Nasze sukcesy w roku 2015/2016

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2015/2016.

1,025 total views, 1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy02.07.2016r.Sala teatralna ŚOKFestiwal Teatru Otwartego Prezentacja spektaklu ''Zabawa musi być''

Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel, Izabela Trojanowska, Weronika Wąsik, 

(op. J. Chojnowska)

01.07.2016r.Patio Wieża RatuszowaFestiwal Teatru Otwartego Prezentacja spektaklu ulicznego ''Zgęstka''

Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel, Izabela Trojanowska, Weronika Wąsik, Daria Miechurska

(op. J. Chojnowska)

03.06.2016r.
-
04.06.2016r.
KluczborkX Międzynarodowy Festiwal Piosenki ''Kluczborskie Trele''

I Nagroda:Zespół La Chanson(Wiktoria Smędra,Julia Kretowicz,Natalia Wyrzykowska) Udział:soliści:Julia Kretowicz,Wiktoria Smędra,Natalia Wyrzykowska,

(op. Dariusz Jaros)

07.05.2016r.
-
08.05.2016r.
TrutnovKoncert na Imprezie "Już Go Niosą" oraz warsztaty

Udział: Elżbieta Kuzio, katarzyna Rzeczkowska (op. M. Jabłoński).

07.05.2016r.
-
08.05.2016r.
TrutnowProjekt ''Świdnicki Gryf-Trutnowski Smok''. Festyn ''Już go niosą''. Warsztaty.

Udział w prezentacjch MDK na scenie w Trutnowie, integracja z innymi uczestnikami MDK, warsztaty: K. Sowa, K. Polański, M. Idczak, W. Słonimska, E. Tądel, W. Wąsik (op. Joanna Chojnowska)

07.05.2016r.
-
08.05.2016r.
TrutnowProjekt ''Świdnicki Gryf-Trutnowski Smok''. Festyn ''Już go niosą''. Warsztaty.

Prezentacje teatralne na scenie: K. Sowa, K. Polański, M. Idczak, W. Słonimska, E. Tądel, W. Wąsik

op. J. Chojnowska

30.04.2016r.Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka ToruńXX Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży

Udział 36 prac(op. J. Waksmundzka)

19.03.2016r.
-
20.03.2016r.
CENTRUM WSPIERANIA FUNDACJI POZARZADOWYCH „S3S”XX MIĘDZYNARODOWY KONKURS MODELI REDUKCYJNYCH – ŚWIDNICA JUNIOR 2016

WYRÓŻNIENIA/MŁODZIK: Adam Grech, Fitrzyk Alan, Uchański Oskar, Jurowski Miłosz, Baranik Mateusz, Konrad Ulfik, Boczyło Maksymilian, Mech Adrian, Jakubczyk Karol, Kowalski Piotr, Kowalski Piotr, Kiszecki Dobrosław, Piętek Szymon, Orłowski Piotr, Orłowski Michał, Wojciechowski Grzegorz, Dzięcielski Staś, Kutyło Igor, Mendes Kacper, Hubert Urban, Mazur Kacper, Olędzki Marcin, Sosnowski Leo, Leśniański Franciszek, Świder Konrad, Świder Szymon, Czerniatowicz Jan, Kosmala Jakob, JUNIOR/UDZIAŁ: Mazur Szymon, Konrad Marchewka, Tomasz Sołtys, Olędzki Mateusz, Sosnowski Konrad. JUNIOR/MIEJSCA I - Hubert Babiński, JUNIOR/MIEJSCE II – Róża Bartko-Kozieł, JUNIOR/MIEJSCE III- Adrian Butkiewicz, SENIOR/MIEJSCA I – Zatorski Łukasz, Zapotoczny Mateusz, SENIOR/MIEJSCA II – Wojciech Szczepanem (op. A. Walerowicz)

18.03.2016r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w SosnowcuXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie” - „Tu i teraz”

Udział : 10 osób    (op. J. Waksmundzka)     

31.01.2016r.Zespół Szkół Plastycznych Dąbrowa Górnicza6 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt wyobraźni”

Udział 23 osoby, wyróżnienie: Klaudia Skawina, Alicja Wojnowska, udział w wystawie: Aleksandra Iwancz (op. J. Waksmundzka)

19.12.2015r.teatr ŚOKKoncert Zespołu "Totus Musicus"-" Wśród Nocnej Ciszy"

Wystąpili: Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus": Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk,   zespół "Wirusy":Karolina Koch, Hanna Oleśkiewicz, Martyna Malinowska, zespół piosenki i ruchu "Timki" i solistki: Marta Lurka, Hania Jesior, Nadia Pieczonka , gościnnie soliści: Mikołaj Dziedzic, Anna Pasek i Bastian Wiciński (op. A.Banach) Grupa " Pauza": prowadzący: Martyna Idczak, Kacper Sowa, India Bogusławska. Grupa ze spalonego teatru: Klaudia Skawina, Szymon Antonowicz, Adam Hercuń, Martyna Golon, Zosia Baranik (op. J. Chojnowska)

12.12.2015r.Hradec Kralove Regina Cup

Gr. II (2003-2005): 30. Jan Moląg, (34 uczestników), Gr. III (2006 i młodsi), 7. Oskar Perek, 15. Krystian Kędzierski, (32 uczestników) Op. M. Korzekwa

11.12.2015r.MDK 1 BytomMiędzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży „SILEZIANY’2015”

Złoty Medal: Julia Tarnowska lat 5.5, Szymon Olchawa lat 10, Magdalena Otrząsek lat 12, Wystawa:Adriana Lasończyk, Agnieszka Piechurska, Grażyna Marchewka, Alicja Maliszewska, Weronika Gładysz, Aleksandra Sakowska, Weronika Mongiało, Julia Kawa, Weronika Pieczara, Karolina Kuriata (op. E. Tarnowska), Srebrny Medal: Magda Morawska lat 9, Filip Pawlik lat 15, Wystawa: Agata Burdak, Amanda Mazurek, Zosia Mały, Ola Wojnowska, Amelia Chomutow, Rafał Szumski, Oliwia Drozdowicz, Klaudia Tomasik, Karolina Jończyk, Aleksandra Iwancz, Roksana Promowicz, Kinga Frączek (op. J. Waksmundzka).

05.12.2015r.Hala Sportowa OSiRXXIII Świdnicki Festiwal Tańca

NAGRODA: Grupa tańca nowoczesnego ISKIERKI: Nadia Antonowicz, Karolina Trunkwalter,Adriana Lasończyk, Anastazja Dominas, Oliwia Zych, Aleksandra Tomala, Justyna Janeczko, Marta Majcher (op. R. Łukaszewicz-Szczepanik)

28.11.2015r.
-
29.11.2015r.
Trutnov Warsztaty muzyki dawnej pt. "Interpretacja dawnych polskich i czeskich kolęd" realizowane w ramach projektu "Świdnicki Gryf - Trutnowski Smok"

Udział  : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus", solistki ze "Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek"  - opiekun   A.Banach

28.11.2015r.
-
29.11.2015r.
Středisko Volného času w TrutnovieKontynuacja projektu Świdnicki Gryf i trutnovski Smok Warsztaty tańca mażoretkowego

Hardy Emila ,Karolina Pitura , Matyszczyk Sandra , Mikuła Weronika, Kraszkiewicz Julita, Huk-Wierzbicka Anna, Turek Wiktoria, Zalewska Natalia, Biedroń Karina, Kieca Weronika, Łużna Natalia, Kowalska Barbara, Wajdzik Wiktoria, Alicja Gibas, Anna Szpak, Wiktoria Janczak.

Martyniec Agnieszka , Przybylska Oliwia , Szmudrowska Maja , Adamska Emilia , Szkuciak Angelica , Małgorzata Mech , Wajdzik Wiktoria, Makowska Natalia, Przyborowska Julia, Ożóg Amelia, Wiktoria Kozłowska, Julia Łuczak, Martyna Kunicka, Zuzanna Lisek,

Magdalena Martyniec,Camila Baczyńska,Krzyśpiak Daria ,Adamska Hanna, Łepkowska Wiktoria , Anetka Kuszczak,Lesińska Natalia , Alicja Legan , Xymena Morawska, Wiktoria Wójcik (op. A. Trzeciak)

03.10.2015r.obiekty sportowe SP 1Międzynarodowe Zawody Latawców "Drakonalia 2015"

Wyróżnienia: Piotr Orłowski, Dobrosław Kiszecki, Dawid Piechurski, Kacper Mendes, Dawid Mendes, Grazyna Marchewka, Michał Orłowski, Bogna Kiszecka, Maria Kutyło, Igor Kutyło, Paweł Kogut, Kacper Mazur (op. S. Sawicki)

03.09.2015r.
-
04.09.2016r.
Świdnickie Biennale Modelarskie

Szymon i Konrad Świder-wyróżnienie

op. A. Walerowicz

ogólnopolski11.07.2016r.
-
17.07.2016r.
MDK KaliszXIV Ogólnopolskie Letnie Warsztaty Muzyki Dawnej

Udział w warsztatach i występy na trzech koncertach  - Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk),  opiekun : A. Banach

20.06.2016r.Spółdzielczego Centrum Kultury ''Best'' w Bielsku-BiałejXXXIV Wojewódzki i XX Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej - Lipa 2016

Uczestnicy grupy " Pauza"

Nagroda: India Bogusławska, Kacper Sowa

11.06.2016r.Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i BibliotekarzyIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego i Współczesnego SKIBA DANCE 2016

ONE- III miejsce w kat. mini formacje show-dance pow. 15 lat:

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Malwina Hasik, Klaudia Drohomirecka Monika Sitarz, Dominika Wróblewska

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

10.06.2016r.Sala teatralna ŚOKIV Ogólnopolski Konkurs Keyboardowy pod patronatem PSWP Świdnica'2016

Karolina Koch - udział i wyróżnienie w kat. I (kl. 0-III SP) oraz nagroda dla najlepszego uczestnika z MDK w Świdnicy. Udział uczniów z grupy "Klawiatura" i zespołu "Totus Musicus"  w charakterze inspicjenta sceny i konferansjera: Aleksandra Osses, Dominika Dziedzic, Karolina Penczew i Katarzyna Filipek. opiekun: A.Banach

08.06.2016r.III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ''PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA''

Nagroda w kat.1 Zuzia Filip

Wyróżnienie Karolina Koch

op. Elżbieta Tarnowska

02.06.2016r.
-
05.06.2016r.
RybnikFinał Centralny Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Turystyczno – Krajoznawczego

V miejsce drużynowo: Koło ToTuToTam – MDK Świdnica (w skladzie: Konrad jaskuła, Natalia Józefiak, Piotr Kwalski

Nagroda indywidualna w konkursie odznak turystycznych : Konrad Jaskuła

Nagroda drużynowa w konkursie gwary śląskiej (op. Z. Curyl) 

02.06.2016r.
-
05.06.2016r.
RybnikFinał Centralny Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turniej Turystyczno – Krajoznawczego

V miejsce drużynowo: Koło ToTuToTam – MDK Świdnica (w skladzie: Konrad jaskuła, Natalia Józefiak, Piotr Kwalski

