Nasze sukcesy w roku 2017/2018

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2017/2018.

546 total views, 2 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy14.10.2017r.Police nad Metují (Czechy)Model CUP Police nad Metují 2017

Adam Grech, Konrad Marchewka, Róża Bartko-Kozieł, Szymon Mazur

 Piotr Kowalski,

 Nagrody specjalne za najlepszy plstikowy model,

Szymon Mazur i Piotr Kowalski

Pracownia modelarska dział II:

II miejsce - Konrad Marchewka,

III miejsce - Hanna Jesior,

II miejsce - Maksymilian Boczyło,

Udział:

Piotr Kowalski,
Mikołaj Jesior
Dobrosław Kiszecki 

07.10.2017r.
-
08.10.2017r.
SzczecinVII Festiwalu Modelarskim Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie o puchar prezydenta miasta Szczecin PAPRYKARZ 2017

Róża,Bartko-Kozieł AdamGrech i Jakub Gotfryd –wyróżnienia

 Róża Bartko -Kozieł zdobyła nagrodę specjalną Dyrektora Muzeum Techniki i Komunikacji

  op. A. Walerowicz

30.09.2017r.ul. Galla Anonima 1, ŚwidnicaMiędzynarodowe Święto Latawca DRAKONALIA 2017

Pracownia modelarska MDK Świdnica:

-III miejsce w kategorii St. Junior od 14 do lat 18 – Jakub Gotfryd

- IV miejsce w kategorii Mł. Junior od 8 do 13 lat – Dobrosław Kiszecki

- VI miejsce w kategorii Mł. Junior od 8 do 13 lat -
- Tymoteusz Arczykowski

op. M. Grzelak

ogólnopolski09.11.2017r.Klub Bolko ŚwidnicaXI KONKURS PLASTYCZNY BARWY NIEPODLEGŁOŚCI

Nagroda: Hanna Stanejko lat 12, Kamila Kamińska lat 11
Kwalifikacja do wystawy: Kamila Jóźwik lat 9, Wiktor Fudali lat 12, Nadia Pieczonka lat 8

Nagroda: Hanna Stanejko lat 12, Kamila Kamińska lat 11

 

Kwalifikacja do wystawy: Kamila Jóźwik lat 9, Wiktor Fudali lat 12, Nadia Pieczonka lat 8

op. Elżbieta Tarnowska

01.11.2017r.Klub Bolko w ŚwidnicyXXVI Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Nagroda: Zespół Luźny Skład: Agata Belka, Natalia Taratuta, Paulina Folcil, Julia Mazuchowska, Wiktoria Kolnek, Weronika Kolonek , udział: Zespół Luźny Skład ( grupa młodsza ": Oliwia Paruch, Oliwia Kachnowicz, , , Magdalena Błasiak, Karolina Paszkiewicz, Marcelina Wójcik,

 (op. Ewa Tyszkiewicz)

27.09.2017r.Świdnica, teatr miejskiPrzegląd Piosenki Literackiej PaPaPi

Katarzyna Rzeczkowska – uczestnik

Wsparcie organizacyjne - Angelina Warmuz, Emil Warmuz, Natalia Walusiak 

op. M. Jabłoński

26.09.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny - Psiaki kociaki i inne zwierzaki

Udział 16 osób

op. J. Waksmundzka

Udział 16 osób
op. J. Waksmundzka
15.09.2017r.Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego … lub swojego miasta

Nagroda Wiktoria Walusiak,
wyróżnienia Magda Morawska i Maja Długołęcka
op. J. Waksmundzka

Nagroda Wiktoria Walusiak,

wyróżnienia Magda Morawska i Maja Długołęcka

 

op. J. Waksmundzka

wojewódzki03.11.2017r.Klub BolkoXXVI Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - Na szlaku

konferansjerki: Julia Wabik, Izabela Trojanowska 

op. J. Chojnowska

Angelina Warmuz, Emil Warmuz, Natalia Walusiak, Kasia Rzeczkowska

Wyróżnienie - Martyna Korkiewicz

op. M. Jabłoński

29.09.2017r.Teatr Miejski w ŚwidnicyPAPALI 2017

konferansjerzy: Martyna Idczak, Kacper Sowa - op. J. Chojnowska

powiatowy06.11.2017r.Klub BolkoPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród...

