
17:40-19:10
Koło keyboardowe KLAWIATURA II
15:00-15:45
Zespół P. i R. ''TIMKI''
16:00-16:45
Koło keyboardowe KLAWIATURA II
17:00-19:15
Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży
(grupa starsza)
16:00-17:30
Zespól Muzyki Dawnej ''TOTUS MUSICUS''
17:40-19:10
Koło keyboardowe KLAWIATURA I
16:00-17:30
-
PlastycznaElżbieta TarnowskaCeramika z elementami garncarstwa
16:00-19:10
Malarstwo
16:00-18:25
Techniki różne gr.I
16:00-18:25
Techniki różne gr.II
15:45-17:15
Techniki różne gr.III
17:30-19:00
Małe formy dekoracyjne
16:00-19:10
-
SzachowaWojciech KowalczukKlub Szachowy
GAMBIT MDK Świdnica, GR VI

16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica, GR. VIII
17:40-19:10
--Klub Szachowy
GAMBIT MDK Świdnica, GR VI

16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica, GR. VIII
17:40-19:10
--
MuzycznaDariusz Jaros--Grupa muzyczno- teatralna
15:00-16:30
---
TeatralnaWioletta Ziobrowska-PIERROT
16:00-18:25
TEATR TS
16:35-19:40
-FIGIELEK
16:00-18:25
-

Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Ofiar Oświęcimskich 30 (byłe Gimnazjum nr 2)

NazwaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
ModelarskaMateusz GrzelakMODELARSTWO LOTNICZE MŁ
16:00-18:35
MODELARSTWO LOTNICZE ST
16:00-18:35
MODELARSTWO REDUKCYJNE I
16:00-19:10
MODELARSTWO REDUKCYJNE II
16:00-19:10
MODELARSTWO KARTONOWE
16:00-19:10
-

4,934 total views, 2 views today