Nagroda indywidualna w konkursie odznak turystycznych : Konrad Jaskuła

Nagroda drużynowa w konkursie gwary śląskiej (op. Z. Curyl) 

21.05.2016r.HALA ZAWISZÓW Sp1 ŚwidnicaTaneczny Deptak

Mażoretki MDK –Seniorki II miejsce Łużna Natalia, Kieca Weronika , Turek Wiktoria ,Kraszkiewicz Julita, Kowalska Barbara ,Gibas Alicja ,Pitura Karolina, Kaczanowicz Nikola, Wierzbicka Anna ,Hardy Emilia , Matyszczyk Sandra ,Biedroń Karina

Mażoretki MDK –Juniorki –II miejsce

Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Makowska Natalia ,Przybylska Oliwia ,Adamska Emilia ,Przyborowska Julia , Mech Małgorzata,Martyniec Agnieszka ,Kunicka Martyna ,Kozłowska Wiktoria,Bawół Sara,Szmudrowska Maja ,Wajdzik Wiktoria ,Szkuciak Angelika ,Trzaska Erika 

 Mażoretki MDK – kadetki –WYRÓZNIENIE miejsce

Legan Alicja ,Krzyśpiak Daria,

Knapik Daria ,Adamska Hanna    

Łepkowska Wiktoria ,Martyniec Magdalena ,Małgosia Kasztelan,

Wójcik Wiktoria ,Kuszczak Aneta ,Natalia Uchanska ,Baczyńska Kamila, Morawska Xymena ,Prus Natalia ,Gadzińska Laura ,Lesińska Natalia ,Chybowska Klaudia ,

Borońska Angelica

 SOLO Mażoretki do 11lat

Julia Przyborowska I miejsce

Hania Adamska IV miejsce

Kamila Baczyńska VIII miejsce

 Duety Mazoretek do 11 lat

Angelica Szkuciak i Julia Przyborowska –I MIEJSCE

(op. Anna Trzeciak)

20.05.2016r.MDK Jelenia GóraOgólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży z cyklu „ZNAM SWÓJ KRAJ” pt. ”DOLNOŚLĄKIE PERŁY ARCHITEKTURY”

Kl. 0-III nagrody:Katarzyna Boroń lat 9, Maja Osowska lat 9

Kl. IV-VI nagrody:Amelia Michalik lat 11, Weronika Mongiało lat 12, Agnieszka Piechurska lat 12

Kl. Gimnazjum nagrody:Lidia Maciejewska lat 13, Oliwia Strojek lat 13

opiekun Elżbieta Tarnowska

 

18.05.2016r.
-
21.05.2016r.
Zielona GóraVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i młodzieżowej „Fuma”2016

Udział w warsztatach wokalnych z Pauliną Kujawską,udział w koncercie konkursowym i w koncercie galowym z  z gwiazdą festiwalu Mieczysławem Szcześniakiem:Weronika Wąsowska,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska 9op. D. Jaros)

13.05.2016r.
-
14.05.2016r.
LegnicaOgólnopolski Konkurs Piosenki Ekologicznej

Katarzyna Rzeczkowska (op. M. Jabłoński)

29.04.2016r.Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Konrada Mańki w Lublińcu.Ogólnopolski konkurs plastyczny „Coś niebieskiego”

Udział 10 osób (op. J. Waksmundzka)

24.04.2016r.Centrum Kulturalno - Edukacyjne w Czerwionce-LeszczynaVIII Festiwal Mażoretek ''PARADA 2016''

Mażoretki MDK –Seniorki V miejsce Łużna Natalia, Kieca Weronika , Turek Wiktoria ,Kraszkiewicz Julita, Kowalska Barbara ,Gibas Alicja ,Pitura Karolina, Kaczanowicz Nikola, Wierzbicka Anna ,Hardy Emilia , Matyszczyk Sandra ,Biedroń Karina

Mażoretki MDK –Juniorki –IV miejsce

Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Makowska Natalia ,Przybylska Oliwia ,Adamska Emilia ,Przyborowska Julia , Mech Małgorzata,Martyniec Agnieszka ,Kunicka Martyna ,Kozłowska Wiktoria,Bawół Sara,Szmudrowska Maja ,Wajdzik Wiktoria ,Szkuciak Angelika ,Trzaska Erika 

Mażoretki MDK – kadetki –VI miejsce

Legan Alicja ,Krzyśpiak Daria,

Knapik Daria ,Adamska Hanna    

Łepkowska Wiktoria ,Martyniec Magdalena ,Małgosia Kasztelan,

Wójcik Wiktoria ,Kuszczak Aneta ,Natalia Uchanska ,Baczyńska Kamila, Morawska Xymena ,Prus Natalia ,Gadzińska Laura ,Lesińska Natalia ,Chybowska Klaudia ,

Borońska Angelica 

(op. Anna Trzeciak)

17.04.2016r.MCK LegnicaOgólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Na skrzydłach wyobraźni”.

Wyróżnienie: Julia Tarnowska lat 6,5, Szymon Olchawa lat 11

09.04.2016r.Wschowa V Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Zachodniej

III miejsce i nominacje do Mistrzostw Mażoretek Polski –Kędzierzyn Kożle 2016 mażoretki Seniorki; Łużna Natalia, Kieca Weronika, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita, Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina, Kaczanowicz Nikola, Wierzbicka Anna, Hardy Emilia, Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina,  IV miejsce Mażoretki MDK –Juniorki i nominacje do Mistrzostw Mażoretek Polski –Kędzierzyn Kożle 2016: Lisek Zuzanna, Łuczak Julia- Makowska Natalia, Przybylska Oliwia, Adamska Emilia, Przyborowska Julia, Mech Małgorzata, Martyniec Agnieszka, Kunicka Martyna, Kozłowska Wiktoria, Bawół Sara, Szmudrowska Maja, Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika, III miejsce Mażoretki MDK – kadetki: Legan Alicja, Krzyśpiak Daria, Knapik Daria, Adamska Hanna, Łepkowska Wiktoria, Martyniec Magdalena, Małgosia Kasztelan, Wójcik Wiktoria, Kuszczak Aneta, Natalia Uchanska, Baczyńska Kamila, Morawska Xymena, Prus Natalia, Gadzińska Laura, Lesińska Natalia, Chybowska Klaudia, Borońska Angelica (op. A. Trzeciak) 

08.04.2016r.Przedszkole Publiczne w BoguchwaleOgólnopolski konkurs plastyczny „Przyroda budzi się wiosną”

Nagroda: Weronika Szukała (op. J. Waksmundzka)

05.04.2016r.
-
07.04.2016r.
RybnikIV Rybnicki Dziecięcy Festiwal Teatralny „Przestrzeń wyobraźni”

Wyróżnienie II stopnia dla grupy teatralnej „Pierrot”: Hania Stanejko, Alicja Kowalczyk, Maja Laska, Amelia Jaskuła, Liwia Żak, Oliwia Nowosiad, Zuzanna Moas, Karolina Partyczna, Marcelina Radwańska, Hania Neumayer (op. W. Ziobrowska)

02.04.2016r.
-
03.04.2016r.
MDK BolesławiecOgólnopolski Przegląd "Zatargi Teatralne" 2016"

Wyróżnienie: Grupy teatralnej  " Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel, Mila Korolewicz, Sandra Suchojad, Natalia Gut, Weronika Wąsik (op. J. Chojnowska)

15.03.2016r.Gimnazjum nr 2 w Słupsku Muzeum Pomorza ŚrodkowegoVIII Ogólnoplski Konkurs Plastyczny „Witkacy i ja”

Udział : 4 osoby (op. J. Waksmundzka)

04.03.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka Wielkanocna”

Udział 8 osób Nagroda: Roksana Promowicz, Wyróżnienia: Aleksandra Klimkiewicz, Elżbieta Tądel, Amelia Zduńczyk, (op. J. Waksmundzka)

26.02.2016r.
-
28.02.2016r.
KrakówWycieczka nagrodowa za zajęcie I miejsca w Biegu Patrolowym" Śladami Słobódzkiego"

26.02.2016-spektakl w Narodowym Starym Teatrze pt. "Wróg Ludu" w reż. J. Klaty z udziałem Juliusza Chrząstowskiego, 

27.02.2026-zwiedzanie  Muzeum Czynu Niepodległościowego. Występ w MDK " Dom Harcerza" ul. Lotnicza 1-prezentacja spektaklu" Zabawa musi być."

Grupa " Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel, Mila Korolewicz, Sandra Suchojad, Natalia Gut (op. J. Chojnowska)

22.02.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Detal w architekturze”

Udział 20 osób
Nagrody:
Sara Zawisza
Konstancja Kulak
Julia Michalska
Ula Walerowicz

Udział 20 osób, Nagrody: Sara Zawisza, Konstancja Kulak, Julia Michalska, Ula Walerowicz (op. J. Waksmundzka)

12.02.2016r.Świdnica MDKKoncert walentynkowy

12 lutego w pracowni muzycznej MDK przy ul. Nauczycielskiej odbył się koncert przygotowany przez Studio Piosenki pod kier. M. Jabłońskiego i grupę RAMu pod opieką p. Renaty Łukaszewicz-Szczepanik. Zaprezentowano program piosenek o miłości.

Wystąpili: Małgorzata Dworecka, Wiktoria Socha, Natalia Karpińska, Jowita Wołkanowska, Elżbieta Kuzio, Natalia Paździorek, Wiktoria Pękała

31.01.2016r.Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli MDK „Na Pięterku”XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Literacki „Pudełko moich marzeń”

Udział 20 osób
wyróżnienia:
Alicja Wojnowska
Natasza Bieszczad

Udział 20 osób, wyróżnienia: Alicja Wojnowska, Natasza Bieszczad (op. J. Waksmundzka)

25.01.2016r.Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji – owiatowy Młodzieżowy Dom Kultury„Na pięterku” w Zduńskiej WoliOgólnopolski XVII Konkurs Literacki " Pudełko moich marzeń

Zostały wysłane prace literackie Michała Konarskiego, Indii Bogusławskiej (op. J. Chojnowska)

08.01.2016r.MDK Lubinkonkurs Plastyczny „Smok Obibok i jego przyjaciele”

Udział 10 osób (op. J. Waksmundzka)

19.12.2015r.Holl Teatru ŚOKKonkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok”

Nagrody: Radek Teuerle, Amelia Gębala, Oliwia Kuczek, Prace te zostały wydrukowane w formie kartek świątecznych.                           Wyróżnienia: Maja Duda, Łucja Miłkowska, Zosia Czerniatowicz,                                       Kwalifikacja do wystawy: Wiktoria Gadzińska, Maja Duda, Maja Żmuda, Amelia Miałszygrosz. Udział w konkursie- 59 prac (op. W. Szwegler), Nagrody: Magda Morawska, Weronika Twardowska, Maciej Stępień, Oliwia Drozdowicz, Wyróżnienie: Aleksandra Iwancz, Udział w wystawie: Fabian Drozdowicz, Julia Michalska, Konstancja Kulak, Kinga Frączek, Zosia Benko, Nadia Bieszczad, Sara Zawisza, Wiktoria Gołuch, Karolina Jończyk, Amelia Zduńczyk (op. J. Waksmundzka)