wzięli udział: Szymon Antonowicz (" Pauza")

Zuzanna Wolińska,("Cedeen"), Elżbieta Tądel ("Cedeen"), Aleksandra Król ("Cedeen"),

kwalifikacje do Finału Konkursu otrzymały: Zuzanna Wolińska, Aleksandra Król.

op. J. Chojnowska

15.10.2017r.Polana na ŚlężyTurniej Sportowo – Rekreacyjny w ramach 41 Zlotu Turystów Świdnickich na Ślęży

II m. drużynowo: (A. Jaskuła, M. Nycek i A. Stępniowska, A. Hruszowiec, Z. Józefiak, K. Jaskuła, N. Józefiak,) (op. Z. Curyl)

miejski30.10.2017r.Klub BolkoSpotkanie Klubowe - Świdniczanie dla Świdniczan – wspomnienia z wypraw w ramach XXII Dni Gór

Prelekcja Konrada Jaskuły pt: Orla Perć,

Prelekcja Sandry Matyszczyk pt: Chiny

op. Z. Curyl

30.10.2017r.Świdnicki Ośrodek KulturyGóry moja pasja

Nagrody:Natalia Strzelczyk,Wiktoria Gołuch,Kateryna Dushka

op. J. Waksmundzka

27.10.2017r.MDK, ul. nauczycielskaJesienne Liście

Karol Konieczny, Franciszek Leśniański, Ola Herbut, Natalia Błoch, Paulina Dobroń, Angelina Warmuz, Emil Warmuz, Natalia Walusiak,Danuta Tyńska, Julia Dudek, Kasia Rzeczkowska, Ala Dąbrowska, Żaneta Król, Maciej Pasterniak, Martyna Korkiewicz, Bastian Wiciński, Amelia Gębala, Iga Kruk, Daria Kwiecińska, Hania Stuchlik, Kacprzak Szymon, Ola Rudownik, Tosia Teurle,Piotr Florczak, Weronika Waśniowska, Daniel Kłos.

op. M. Jabłoński

17.10.2017r.Teatr MiejskiVIII Dni Lwowa i Kresów Południowo-Zachodnich

prezentacja przez grupę Cedeen programu : Zabużąński Wirus" Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, , Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska

op. J. Chojnowska

15.10.2017r.Schronisko Pod Wieżycą i Masyw ŚlężyII Świdnickie Marsze na Orientacje

I m w kat TD: A. Jaskuła, M. Nycek i A. Stępniowska.

II m w kat TD: A. Hruszowiec, H. Dębek, Z. Józefiak,

IV m. w kat. TM: K. Jaskuła, N. Józefiak, P. Matjaszek (op. Z. Curyl)

13.10.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury ŚwidnicaWidokówka ze Świdnicy

Nagrody: Natalia Strzelczyk i Magda Morawska

wyróżnienia Kinga Frączek i Hanna Surosz

op. J. Waksmundzka

Nagroda i wydruk pracy na widokówce: Julia Tarnowska lat 8, Karolina Kuriata lat 11

Nagrody równorzędne: Aleksandra Jakusheva lat 8, Alicja Rembisz lat 13, Kamila Kamińska lat 11, Dawid Szokało lat 12, Hanna Stanejko lat 12

Wyróżnienia: Maja Żynkin lat 11, Grzegorz Olatowski lat 14, Katarzyna Boroń lat 11, Claudia Veneberg lat 11

op. Elżbieta Tarnowska

Występ uczennic: Marty Lurki, Nadii Pieczonki i Ady Pieczonki  (zespół "Wirusy") - ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży- op. A.Banach