16.12.2015r.
-
16.01.2016r.
MDK ul.Grunwaldzka 5 KrakówOgólnopolski Konkurs Plastyczny „EMOCJE”

Udział: 8 prac, Wyróżnienie: Julia Michalska (op. J. Waksmundzka)

15.12.2015r.MDK KrakówOgólnopolski Konkurs Literacki „Piórem Malowane 2015”- E M O C J E

Udział: Michała Konarskiego, Indii Bogusławskiej, Julii Wabik (op. J. Chojnowska)

10.12.2015r.MDK Dom Harcerza KrakówOgólnopolski konkurs plastyczny „Kartki, karteczki- Boże Narodzenie”

Maja Duda - III Nagroda, Udział w konkursie- 35 prac (op. W. Szegler)

10.12.2015r.MDK „Dom Harcerza” KrakówKonkurs plastyczny „Świąteczne karteczki”

Udział : 32 prace (op. J. Waksmundzka)

19.11.2015r.SuwałkiOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Przyjaciel wszystkich-pluszowy Miś”

5 prac (op. J. Waksmundzka)

09.11.2015r.ŚOKKonkurs Plastyczny „Barwy Niepodległości

Nagrody: JAKUB  KRÓL, ALICJA  CELKA (op. J. Waksmundzka), ŁUCJA  SOBOLEWSKA, WERONIKA  TRACZ, EWA  STARĘGA, ANIA  WOJNO, MARTYNA  KUŚNIERZ,     Wyróżnienia: MICHAŁ  MORAWSKI, MARTYNA  CZUCZWARA (op. J. waksmundzka), ZUZIA  FILIP, MAJA  CHUDZIŃSKA, ŁUCJA  TOBIASZ, , Kwalifikacja do wystawy: EWA  JASIONEK, JAGODA  BABIARZ, MAJA  BRYNDZA, WIKTORIA  GOŁUCH, DOMINIKA  WALIGÓRSKA, ALEKSANDRA  IWANCZ, HANIA  BEDNARSKA, WIKTORIA  WALUSIAK, MARCELI  ROMAN, Nagrody: Szymon Pamuła,                                                             wyróżnienia: Stanisław Romanik,                     Wystawa: Jagoda Babiarz, Udział w konkursie- 45 prac (op. W. Szwegler)                                       część artystyczna: Zespół "Smyki": Marcelina Wójcik, Oliwia Kachnowicz, Magdalena Błasiek, Kinga Czajkowska, Szymon Kasprzak, Milena Halicka, Karolina Paszkiewicz, Maja Kałamarz, Hanna Mały, Bastian Wicińska, Brita Wiciński, oraz "Luźny Skład" Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, Natalia Taratuta (op. E. Tyszkiewicz)

09.11.2015r.Holl Teatru ŚOKKonkurs Plastyczny „Barwy Niepodległości

Nagrody: EWA  STARĘGA, ANIA  WOJNO, MARTYNA  KUŚNIERZ,     Wyróżnienia: ZUZIA  FILIP Kwalifikacja do wystawy: EWA  JASIONEK (op. E. Tarnowska)

08.11.2015r.Zagórze - ModliszówVI Rajd Niepodległości „Szlakiem Zamków Piastowskich”

Udział Koła "ToTuToTam" oraz 39 innych uczesstników rajdu (op. Z. Curyl)

30.10.2015r.Zespól Placówek Wychowania Pozaszkolnego SieradzOgólnopolski Konkurs Plastyczny „PORTRET”

udział: 6 osób (op. J. Waksmundzka)

30.10.2015r.Wieluński Dom Kultury WieluńKonkurs Plastyczny „Spotkanie z martwą naturą”

udział: 10 osób (op. J. Waksmundzka)

24.10.2015r.Duszniki Zdrój Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Niezapomniane Przeboje Polskiej Sceny Muzycznej”

Udział :Julia Kretowicz, II Nagroda: Natalia Wyrzykowska (op. D. Jaros)

24.10.2015r.Oborniki ŚląskieOgólnopolski Konkurs Muzyczno – Literacki

II miejsce; Marta Kurzeja,

udział: Aleksandra Szpak, Wiktoria Pękała, Małgorzata Dworecka (op. M. Jabłoński)

23.10.2015r.MDK Śródmieście WrocławOgólnopolski konkurs Plastyczny „Królewska gra –szachy”

Udział: 5 prac, Kwalifikacja do wystawy: Jan Czerniatowicz (op. W. Szwegler), 23 prace (op. J. Waksmundzka)

17.10.2015r.MDK „Pod Akacją” LublinXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Grafika 2015”

Udział; 13 osób, Kwalifikacja do wystawy: Emilia Lato (op. J. Waksmundzka)

08.10.2015r.Miejski Ośrodek Kultury GłownoOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój drukowany świat” Grafikalia 2015

Udział: 14 prac (op. J. Waksmundzka)

12.09.2015r.MDK" Dom Harcerza" ul.Lotnicza 1 KrakówXIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Grafika Młodych"”

Wyróżnienie: Dominika Waligóra, Agata Burdale (op. J. Waksmundzka)

wojewódzki16.05.2016r.sala teatralna ŚOKFinał: XI Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II-Arka

Nagroda w kat. poezja śpiewana: katarzyna Rzeczkowska, Natalia Paździorek, Kamila Paździorek, Barbara Zalizowska (op. M. Jabłoński), udział: Hania Stanejko, Sandra matyszczyk (op. W. Ziobrowska), udział i wyróżnienie oraz dodatkowy występ artystyczny - Zespół  Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk (op. A.Banach)

16.05.2016r.Sala teatralna ŚOKDolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy J.P.II ''Arka''

Nagroda: K.Sowa

Finalista: R. Długopolski

Prowadzenie M. Idczak

op. J. Chojnowska

14.05.2016r.
-
15.05.2016r.
MZS Świeradów ZdrójFinał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego turnieju Turystyczno Krajoznawczego

I miejsce (kat. Sp): ToTuToTam drużyna A: Konrad Jaskuła, Natalia Józefiak, Piotr Kowalski 

IV miejsce ToTuToTam drużyna B: Sandra Matyszczyk, Oliwia Matyszczyk, Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec (op. Z.Curyl)

13.05.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury Jelenia GóraDolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży ''Pies i kot – nasi czworonożni przyjaciele''

25 prac

Nagroda: Klara Smok,Milena Halicka,Kinga Frączek,Amelia Zduńczyk, Nadia Bieszczad,

Aleksandra Klimkiewicz,

Wyróżnienia :Hanna Guźlińska,Wiktoria Gołuch.

10.05.2016r.
-
11.05.2016r.
Klub "Bolko"Eliminacje XI Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II-Arka

Eliminacje: Liwia Żak- udział, Hania Stanejko- kwalifikacje do finału:Hania StanejkoSandra Matyszczyk (op. W. Ziobrowska), katarzyna Rzeczkowska, Natalia Paździorek, Kamila Paździorek, Barbara Zalizowska (op. M. Jabłoński), Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus": Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk (op. A.Banach)

05.05.2016r.Klub ''Bolko''Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy J.P.II ''Arka''

Udział: M.Idczak, J. Kutyło, K.Sowa, R. Długopolski. nagroda K.Sowa, R. Długopolski

op. J. Chojnowska

28.04.2016r.Klub Garnizonowy WrocławKoncert Finałowy Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

laureaci: Marta Kurzeja (op. M. Jabłoński), ???? (op. D. Jaros)

28.04.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury W LegnicyKonkurs Recytatorski „Maluchy lubią wiersze”

wyróżnienie- Zuzanna Moas z gr. teatralnej Pierrot w kat. kl.II (op. W. Ziobrowska)

23.04.2016r.WrocławMistrzostwa Dolnego Śląska do 7 lat

Chłopcy: 12 m. Igor Śliwowski (47 uczestników) (op. M. Korzekwa)

23.04.2016r.
-
24.04.2016r.
WałbrzychMistrzostwa Miasta Wałbrzycha

Szachy szybkie: 8 m. Michał Turek, 10 m. p. Janusz Kilański, 17 m. Krystian Kudela, 19 m. Oskar Perek (34 uczestników); Szachy błyskawiczne: 7 m. Michał Turek (16 uczestników) (op. M. Korzekwa)

22.04.2016r.sala teatralna ŚOKXII Dolnośląski Konkurs Keyboardowy "Mistrz Klawiatury'2016"

Karolina Koch - udział i III miejsce w kat. (op. A. Banach) wyróżnienie: Oliwia Kachnowicz, Wioletka Bajcer. (op. Ewa Tyszkiewicz), konferansjerka: Aleksandra Osses, Dominika Dziedzic, Karolina Penczew i Katarzyna Filipek. (op. A.Banach), występ wokalny: Małgorzata Dworecka (op. M. Jabłoński), 

21.04.2016r.ChojnówXI Przegląd Teatralny „Silenia”

Nagroda: Grupa „TS” (Bogna Kiszecka, Ewa Wierzchowska, Zuzia Wierzchowska, Sandra Matyszczyk, Oliwia Matyszczyk, Maja Szmudrowska), Nagroda główna „Silebii” dla Grupy „Pierrot”: Hania Stanejko, Alicja Kowalczyk, Maja Laska, Amelia Jaskuła, Liwia Żak, Oliwia Nowosiad,Zuzanna Moas, Karolina Partyczna, Marcelina Radwańska, Hania Neumayer (op. W. Ziobrowska)

17.04.2016r.WrocławCykl 4 Pór Roku: Wiosenny Turniej Szachowy do 9 lat

3 m. Oskar Perek (46 uczestników)(op. M. Korzekwa)

01.04.2016r.Klub "Bolko"XIII Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem'2016"

Nagrody:  Kacper Sowa, Estera Ofiara (op. D. Jaros) ; Grupa Teatralno - Muzyczna "Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, , Martyna Idczak, Elżbieta Tądel, (op. J. Chojnowska), Zespół Wokalny "Luźny Skład" (op. E. Tyszkiewicz) Wyróżnienia: Marta Lurka, duet Wirusy: Hanna Oleśkiewicz  i Wiktoria Michalik (op. A. Banach) Hanna Janiszewska, Zespół "Smyki" (op. E. Tyszkiewicz), Zespół "Małe La Chansone" (op. D. Jaros), Aneta Jedynak (op. M. Jabłoński) Nagroda Publicznośći: Zespół "Smyki" Nagroda za najśmieszniejsze przebranie: Oliwia Paruch (op. E. Tyszkiewicz), udział: Zespół "Muzyczne Drożdże": Kamila Baczyńska, Basia i Helenka Guźlińskie, Milena Norkiewicz (op. D. Jaros), Marta Lurka (op. A. Banach)

21.03.2016r.Zespół Szkół Samorządowych w Ciepłowodach VI Rejonowa Dolnośląska Gala Talentów

Członkowie RAM: Wiktoria Śliwowska, Monika Sitarz, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Malwina Hasik, Dominika Wróblewska,

(op. Renata Łukaszewicz-Szczepanik)

17.03.2016r.X DOLNOŚLĄSKI PRZEGLĄD PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „Barwy Miłości do Ojczyzny”
17.03.2016r.Świdnica, Teatr MiejskiKoncert Kaczmarski w ramach konkursu PPiPP

Udział: Marta Kurzeja, Małgorzata Dworecka,  Wiktoria Socha, Katarzyna Rzeczkowska, Elżbieta Kuzio, Natalia Paździorek, Kamila Paździorek

13.03.2016r.PolkowiceWiosenny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży

4 m. Oskar Perek (2. miejsce wśród juniorów młodszych/ 32 uczestników) op. M. Korzekwa)

11.03.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny „Przyroda wokół nas – czysta woda”

Udział 19 osób, Nagroda: Konstancja Kulak, Wyróżnienie : Aleksandra Iwancz, Amelia Stojko, Agata Burdak, Wiktoria Gołych, Maciej Stępień (op. J. Waksmundzka)

07.03.2016r.Wałbrzyski Ośrodek Kultury - WałbrzychKonkurs Plastyczny „Cztery pory roku – Barwy wiosny”

Udział: 15 osób (op. J. Waksmundzka)

06.03.2016r.LubinTurniej szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Grupa B (juniorzy do 14 lat) 6 m. Oskar Perek (40 uczestników) (op. M. Korzekwa)

05.03.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury LubinDolnośląski Konkurs Plastyczny „Wielkanocne zwierzątko”

Udział 17 osób. Nagroda: Magda Morawska, Emilia Lato, Agata Burdak, Wyróżnienia: Kinga Frączek, Dorota Krawczyńska (op. J. Waksmundzka)

22.02.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” we WrocławiuXXIII wojewódzki konkurs plastyczny „Ziemia jest jedna” – „Zwierzęta udomowione”

Udział 27 osób, nagroda: Agata Burdak, Wyróżnienie Konstancja Kulak (op. j. Waksmundzka), udział 5 osób, nagroda: Julia Pyka, Alicja Kowalska, Aleksandra Jóźwik (op. E. Tarnowska

13.02.2016r.Jeżów SudeckiII Zawody Modeli Szybowców „ Smyki na Start".

I m. do 7 lat; Dobrosław Kiszecki,

I m. 8 - 10 lat: Kacper Mazur,

Udział: Igor Kutyło, Norbert Gmerek, Karol Jakubczyk, Michał Orłowski, Piotr Orłowski, Daniel Wałczyk (op. S. Sawicki/A. Walerowicz)

13.02.2016r.DzierżoniówVII TEWZADZE OPEN

Wyniki: Juniorzy do 15 lat: 1 m. Oskar Peterek, 4 m. kamil Kałużny 5. Wiktoria Kwiatkowska (op. M. Korzekwa) 

31.01.2016r.Zamek KsiążWiosenna Narada turystów Pieszych Dolnego Śląska

Udział Koła ToTuToTam, 

Wyróżnienie w rajdzie "6 x Dolny Śląsk": Agata Hruszowiec i Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)

Występ wokalny: Róża Madej, hanna Guźlińska, Wiktoria Stamborska (op. D. Jaros)

29.01.2016r.sala teatralna ŚOKTransformacje teatralne

Udział Grupy "Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel, India Bogusławska, Mila Korolewicz, Sandra Suchojad, Weronika Wąsik (op. J. Chojnowska)

29.01.2016r.WrocławIV Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli

Chłopcy, kl. 2, klasyfikacja całego cyklu: 1. Oskar Perek (op. M. Korzekwa)

09.01.2016r.
-
10.01.2016r.
WrocławIII Memoriał Roberta Jamesa Fischera

Kategoria OPEN: 1. Oskar Perek(30 uczestników) op. M. Korzekwa)

05.12.2015r.LubinMikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci

Klasyfikacja generalna: 6. Wiktor Kruk, 20. Iga Kruk (3. Miejsce wśród dziewczynek), (43 uczestników). (op. M. Korzekwa)

04.12.2015r.WrocławIV Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli (3. turniej)

Chłopcy, kl. II. 1. Oskar Perek

28.11.2015r.Bielany WrocławskieMikołajkowy Turniej Szachowy na Bielanach

Gr. C (do 8 lat) Dziewczęta: 3 m. Angelika Kurowska (op. M. Korzekwa)

11.11.2015r.Klub "Bolko"V Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego

Grupa A: (Juniorzy starsi): 8m. Michał Turek, 9 m. Michał Sroka, 10. Patryk Mielnik,

Grupa B; Dziewczęta do 14 lat: 3. Kateryna Dushka,

Chłopcy do 14 lat: 3. Hubert Trzos, 4. Jakub Jaworski, 5. Dawid Goppold, 7. Bartosz Tomczak, 9. Krystian Kudela, 10. Miłosz Krawczyk, 

Dziewczęta do 10 lat: 1 m. Natalia Głogiewicz, 2. Amelia Pieszczoch, 3. Wiktoria Kwiatkowska,  

Chłopcy do 10 lat: 1. Antoni Pieszczoch, 2. Kamil Kałużny, 3. Maciej Calów, 4. Wiktor Kruk, 5. Jan Moląg, 6. Grzegorz Janiak, 7. Jakub Andrzejewski, 8. Krzysztof Truty, 9. Victor Dushka, 10. Jakub Cybruch,  

Grupa C: Dziewczęta do 8 lat: 4 m. Angelika Kurowska, 5. Iga Kruk, 6. Liliana Jarząbek, 9. Wiktoria Ligierko, 10. Marta Moląg,  

Chłopcy do 8 lat: 4. Oskar Perek, 5. Igor Cała, 8. Piotr Romanowski, 9. Łukasz Szel, 10. Stanisław Wyszomirski, 

07.11.2015r.WrocławTurniej Czekoladowy dla dzieci w ramach obchodów 70-lecia klubu WKS HETMAN

Udział; 4 m. Oskar Perek, 5 m. Kamil Kałużny (op. M. Korzekwa)

06.11.2015r.WrocławIV Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli, II turniej

Grupa: Chłopcy - Kl. 2: 3 m. Oskar Perek (op. M. Korzekwa)

30.10.2015r.Wałbrzyski Ośrodek Kultury WałbrzychKonkurs Plastyczny „Cztery Pory Roku” „Barwy jesieni”

Udział: 15 prac (op. J. Waksmundzka)

25.10.2015r.DWD BardoKoncert w ramach 51 Dolnośląskiego Zlotu Przodowników Turystyki Pieszej

Zespół Woklany "Smyki": Marcelina. Wójcik, Oliwia  Kachnowicz, Oliwia Paruch, Ignacy Tyszkiewicz, Magdalena Błasiek, Kinga Czajkowska, Julia Maślany, Szymon Kasprzak, Milena Halicka, Karolina Paszkiewicz, Maja Kałamarz, Hanna Mały, Bastian  Wiciński, Brita Wiciński (op. Ewa Tyszkiewicz)

03.10.2015r.
-
04.10.2015r.
ŻarówIV Memoriał Szachowy J. Kipczaka i P. Paradowskiego

Grupa B: 2 m. Kamil Kałużny, 5. Oskar Perek, 7. Antoni Pieszczoch, 8. Hubert Trzos, 11. Amelia Pieszczoch, 16. Maciej Czemerzyński, 18. Krzysztof Truty, 20. Radosław Natanek.                        Grupa C: 11 m. Piotr Romanowski, 15. Jakub Antoniuk, 17. Igor Śliwowski (najmłodszy uczestnik turnieju), Igor zdobył V kategorię szachową), 18. Tymoteusz Strauss, 19.Bartosz Duszenko. 23. Wiktoria Ligierko,24. Oliwier Łyszczarz (op. M. Korzekwa)

02.10.2015r.WrocławIV Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli

Gr: Chłopcy - Kl. 2

Oskar Perek (op. M. Korzekwa)

19.09.2015r.
-
20.09.2015r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych

Chłopcy do lat 9: 12 m. Oskar Perek, 18 m. Antoni Pieszczoch, 22 m. Igor Cała, 50 m. Szymon Augustyniak,

Dziewczynki do 11 lat: 5 m. Amelia Pieszczoch,

Chłopcy do 11 lat: 7 m. Kamil Kalużny, 22 m. Grzegorz Janiak, 30 m. Maciej Celów,

Chłopcy do 13 lat: 19 m. Krystian Kudela,

chłopcy do 19 lat: 16 m. Maciej Czemerzyński

rejonowy16.05.2016r.Holl Teatru ŚOKXI Diecezjalny konkurs plastyczny „Jan Paweł II

Nagroda: Maciej Stępień,wyróżnienia:Kinga Frączek,Agata Burdak,Alicja Celka,Amelka Janczarska, Aleksandra Iwancz, (op. J. Waksmundzka), występ na wernisażu Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk (op. A.Banach)

26.04.2016r.Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi ,Muzeum Porcelany, Pałac Struga, Zamek Książ w WałbrzychuIII edycja konkursu plastyczno-historycznego „Najpiękniejsze zamki,pałace,dworki Aglomeracji Wałbrzyskiej”

Nagroda: Wiktoria Gołuch. (op. J. Waksmundzka)

20.04.2016r.teatr ŚOK61 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, el. rejonowe (kat. poezja śpiewana

Wyróżnienie: Małgorzata Dworecka (op. M. Jabłoński)

06.04.2016r.sala teatralna ŚOKEliminacje Rejonowe 61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Nagroda w kat. poezja śpiewana: Małgorzata Dworecka (kwalifikacje na szczebel regionalny) (op. M. Jabłoński)

01.04.2016r.Świdnica, klub BolkoPrzebój z jajem
20.03.2016r.ŻarówXIII Międzypowiatowa Liga Szachowa 2016

Wyniki po 10 rundach (z 10): 4 m. KSz GAMBIT MDK Świdnica I (p. Janusz Kilański, p. Marcin Korzekwa, p. Zenon Kaźmierczuk, Michał Turek), 10 m.  KSz GAMBIT MDK Świdnica IV (p. Andrzej Pieszczoch, Hubert Trzos, Antoni Pieszczoch, Szymon Augustyniak, Patryk Mielnik), 12 m.  KSz GAMBIT MDK Świdnica II (Radosław Natanek, Krystian Kędzierski, Igor Cała, Wiktoria Kwiatkowska, Natalia Mielnik), 13 m.  KSz GAMBIT MDK Świdnica III (Michał Sroka, p. Jacek Kowalski, Krystian Kudela, Jakub Cybruch, Dawid Goppold, p. Jerzy Augustyniak), (uczestniczyło15 drużyn) (op. M. Korzekwa)

17.03.2016r.sala teatralna ŚOKX DOLNOŚLĄSKI PRZEGLĄD PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „Barwy Miłości do Ojczyzny”

Laureaci: (kwalifikacja do koncertu galowego we Wrocławiu): Marta Kurzeja(op. M. Jabłoński), Julia Kretowicz, Klaudia Zyska (D. Jaros)

wyróżnienia: Wiktoria Stamborska, Jagoda Kurzawa, Weronika Wąsowska, Natalia Wyrzykowska, Wiktoria Smędra (op. D. Jaros)