25.09.2017r.Wieża Ratuszowa, teatr miejski, sukiennice pod wieżąSpektakl oparty na warsztatach Tolerancja-Nie ogarniam

Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański, , Kacper Sowa, Julia Wabik, Wiktoria Stamborska - op. J. Chojnowska

23.09.2017r.Rynek Świdnicki Ośrodek KulturyCzas na teatr​

Joanna Walerowicz:

Łucja Sobolewska, Basia Biela Nel Kowal, Julia Klima, Mila Jaśkiewicz i mama, Łucja Gliwa, Laura Gliwa i babcia, Weronika Surówka, Natalia Surówka, Ada Ćwik, Natasza Pałak, Jagoda Smolarek i mama, Oliwia Krzyżanowska, Kalina Zięcina, Emilia Chmielewska, Gabrysia Marciniak,

Ewa Tyszkiewicz, Ignacy Tyszkiewicz, Igor Tyszkiewicz,

Wioletta Ziobrowska:

Moas Zuzanna Partyczna Karolina Stanejko Hania Jaskuła Amelia Grabczyńska Wiktoria Piskorz Ania Matyszczyk Sandra  Przychocka Ola Przychocka Wiktoria Kowalczyk Natasza Kozłowska Wiktoria Kozłowska Zuzia Paszkiewicz Ania Kowalska Lidia Nawrocki Wojciech Pieczonka Nadia Chudy Klaudia Ada Pieczonka

Agnieszka Banach, Ewa Fitrzyk, Laura Fitrzyk, Weronika Mongiało, Marta Lurka i mama, Wiktoria Korczak, Martyna Średnicka

Joanna Waksmundzka, Wiktoria Wolańska, Zofia Mały, Andrzej Mały, Mariusz Mały, Marianna Mały, Hania Mały, Olga Szymańska, Tomasz Szymański, Jlona Szymańska, Łukasz Mały,

Wanda Szwegler: Joanna Bartosiewicz, Wiktoria Gadzinska, Amelia Gębala, Maciej Zachorski, Agnieszka Poradzisz

23.09.2017r.
-
24.09.2017r.
Świdnickie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty z Juliuszem Chrząstowskim - Tolerancja -Nie ogarniam - przeprowadzone wspólnie z uczestnikami Uniwersytetu III wieku

Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański, , Kacper Sowa, Julia Wabik, Wiktoria Stamborska - op. J. Chojnowska

12.09.2017r.
-
13.09.2017r.
Świdnickie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty z Juliuszem Chrząstowskim - Tolerancja -Nie ogarniam - przeprowadzone wspólnie z uczestnikami Uniwersytetu III wieku

Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański, , Kacper Sowa, Julia Wabik, Wiktoria Stamborska - op. J. Chojnowska

04.09.2017r.Osiedle Młodych, boisko przy byłym Gimnazjum nr 1 w Świdnicy.Festyn Rekrutacyjny MDK Świdnica

Występ Marty Lurki i Klaudii Chudy - solistek Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży-  opiekun: A.Banach

Udział:  Agata Belka, Natalia Taratuta, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, (op. Ewa Tyszkiewicz)

wewnętrzny27.10.2017r.MDK-dział II-sala muzycznaJesienne Liście

konferansjerka: Martyna Idczak

op. J. Chojnowska

21.10.2017r.MDK , teren miastaBieg Patrolowy Śladami Patrona Mieczysława Kozara -Słobódzkiego

Pracownia modelarska V miejsce

Arkadiusz Walerowicz,

Piotr Kowalski, Adam Grech, Szymon Mazur, Tomasz Sołtys, Konrad Sosnowski, Oliver Boesel, Mateusz Biela, Igor Kutyło, Piotr Dąbrowski, Witold Łazarek, Wiktor Kruk