Udział: Wiktoria Minartowicz, Angelika Szkuciak, Estera Ofiara, Klaudia Kutyba, Natalia Stankiewicz, Róża Madej, Julia Czyż (op. D. Jaros)

Udział: Zespół Woklany "Smyki" w składzie: Oliwia  Kachnowicz, Oliwia Paruch, Emilia Ormowska, Kasandra Lubieniecka, Maja Szczęśniak,  (op. Ewa Tyszkiewicz),

Udział: "Totus Musicus": Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk) (op. A.Banach)

Udział: Zespół Wokalny Luźny Skład w składzie: Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Paulina Forcik, ( op. Ewa Tyszkiewicz)

Koncert „Karczmarski” w ramach konkursuUdział: Marta Kurzej, Małgorzata Dworacka, Wiktoria Socha, Katarzyna Rzeczkowska, Elżbieta Kuzio, Natalia Paździorek, Kamila Paździorek (op. M. Jabłoński)

06.03.2016r.ŻarówXIII Międzypowiatowa Liga Szachowa 2016

Wyniki po 5 rundach (z 10): 2. KSz GAMBIT MDK Świdnica I (p. Janusz Kilański, p. Marcin Korzekwa, p. Zenon Kaźmierczuk, Michał Turek), 11.  KSz GAMBIT MDK Świdnica III (Michał Sroka, p. Jacek Kowalski, Krystian Kudela, Jakub Cybruch), 12.  KSz GAMBIT MDK Świdnica IV (p. Andrzej Pieszczoch, Hubert Trzos, Antoni Pieszczoch, Szymon Augustyniak), 14.  KSz GAMBIT MDK Świdnica II (Radosław Natanek, Krystian Kędzierski, Igor Cała, Wiktoria Kwiatkowska) (uczestniczy15 drużyn) (op. M. Korzekwa)

27.02.2016r.Piława GórnaPokaż talent

Siódma edycja konkursu „Pokaż Talent” trwała pięć godzin. W tym czasie widzowie obejrzeli trzydzieści cztery prezentacje. W jury zasiedli specjaliści zajmujący się na co dzień tańcem, śpiewem i kulturą:  sędzia b-boya Grzegorz Gniwecki, certyfikowany trener wokalny Tomasz Sochacki, dyrektora MOKiB-u Tomasz Jamrog.

Tegoroczne Grand Prix zdobyła Marta Kurzeja ze Studia Piosenki kierowanego przez M. Jabłońskiego, która śpiewem i grą na gitarze podbiła serca jury i dużej części publiczności.

14.02.2016r.BielawaVI Festiwal Piosenki "O Miłości"

Marta Kurzeja - I miejsce

14.01.2016r.Wałbrzyski Ośrodek Kultury WałbrzychKonkurs Plastyczny „Cztery pory roku” -„Barwy zimy”

Udział 15 prac (op. J. Waksmundzka)

07.01.2016r.Kuria biskupiaSpotkanie opłatkowe pr. oświaty

Występ Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus":Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk), soliści: Marta Lurka, Karolina  Koch, Hanna Oleśkiewicz oraz Anna Pasek i Mikołaj Dziedzic (op. A. Banach) Konferansjerka: " Pauza": Martyna Idczak, Kacper Sowa, India Bogusławska (op. J. Chojnowska)

08.12.2015r.MCK LegnicaRejonowy Konkurs Plastyczny „Anioł i tradycje świąt Bożego Narodzenia”

Nagrody: Maja Długołęcka, Oliwia Maj,               Wyróżnienia: Wiktoria Gołuch, Aleksandra Iwancz, Klaudia Tomasik, Urszula Walerowicz (op. J. Waksmundzka)

08.12.2015r.Wałbrzyski Ośrodek Kultury WałbrzychKonkurs Plastyczny „Anioły – muśnięcie skrzydeł”

Udział: 12 prac (op. J. Waksmundzka)

05.12.2015r.
-
06.12.2015r.
DziećmierowiceMikołajkowy Turniej Szachowy w Dziećmorowicach

Klasyfikacja generalna: 12. Kamil Kałużny, 13. Martyna Czerniec (2. Miejsce wśród kobiet), 18. Stanisław Wyszomirski, (24 uczestników) (op. M. Korzekwa)

12.11.2015r.MCK LegnicaRejonowy Konkurs Plastyczny „W magicznym lesie”

17 prac, Nagrody: Oliwia Maj, Jakub Król, Urszula Walerowicz, Wyróżnienia: Michał Morawski, Amelia Zduńczyk, Agata Kośna, Julia Wabik, Aleksandra Klimkiewicz (op. J. Waksmundzka)

23.10.2015r.MDK LubinRejonowy Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły 2015”

Nagrody: Emilia Lato, Magdalena Morawska, Wyróżnienie: Kinga Frączek (op. J. Waksmundzka)

21.10.2015r.Klub "Bolko"XXIV Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej „Na Szlaku”

Wyróżnienie:Marcelina Wójcik (solo), Trio "Luźny Skład" - Natalia Taratuta, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (op. E. Tyszkiewicz), ), Katarzyna Rzeczkowska (op. M. Jabłoński)

Nagroda: Bastian Wiciński (solo), Zespół Woklany "Smyki" w składzie:Marcelina. Wójcik, Oliwia,  Kachnowicz, Oliwia  Paruch, Ignacy Tyszkiewicz, Magdalena. Basiek, Kinga  Czajkowska, Julia  Maślany, Szymon  Kasprzak, Milena Halicka, Karolina  Paszkiewicz, Maja Kałamarz, Hanna  Mały, Bastian  Wicińska, Brita  Wiciński (op. Ewa Tyszkiewicz), Klaudia Kutyba, Julia Czyż, Zespół „La Chansone”: K. Kutyba ,L. Szydłowska,J. Czyż, R. Madej, A.Szkuciak, W. Minartowicz, A. Godula, Jagoda Kurzawa, Estera Ofiara (op. D. Jaros), Zespół „Wirusy” (op. A. Banach), Elżbieta Kuzio (op. M. Jabłoński)

Grand Prix; Zespół „Na Szlaku”: Wiktoria Stamborska, Malwina Milak, Anna Pasek (op. D. Jaros)

10.10.2015r.Piława Górna, boisko Szkoły Podstrawowej Zawody Latawców im.Emila Kozaka

kat.latawców skrzynkowych:m-ce 2 Norbert Gmerek, kat.latawce płaskie: wyróżnienia: Piotr Orłowski, Grażyna Marchewka, Konrad Marchewka, Dobrosław Kiszecki, udział: Wojciech Ślęzak,         Igor Kutyło, Kacper Mazur, Michał Orłowski II miejsce DRUŻYNOWO (op. S. Sawicki)

12.09.2015r.Lotnisko modelarskie wŚwidnicy"Piknik Modelarski": Konkurs szybowców puszczanych z ręki na odległść

I m-ce: Kacper Mazur 

II m-ce: Michał Orłowski

uczestnicy: Igor Kutyło, MartynaMiśków, Daniel Wałczyk, Dobrosław Kiszecki, Jacqulin Przybylska, Piotr Orłowski (op. S. Sawicki)

powiatowy05.06.2016r.SP Pszenno Talent Show - Festyn Rodzinny

ISKIERKI grupa tańca nowoczesnego gr. zaawansowana

Szymon Wieczorek, Karolina Trunkwalter, Oliwia Zych, Nadia Antonowicz, Justyna, Janeczko, Aleksandra Tomala, Joanna Mojsej, Marta Majcher

(op. Renata Łukaszewicz Szczepanik)

25.04.2016r.Hala Sportowa OSiRXIII Powiatowe Mistrzostwa w Aerobiku Rekreacyjnym

Udział: GR.ONE: Wiktoria Śliwowska, Monika Sitarz, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Malwina Hasik, Dominika Wróblewska, (op: R.Łukaszewicz-Szczepanik)

16.04.2016r.ŻarówMistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2016

juniorki młodsze: 2 m. Liliana Jarząbek, 4 m. Wiktoria Kwiatkowska; juniorzy młodsi: 2 m. Oskar Perek, 5 m. Igor Śliwowski, 7 m. Igor Cała, 8 m. Maciej Cisek, 10 m. Tymon Kowalski, 11 m. Bartosz Duszenko, 12 m. Szymon Augustyniak, juniorzy starsi: 2 m. Michał Turek, seniorzy: 3 m. Marcin Korzekwa, 6m. p. Janusz Kilański, 10 m. p. Zenon Kaźmierczuk (op. M. Korzekwa)

02.04.2016r.Gimnazjum nr 2 w ŚwidnicyEliminacje powiatowe XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno Krajoznawczego

I m (kat. szk.podst.): ToTuToTam A: Konrad jaskula, Natalia Józefiak, P. Kowalski. 

II m. (kat. szk.podst.): ToTuToTam B: Sandra Matyszczyk, Zuzanna Pietrukiewicz, Oliwia Matyszczyk (op. Z. Curyl) 

10.03.2016r.
-
22.03.2016r.
Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej - WarszawaXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Udział 8 osób, Nagroda: Maciej Stępień, Wiktor Dushka, Oliwia Nowak, (op. J. Waksmundzka)

28.02.2016r.Stadion OSiR SwidnicaII edycja świdnicka "Tropem Wilczym" - Bieg Pamięci Żołnierzy Wykletych

Udział Koła "ToTuToTam" w biegu: Angelika Borońska, Amelia Jaskuła, Konrad Jaskuła, Paweł Matjaszek, Dawid Matyszczyk, Oliwia Matyszczk, Sandra Matyszczyk, Karolina Staszyńska, Andżelika Stępniowska (op. Z. Curyl)

Koncert uświetniający Świdnicki Bieg Wilczy poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych: Julia Kretowicz, Wiktoria Stamborska, Klaudia Kutyba, Natalia Stankiewicz, Angelika Szkuciak, Wiktoria Minartowicz (op. D. Jaros)

08.01.2016r.Złoty LasKonferencja Dolnośląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych

Występ pary TT: Jakub Marciniak i Justyna Kutyło (op. Z. Brożbar)

11.11.2015r.ŻarówXVII Festiwal Pieśni Patriotycznej

Marta Kurzeja II m-ce (op. M. Jabłoński)

08.11.2015r.Hala Sportowa w WitoszowieZawody Wspinaczkowe o Puchar Starosty

II m. /kat. dziewcząt/ Zuzanna Pietrukiewicz (op. Z. Curyl)

04.11.2015r.Klub BolkoKonkurs Plastyczny „Góry – moja pasja”

Nagrody: Milena Norkiewicz, Wiktoria Gadzińska, Agnieszka Godula, Udział- 34 osoby, prace wyeksponowane na wystawie (op. W. Szwegler), Nagrody: Wiktoria Gołuch – I m., Alicja Wojnowska, Alicja Salamon (op. J. Waksmundzka)

29.10.2015r.III LO ŚwidnicaXI Powiatowy Konkurs piosenki poetyckiej „Mimozami jesień się zaczyna”

Nagroda publiczności - Kwartet La Chanson: N. Wyrzykowska, K. Zyska, J. Kretowicz, W. Smędra (op. D. Jaros)

23.10.2015r.Holl Teatru ŚOKKonkurs Plastyczny "Widokówka ze Świdnicy"

Nagrody: Julia Kawa, Aleksandra Trościanko, Weronika Pieczara, Agnieszka Piechurska, Alicja Maliszewska, Dawid Szokało, Karolina Kuriata, Maja Żynkin,Grzegorz Olatowski, Szymon Olchawa, Weronika Jeske, Julia Nowak, Sandra Stec, Katarzyna Boroń, Amelia Jaskuła, Martyna Nycek, Kamila Iwan, (op. E. Tarnowska), Klaudia Tomasik, Dominika Waligórska, Julia Wabik, Konstancja Kulak, Weronika Twardowska, Karolina Jończyk, (op. J. Waksmundzka), Marcela Waligóra, Joanna Bartosiewicz, Wiktoria Gadzińska, Maja Duda, Agnieszka Godula, Marika Pietras, Milena Norkiewicz, Radek Teuerle, Milena Wolak (op. W. Szwegr) Łucja Bańkowska (op. J. Wlerowicz), oprawa muzyczna:Julia Kretowicz , Natalia Wyrzykowska (op. D. Jaros)

18.10.2015r.ŚlężaTurniej rekreacyjno - sportowy Kół PTTK Oddziału Świdnickiego w ramach 39 Zlotu Turystów na Ślęży

I m. (w kat. kół młodzieżowych) Koło "ToTuToTam" - MDK Świdnica (op. Z.Curyl)

16.10.2015r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychKonkurs Wiedzy o Lwowie

odp. W. Ziobrowska i J. Chojnowska

13.10.2015r.sala teatralna ŚOKAkademia z okazji 70 lecia Świdnickiej Oświaty

przygotowanie wystawy Z. Brożbr,  akompaniament D. Jaros

miejski30.06.2016r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Warsztaty aktorskie pt. ''Tolerancja'' z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie Przygotowanie do spektaklu ulicznego ''Zgęstka''

Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel, Izabela Trojanowska, Weronika Wąsik, Daria Miechurska

(op. J. Chojnowska)

18.06.2016r.Osiedle Zarzecze, ParafiaFestyn Parafialny

Udział: Julia Mazuchowska, Paulia Folcik (op. Ewa Tyszkiewicz)

ISKIERKI grupa tańca nowoczesnego gr. początkująca

Zuzanna Szponik, Kinga Prask, Kamińska Kamila, Lena Szymczak, Natalia Kanecka, Joanna Szyszka, Sasza Jakuszeva, Martyna Martyka, Wiktoria Będzińska, Kinga Dybeł,

 Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

04.06.2016r.Rynek w ŚwidnicyDni Świdnicy

Udział: Oliwia Kachnowicz,Magdalena Błasiek, Marcelina Wójcik, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska. (op. Ewa Tyszkiewicz)

03.06.2016r.ŚwidnicaŚwidnicka ''Gryfiada''

Udział:Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Estera Ofiara

(op. Dariusz Jaros)

01.06.2016r.ŚwidnicaFestyn z okazji Dnia Dziecka w S.P nr 4, prezentacja pracowni MDK Bartek.

Udział:Malwina Milak,Anna Pasek,Angelika Ślęzak,Weronika Wolańska,Estera Ofiara,Wiktoria Stamborska

01.06.2016r.Boisko sportowe przy SP 4 w Świdnicy Festyn miejski z okazji Dnia Dziecka

"Słodki koncert" - prezentacje pracowni muzycznej. Udział (występ) zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" , solistów  z grupy keyboardowej "Klawiatura"  - Hanna Stanejko, Bartosz Rosiek i Wiktoria Pieczara, solistek ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek - Hanna Oleśkiewicz, Julia Tarnowska, Marta Lurka, Nadia Pieczonka oraz zespołu piosenki i ruchu "Timki"  - opiekun: A.Banach

22.05.2016r.Góra Św. AnnyRodzinny Rajd Szlakiem Jana Pawła II

Udział 49 osób (op. Z. Curyl i E. Tarnowska)

20.05.2016r.Miejska Biblioteka Publiczna35 lecie pracy twórczej M. Jabłońskiego-benefis

Wyjście z grupa " Pauza": K. Sowa, K. Polański, M. Idczak, W. Słonimska, E. Tądel, W. Wąsik, I. trojanowska, E. Ofiara, J. Kutyło

op. J. Chojnowska

18.05.2016r.Góra ŚleżaRajd Absolwenta Przedszkola Nr 16 "Słoneczko"

Prowadziła rajd Sandra Matyszczyk (op. Z. Curyl) 

06.05.2016r.Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy dla Osób Niepełnosprawnych w Świdnicy Prezentacje artystyczne i warsztaty dla podopiecznych placówki OREW

występ: zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" i solistek z grupy keyboardowej "Klawiatura"  - Karoliny Koch i Hanny Stanejko (op. A.Banach)

03.05.2016r.ŚwidnicaUroczyste obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Udział:Wiktoria Stamborska,Weronika Wolańska,Malwina Milak,Anna Pasek,Julia Słobodzian

(op. Dariusz Jaros)

02.05.2016r.Świdnicki Rynek''Dzień Flagi''- happening

Grupa ''Pauza'': J. Kutyło, E. Tądel, K. Sowa, M. Idczak, K. Polański, N. Gut, Cedeen: Karina Trak, O. Wołoszyniec. (op. Joanna Chojnowska)

28.04.2016r.Ośrodek rehabilitacyjno- edukacyjno- wychowawczy, Świdnica Koncert

Udział: Magdalena Błasiek. Oliwia Paruch, Oliwia Kachnowicz (op. Ewa Tyszkiewicz)

21.04.2016r.RynekPrezentacja interaktywnego spektaklu ulicznego " Zgęstka",

Grupa " Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel,  Mila Korolewicz, Sandra Suchojad, Weronika Wąsik, Iza Trojanowska, Kacper Długopolski, Michał Konarski, Daria Miechurska(op. J. Chojnowska)

19.04.2016r.
-
20.04.2016r.
Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie

Grupa " Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel,  Mila Korolewicz, Sandra Suchojad, Weronika Wąsik, Iza Trojanowska, Kacper Długopolski, Michał Konarski. (op. J. Chojnowska

15.04.2016r.CENTRUM WSPIERANIA FUNDACJI POZARZADOWYCH „S3S”Koncert z okazji obchodów Dnia Sapera

Udział: Kacper Sowa,Weronika Wąsowska,Angelika Ślęzak,Wiktoria Smędra,Klaudia Zyska,Natalia Wyrzykowska,Julia Kretowicz,Estera Ofiara,Wiktoria Stamborska,Natalia Stankiewicz (op. D. Jaros)

12.04.2016r.Pl. św. MałgorzatyMiejskie obchody 76 rocznicy Zbrodni Katyńskiej

Recytacje: Julia Wabik, Estera Ofiara (op. J. Chojnowska), wokal: Julia Kretowicz,Weronika Wąsowska (op. D. Jaros)

12.04.2016r.Gimnazjum nr 2 w ŚwidnicyWarsztaty wokalne w trakcie Dni Otwartych Gimnazjum nr 2

Udział: Kacper Sowa,Weronika Wąsowska,Wiktoria Słomińska (op. D. Jaros)

03.04.2016r.Klub "Bolko"Miss Wiosny Młodzieżowej Rady Miasta

Prezentacje muzyczno - wokalne: Julia Czyż, Róża Madej, hanna Gużlińska, Weronika Wąsowska, Jagoda Kurzawa, Natalia Stankiewicz (op. D. Jaros), Małgorzata Dworecka, Jowita Wołkanowska (op. M. Jabłoński), Maja Szczęśniak, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Paulina Folcik (op. Ewa Tyszkiewicz)

02.04.2016r.Świdnica - RynekHepening Świdnica Solidarnie dla Autyzmu

Udział :Mażoretki MDK –Seniorki i Juniorki: Łużna Natalia, Kieca Weronika, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita, Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina, Kaczanowicz Nikola, Wierzbicka Anna, Hardy Emilia, Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina, Lisek Zuzanna, Łuczak Julia, Makowska Natalia, Przybylska Oliwia, Adamska Emilia, Przyborowska Julia, Mech Małgorzata, Martyniec Agnieszka, Kunicka Martyna, Kozłowska Wiktoria, Bawół Sara, Szmudrowska Maja, Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika (op. A. Trzeciak)

21.03.2016r.Świdnica, teatr miejskiDzień Talentów

Elżbieta Kuzio - wyróżnienie

Udział: Marta Kurzeja, Wiktoria Socha, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Natalia Paździorek, Kamila Paździorek, Magdalena Ryl

20.03.2016r.Zielenice – Strzelin – Wzgórza Strzelińsko - NiemczańskieIX Rajd Nepomucenowi Koła „ToTuToTam”

Udział 37 osób w tym: P. Kowalski, Z. Pietrukiewicz, K. Jaskuła, A. Jaskuła, K. Stasztńska, Andżelika Stępniowska, Zuzia Józefiak, Natalka Józefiak (op. Z. Curyl)

15.03.2016r.
-
28.04.2016r.
MDK w Świdnicy Towarzystwo Regionalne Ziemi Świdnickiej Muzeum Dawnego Kupiectwa w ŚwidnicyKonkurs plastyczny na plakat ekologiczny pt. „Czyste dzieciaki kontra śmieciaki”

Udział : 7 osób

Nagroda Filip Pawlik,wystawa: Katarzyna Oleksiewicz, Klaudia Tomasik, Oliwia Drozdowicz, Arek Harenda, Hania Guźlińska (op. J. Waksmundzka)

26.02.2016r.ŚwidnicaKoncert Kaczmarski

Koncert we współpracy z Centrum Organizacji Pozarzadowych. Wystapili:Marta Kurzeja, Małgorzata DworeckaWiktoria Socha,  Natalia Karpińska, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Elżbieta Kuzio, Natalia Paździorek, Kamila Paździorek, Aneta Jedynak. Gościnnie Wioletta Trzpil

26.02.2016r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychKoncert "Kaczmarski"

Udział: Marta Kurzeja, Małgorzata Dworecka, Aleksandra Szpak, Wiktoria Socha, Natalia Karpińska, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Elżbieta Kuzio (op. M. Jabłoński)

17.02.2016r.
-
18.02.2016r.
Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Warsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie- relizacja spektaklu

Grupa " Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel,  Mila Korolewicz, Sandra Suchojad, Weronika Wąsik (op. J. Chojnowska)

14.02.2016r.Rynek"Nazywam się MILIARD" Miejska akcja przeciw przemocy wobec kobiet i dzieci"

RAM - Op. R. Łukaszewicz - Szczepanik

11.02.2016r.Pieszyce i Przełęcz JugowskaWycieczka Krajoznawcza z cyklu HOp-Sanki w ramach ferii zimowych

Koło "ToTuToTam" i wszyscy chętni w ramach Akcji Zima (op. J. Chojnowska, E. Tarnowska i Z. Curyl)

08.02.2016r.
-
10.02.2016r.
s. plastyczna MDK BartekWarsztaty ceramiczne "Anioły są wśród nas" w ramach Akcji Zima"

Udział: Adriana Lasończyk, Wiktoria Grabczyńska, Mikołaj Jesior, Aleksandra Sakowska, Konstancja Kowalska, Martyna Kuśnierz, Kacper Tarnowski, Maja Osowska, Amelka Jaskuła, Julia Tarnowska, Damian Grycko, Sandra Stec, Martyna Malinowska, Bogna Kiszecka (op. E. Tarnowska)

04.02.2016r.Bielawa i Przełęcz WoliborskaWycieczka Krajoznawcza z cyklu HOp-Sanki w ramach ferii zimowych

Koło "ToTuToTam" i wszyscy chętni z Akcji Zima (op. W. Ziobrowska i Z. Curyl)

30.01.2016r.Klub "Bolko"VI Szachowe Mistrzostwa Świdnicy pamięci Michała Sośnickiego

Chłopcy do 8 lat: 1. Szymon Augustyniak, 2. Hubert Jaworski, 3. Igor Śliwowski, 4. Maciej Cisek.