Pracownia „Agrafka” VI miejsce

Joanna Walerowicz,

Jagoda Smolarek, Basia Biela, Łucja Sobolewska, Oliwia Krzyżanowska, Igor Czubki, Mila Halicka, Magda Halicka, Emilia Konarska,  Magda Malina

Pracownia muzyczna VII miejsce

Ewa Tyszkiewicz

Julia Mazuchowska, Wiktoria Kolanek,  Weronika Kolanek, Alicja Łaszczyk,  Magdalena Błasiak, Marcelina Wójcik, Martyna Kawa, Ignacy Tyszkiewicz

Pracownia robotyki - XI miejsce

Zbigniew Brożbar

Damian Dembek, Piotr Konarski, Jan Moląg, Michał Czerniak, Łukasz Mały

Pracownia plastyczna III miejsce

Wanda Szwegler

Joanna Bartosiewicz, Wiktoria Gadzińska,  Zosia Miłkowska, Maciej Zahorski, Łucja Miłkowska,  Oliwia Witkowska, Pola Rosiak, Maciej Jurewicz, Jan Jurewicz

Pracownia plastyczna - X miejsce

Elżbieta Tarnowska

Martyna Nycek, Amelia Jaskuła,  Martyna Malinowska, Maja Osowska, Maja Żynkin, Grzegorz Olatowski,  Aleksandra Jakusheva, Kamila Kamińska, Marcin Keler, Ania Wojno, Julia Tarnowska

Pracownia muzyczna XII miejsce

Mirosław Jabłoński

Natalia Walusiak, Emil Warmuz, Angelina Warmuz,   Aleksandra Rudownik, Szymon Kacprzyk, Martyna Korkiewicz, Hania Guźlińska, Kasia Inglot

Pracownia szachowa VIII miejsce

Marcin Korzekwa

Wojciech Kowalczuk

Bartosz Chęciński, Bianka Maciszewska, Oskar Brzezicki, Dominik Rużowski, Hubert Zapolski, Roksana Zapolska, Antoni Mizura, Mikołaj Kula, Milena Głuc 

Pracownia plastyczna IV miejsce

Joanna Waksmundzka

Hanna Mały, Zofia Mały, Magda Morawska, Wiktoria Walusiak,   Hanna Rosa, Ida Wójtowicz, Ola Kyryliuk, Katarzyna Dushka, Wiktoria Wolańska, Szymon Dąbrowski, Miła Pashko

Pracownia teatralna II miejsce

Joanna Chojnowska

Szymon Antonowicz, Milena Głąbik, Martyna Ryży, Julia Uchańska, Daria Miechurska, Elżbieta Tądel, Kacper Sowa, Zuzia Wolińska, Aleksandra Król, Marta Moląg, Weronika Majka

Pracownia muzyczna IX miejsce

Agnieszka Banach

Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Weronika Mongiało, Marta Lurka, Klaudia Chudy, Karolina Koch, Iga Szklarczyk, Marek Angierman

Pracownia plastyczna I miejsce

Wioletta Ziobrowska

Zuzia Moas, Oliwia Nowosiad, Ola Mamcarczyk, Marcelina Radwańska, Karolina Partyczna, Wiktoria Grabczyńska, Ania Piskorz, Hania Kała,Bogna Kiszecka, Hania Stanejko

16.10.2017r.
-
19.10.2017r.
prac. muz. MDK dz. II Tydzień z hymnem MDK - Warsztaty nauki hymnu pt. Wszyscy znamy hymn MDK

prowadzący: A.Banach. Udział grup:  Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży  i "Klawiatura"  (op. A.Banach)  oraz pracowni  plastycznej (op. E.Tarnowska) i pracowni szachowej (op. W. Kowalczuk) 

10.09.2017r.Rudawy Janowickie Pasmo ZadziernejVI Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. Orłowicza

9 członków Koła ToTuToTam

op. Z. Curyl

02.09.2017r.Wzgórza KarpnickieV Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. Orłowicza

Udział 9 członków Koła ToTuToTam (op. Z. Curyl)