Dziewczęta do 8 lat: 1. Iga Kruk, 2. Liliana Jarząbek, 3. Wiktoria Linierko.

Chłopcy do 10 lat: 2. Oskar Perek, 3. Viktor Dushka, 4. Jakub Cybuch, 5. Krystian Kędzierski, 6. Tymon Kowalski, 7. Igor Cała.

Dziewczęta do 10 lat; 1. Wiktoria Kwiatkowska, 2. Natalia Głogiewicz.

Chłopcy do 14 lat: 1. Radosław Natanek, 2. Krystian Kudela, 3. Hubert Trzos.

Chłopcy do 18 lat: 1. Michał Turek, 2. Michał Sroka (op. M. Korzekwa)

28.01.2016r.SP 1 ŚwidnicaKoncert Noworoczny "Anioły"

Występ: Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, soliści: Karolina Koch, Hanna Oleśkiewicz, (op. A. Banach)

23.01.2016r.Klub "Bolko"X Integracyjne spotkanie pracowni tanecznych z okazji Dnia Babci i Dziadka

Występ TT: Jakub Marciniak i Justyna Kutyło, Estara Ofiara i Kacper Grudziński, Laura Rybak, Róża Rybak, Natasza Bieszczad, Alicja Szcześniak, Bartosz Paś, Aleksandra Cichocka, Marta Mląg, Szymon Szaleniec (op. Z. Brożbar)

22.01.2016r.Miejska Biblioteka PublicznaKoncert Kaczmarski

Udział: Marta Kurzeja, Małgorzata Dworecka, Wiktoria Pękała, Aleksandra Szpak, Wiktoria Socha, Natalia Karpińska, Zuzanna Kozycz, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Elżbieta Kuzio (op. M. Jabłoński)

10.01.2016r.Galeria ŚwidnickaFinał Miejski Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Występ grup: "Koraliki" i "Marżoletki" (op. A. Trzeciak)

08.01.2016r.Złoty LasKonferencja Dolnośląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych

Występ pary TT: Jakub Marciniak i Justyna Kutyło (op. Z. Brożbar)

06.01.2016r.Ul. 1-go MajaOrszak Trzech Króli

Scenka "U króla Heroda - Udział: Pracownia taneczna: Sandra Matyszczyk, Julita Kraszkiewicz, Wiktoria Turek, Natalia Łużna, Angelika Borowska, Karolina Pitura, Anna Szpak, Alicja Gibas, Nikola Kaczanowicz, Weronika Kieca, Natalia Prus (op. A. Trzeciak), Gr. teatralna "Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel (op. J. Chojnowska), pr. muzyczna (op. M. Jabłoński) , Pr. Muzyczna II: Marcin Keler, Marta Lurka, Lena Jakubczyk,  Hanna Oleśkiewicz, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało i Katarzyna Filipek (op. A. Banach)

21.12.2015r.Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczy w Świdnicy."Koncert Kolęd" dla wychowanków i pracowników Ośrodka

Udział: Kacper Sowa, Estera Ofiara, Natalia Gut, Wiktoria Słomińska (op. J. Chojnowska)

18.12.2015r.Muzeum Kupiectwa II edycja „Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa

I miejsce – w kategorii uczniów szkół podstawowych dla : Mai Osowskiej, Karoliny Partycznej, Alicji Kowalskiej, Julii Pyki, Niny Kołakowskiej, Martyny Nycek, Aleksandry Jóźwik, Amelii Jaskuły, Urszuli Zątek, Karoliny Kuriaty, Weroniki Mongiało, Weroniki Jeske, Zuzanny Filip, Bogny Kiszeckiej i Hanny Stanejko, dzieci z Pracowni Ceramicznej Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, które wykonały pod opieką: Pani Elżbiety Tarnowskiej ceramiczną szopkę z motywem kopuły kamienicy „Pod Hermesem” w Świdnicy.

18.12.2015r.Muzeum Dawnego KupiectwaII Konkurs „Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa”

I m. - kat. szk. podst dla Pracowni Ceramicznej dz. II: Mai Osowskiej, Karoliny Partycznej, Alicji Kowalskiej, Julii Pyki, Niny Kołakowskiej, Martyny Nycek, Aleksandry Jóźwik, Amelii Jaskuły, Urszuli Zątek, Karoliny Kuriaty, Weroniki Mongiało, Weroniki Jeske, Zuzanny Filip, Bogny Kiszeckiej i Hanny Stanejko, ceramiczną szopkę z motywem kopuły kamienicy „Pod Hermesem” (op. E. Tarnowska).                                                      III nagroda – dla dzieci z grupy I, II i IV. (op. W. Szwegler)

12.12.2015r.Klub "Bolko"Warsztaty zdobienia bombek
Udział: Tatiana Krawczyń, Klaudia Chybowska, Mila Halicka, Magda Halicka, Jagoda Smolarek, Łucja Sobolewska, Oliwia Osienienko, Ola Leśniowska, Laura Gadzińska, Mila Jaśkiewicz, Maja Chudzińska, Basia Biela, Martynka Średnicka, Weronika Uss, Maja Biało, Kinga Wojtusiak, Ala Leśniowska, Michalina Wróbel, Martyna Szamańska, Ala Grześlowska, Jagoda Wróbel, Anna Chruścik, Hanna Mickiewicz, Weronika Tracz, Paulina Święcicka, Ola Krzemińska, Kasia Dushka, Lena Rogozińska, Kalina Rogozińska, Lidia Poniatowska, Zosia Mikunda, Zuzanna Piasecka  + 10 rodziców (op. JOANNA WALEROWICZ) ; Kinga Czajkowska, Marcelina Wójcik, Brigitta Wisińska, Karolina Paszkiewicz, Szymon Kasprzak, Hanna Mały, Jędrzej Okniański, Ignacy Tyszkiewicz + 6 rodziców (op. EWA TYSZKIEWICZ); Sandra Matyszczyk, Hanna Stajenko, Bogna Kiszeczka, Agata Hruszowiec, Zosia Moas, Kinga Kaszewska, Karolina Partyczna, Amelka Igram, Maja Laska, Marcelina Radwańska + 4 rodziców (op. WIOLETTA ZIOBROWSKA) ; Ala Wojnowska, Wiktoria Walusiak, Michał Morawski, Maja Bryndza, Nadia Bieszczad, Natasza Bieszczad, Magda Morawska, Wiktor Dushka, Szymon Antonowicz, Zosia Benko + 3 rodziców (op. JOANNA WAKSMUNDZKA); Martyna Malinowska, Karolina Koch, Kamila Jóźwik, Magda Otrząsek, Aneta Jedynak, Ewa Starga, Szymon Otrząsek, Konrad Jaskuła, Wiktoria Jancik, Ola Sakowska, Laura Fitrzyk, Emilka Wołoszyniec, Magda Mojsa, Mikołaj Jesior, Julia Sandecka, Ola Sandecka, Anna Wojno, Maria Bednarz, Paulina Barylska, Milena Głodo, Ewa Fitrzyk, Ola Jóżwik, Amelia Filip, Julia Tarnowska, Zuzia Filip, Amelka Jaskuła, Martyna Nycek + 7 rodziców (op. ELŻBIETA TARNOWSKA); Natalka Prus, Maja Szmudrowska, Zuzanna Lisek, Daria Kryśpiak, Natalka Makowska, Anetka Łuszczak, Emilka Adamska, Paulinka Chydzik, Wiktoria Wajdzik, Nikol Kaczanowicz, Julia Przyborowska, Angela Szkuciak, Zuzia Matusia, Zuzia Krzymińska, Camila Baczyńska, Julia Łuczak, Angela Borońska, Natalia Popławska, Ala Wajdzik, Hanna Adamska, Wiktoria Wójcik, Ewelina Bugajska, Wiktoria Lepkowska + 8 rodziców (op. ANNA TRZECIAK); Milena Głąbie, Marta Morąg, Nadia Pieczonka, Ewa Baranik, Martyna Golon, Adam Hercu, Hanna Wabik, Julia Wabik, Wiktoria Słowińska + 6 rodziców (op. JOANNA CHOJNOWSKA); Ania Gryc, Maciej Jurewicz, Natalia Maciejowska, Emilka Góra, Jan Jurewicz, Tosia Teuerle, Szymon Pamuła, Madzia Gryc, Joanna Bartosiewicz, Oliwia Kuczek, Oliwia Witkowska, Hania Jawień, Ula Żylińska, Antoś Romanik, Milenka Norkiewicz, Patrycja Pielech, Hania Strózik, Ada Podbielska, Radek Teuerle, Marcela Waligóra, Pola Rosiak, Amelka Gębala, Maja Żmuda, Maja Witkowska, Staś Romanik, Wiktoria Gadzińska, Marika Pietras + 5 rodziców (op. WANDA SZWEGLER) ; Zosia Karczmarek, Amelka Karczmarek, Natalia Chachuła, Ala Ziomek, Julia Ziomek, Łukasz Cieśliczki łącznie: 152  dzieci     53 rodziców
06.12.2015r.Dworzec PKP Świdnica MiastoŚwięty Mikołaj na Dworcu Głównym Świdnica- Występy artystyczne

UDZIAŁ pracowni tanecznej dz. II, grupy tańca nowoczesnego Iskierki: Karolina, Trunkwalter, Nadia Antonowicz, Kamila Kamińska, Joanna Mojsej, Bożena Ogarek, Maja Gołacka, Karolina Koch, Hanna Kała, Wiktoria Grabczyńska, Adrianna Lasończyk (op. R. Łukaszewicz-Szczepanik), Zespół "Wirusy":   Hanna Oleśkiewicz, Martyna Malinowska i Karolina Koch (op. A.Banach)

04.12.2015r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty aktorskie pt. " Tolerancja - nie ogarniam" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie

Grupy teatralne (op. J. Chojnowska)

01.12.2015r.MDK Świdnica Urząd Miejski ŚOKKonkurs plastyczny „Dążymy do zera” Światowy Dzień Walki z AIDS

Nagroda; Oliwia Drozdowicz, Klaudia Włosińska, Wyróżnienia: Filip Pawlik, Weronika Twardowska, Martyna Czuczwara (op. J. Waksmundzka)

01.12.2015r.Rynek i Klub "Bolko""Światowy Dzień Walki z AIDS" happening, udział w wernisażu na plakat i na haiku.

Udział: India Bogusławska,  Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Kacper Sowa, Natalia Gut, Justyna Kutyło (op. J. Chojnowska)

28.11.2015r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Warsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie

udział: Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Polański, Martyna Idczak, Wiktoria  Słomińska, Weronika Wąsik, India Bogusławska, Kacper Sowa, Natalia Gut, Ola Król (op. J. Chojnowska)

27.11.2015r.Klub "Bolko"Koncert Andrzejkowy

Udział: Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Wiktoria Sośniak, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk) - op. A.Banach

17.11.2015r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie

Udział; Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Polański, Martyna Idczak, Wiktoria  Słomińska, Weronika Wąsik, India Bogusławska, Kacper Sowa, Natalia Gut, Ola Król (op. J. Chojnowska)

16.11.2015r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie

Udział: Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Polański, Martyna Idczak, Wiktoria  Słomińska, Weronika, Wąsik, India Bogusławska, Kacper Sowa, Natalia Gut (op. J. Chojnowska)

12.11.2015r.Filia nr II MBPKoncert piosenki literackiej Jesienne Liście

Wystąpili: Marta Kurzeja, Małgorzata Dworecka, Wiktoria Pękała, Natalia Aleksandrowicz, Elżbieta Kuzio, Aleksandra Szpak, Wiktoria Socha, Natalia Karpińska, Zuzanna Kozycz,Katarzyna Rzeczkowska, Natalia Janas, Jowita Wołkanowska,Trio gitarowe

11.11.2015r.Plac GrunwaldzkiUroczystości miejskie Świeta Odzyskania Niepodległości

Udział : "La Chanson" (op. D. Jaros)

10.11.2015r.teatr ŚOKFinał- Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej " Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"

Nagroda: Julia Wabik

Wyróżnienie: Kacper Sowa

udział: Justyna Kutyło (op. J. Chojnowska)

06.11.2015r.Klub "Bolko"Eliminacje- Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej " Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"

Udział: grupa " Pauza"- kategoria gimnazja: Kacper Sowa, Natalia Samotyj, Julia Wabik.

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne: Justyna Kuty   Kwalifikacje do finału: Kacper Sowa, Julia Wabik, Justyna Kutyło  (op. J. Chojnowska) 

05.11.2015r.Klub "Bolko"Koncert Laureatów XXIV Przeglądu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej „Na Szlaku” w ramach Dni Gór

Udział; Klaudia Kutyba, Julia Czyż, Zespół wokalny „Małe La Chanson”: K. Kutyba ,L. Szydłowska,J. Czyż, R. Madej, A.Szkuciak, W. Minartowicz, A. Godula, A. Natanek, K.mPopiel, N. Stankiewicz, Solistka: Jagoda Kurzawa, Estera Ofiara, Trio wokalne: Wiktoria Stamborska, Malwina Milak, Anna Pasek (op. D. Jaros), Zespół "Smyki": Marcelina Wójcik, Oliwia Kachnowicz, Oliwia Paruch, Ignacy Tyszkiewicz, Magdalena Błasiek, Kinga  Czajkowska, Szymon Kasprzak, Milena Halicka, Karolina Paszkiewicz, Maja Kałamarz, Hanna Mały, Bastian Wicińska, Brita Wiciński, duet: Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz)

05.11.2015r.Klub "Bolko"Prelekcje podróżnicze „Świdniczanie dla Świdniczan w ramach XX Dni Gór

Prelekcja Zuzanny Pietrukiewicz „5-lecie Koła „ToTuToTam” (op. Z. Curyl)

22.10.2015r.MBP i miasto ŚwidnicaGra Miejska "Dziki Trop"

III miejsce: Koło "ToTuToTam": Amelia Jaskuła, Konrad Jaskuła, Zuza Pietrukiewicz, Piotr Kowalski, Agatka Hruszowiec, Sandra Matyszczyk, Paweł Matjaszek, Karolina Staszyńska, Angelika Stępniowska (op. Z. Curyl)

14.10.2015r.Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczy w Świdnicy.Dzień Nauczyciela

Estera Ofiara, Justyna Kutyło, Natalia Gut (op. J. Chojnowska) oraz solistki i Zespół Wirusy: Justyna Jamro, Karolina Koch, Hanna Oleśkiewicz, Martyna Malinowska (op. A. Banach)

03.10.2015r.Gimnazjum nr 3Święto Pieczonego Ziemniaka - Festyn

Udział w cz. artystycznej: Oliwia Kachnowicz, Oliwia Paruch, Paulina Folcik, Natalia Taratuta, Kinga Czajkowska, Magdalena Błasiek, Marcelina Wójcik (op. Ewa Tyszkiewicz)

03.10.2015r.
-
04.10.2015r.
Góry StołoweV Jesienny Rajd Dziecięcy

Udział Koła Turystycznego "ToTuToTam" - MDK Świdnica (op. Z. Curyl)

26.09.2015r.OSiR - stadionPiknik działkowca

Występ pary TT: jakub Marciniak i Justyna Kutyło (op. Z. Brożbar)

20.09.2015r.OSiR - stadion70 lecie MKS Polonia Świdnica- OSiR

Prezentacja etiud teatralnych " Ławeczka tolerancji": Justyna Kutyło, Kacper Polański, Weronika Wąsik , Aleksandra Król, Wiktoria Słomińska, Kacper Sowa. Wystep wokalny Karoliny Koch (op. A.Banach), Wystep taneczny: ISKIERKI grupa zaawansowana: Karolina Trunkwalter, Marta Majcher, Nadia Antonowicz, Justyna, Janeczko, Katarzyna Apostolska, Aleksandra Tomala,  Anastazja Dominas; ISKIERKI grupa początkująca: Hanna Kała, Joanna Mojsej, Kamila Kamińska, Aleksandra Majcher, Zofia Pańczak, Agata Wróbel, Martyna Poradzisz, Natalia Kanecka, Izabela Skowrońska, Maja Gołacka, Julia Orzechowska (op. R. Łukaszewicz – Szczepanik), Oliwia Kachnowicz, Oliwia Paruch. Julia Mazuchowska, Paulina Forcik, (op. Ewa Tyszkiewicz), występ wokalny: Martyna Idczak, „Małe La Chanson” Agata Wiśniewska, Natalia Stankiewicz, Klaudia Kutyba, Anna Natanek, Studio Piosenki „La Chanson” Julia Kretowicz, Wiktoria Smędra, Klaudia Zyska, Natalia Wyrzykowska (op. D. Jaros)

15.09.2015r.Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczy w Świdnicy.Dzień otwarty

Recital grupy "Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Elżbieta Tądel, Aleksandra Król, Wiktoria Słomińska, Kacper Sowa (op. J. Chojnowska)

14.09.2015r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z J. Chrząstowskim ; przygotowanie do spektaklu

Udział: J.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, A. Król, J. Kleina, K. Polański, E.Tądel (op. J. Chojnowska)

12.09.2015r.RynekHappening po warsztatach masek w ramach projektu CZAS NA TEATR - TEATR NA CZASIE

Udział: Jaskuła Amelia, Stanejko Hanna, Jóźwik Aleksandra, Jabłońska Wiktoria, Lasończyk Adriana, Osowska Maja, Partyczna Karolina, Malinowska Martyna, Stec Sandra, Tarnowska Julia, Tarnowski Kacper, Jancik Wiktoria, Wałach Aleksandra, Otrząsek Magdalena, Fabian Stec, (op. E. Tarnowska), Maja Szymaszkiewicz, Oliwia Drozdowicz, Fabian Drozdowicz, Weronika Skupień, Magda Lewkowska, Magdalena Szachniewicz, (Op. J. Waksmundzka) Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Daria Lubońska, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska (op. R. Łukaszewicz-Szczepanik) Hania Stajenko, Karolina Partyczna, Mateusz Biela, Jakub Chybowski, Bogna Kiszecka (op. W. Ziobrowska), Martyniec Agnieszka, Hardy Emila, Daria Krzyśpiak, Przybylska Oliwia, Matyszczyk  Sandra, Adamska Hanna, Szmudrowska Maja, Mikuła Weronika, Adamska Emilia, Kraszkiewicz Julita, Baczyńska Camilla, Turek Wiktoria, Szkuciak Angelika, Zalewska Natalia, Biedroń Karina, Wajdzik Wiktoria, Mogielnicka Maja, Łużna Natalia, Kowalska Barbara, Kuszczak Anetka, Xymena Morawska, Martyniec Magdalena, Sitarz Kamila, Łupkowska Wiktoria, Angelika Borowska,
Makowska Natalia (op. Anna Trzeciak), Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Julia Wabik, Weronika Wąsik, Aleksandra Król, Wiktoria Słomińska, Kacper Sowa, Martyna Idczak, Kacper Pogański, Zosia Baranik, Milena Głąbik, Martyna Ryży, Paula Wierbowiecka, Szymon Antonowicz, Piotr Baranik (op. Joanna Chojnowska), Basia Biela, Lidia Poniatowska, Kasia Dushka (op. Joanna Walerowicz)

07.09.2015r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie

J.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, , A. Król, J. Kleina, K. Polański (op. J. Chojnowska)

05.09.2015r.Koncert dla dzieci Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczego w Świdnicy

Grupa Teatralna Pauza: K. Sowa, J. Kutyło, E. Ofiara, W. Słomińska, E. Tądel, A. Król (op. D. Jaros)

wewnętrzny22.06.2016r.Sala teatralna ŚOKUroczyste zakończenie Roku Oświatowego

Prowadzenie A. Król, W. Wąsik. Występ Szymona Antonowicza z " Grupy ze spalonego teatru". z koleżankami z Mileną Głąb, Martyną Golon, Zosią Baranik, Klaudią Skawina, Martyną Ryży. Wiersz " Pchła Szachrajka" J. Brzechwy

(op. J. Chojnowska)

13.06.2016r.''Antoniada'' - Ogólnopolski Dzień Placówek Wychowania Pozaszkolnego Festyn Integracyjny MDK

Udział (występ): zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus"  - Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk, Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek - Marta Lurka, Julia Tarnowska i zespołu "Timki" - Ignacy Sokołowski opiekun: A.Banach

23.04.2016r.
-
24.04.2016r.
Świeradów Zdr. - Góry Izerskie - Szklarska PorębaRajd Głównym Szlakiem Sudeckim im. M. Orłowicza i XVII wejście do Korony Gór Polski - Wysoka Kopa

Udział Koła "ToTuToTam" (op. Z. Curyl)

15.04.2016r.posesja MDKUpamiętnienie 76 rocznicy Zbrodni Katyńskiej w MDK

Krótki program przygotowany i poprowadzony przez Martynę Idczak, Kacpra Polańskiego, Wiktorię Słomińską. (op. J. Chojnowska) Natalia Paździorek, Kamila Paździorek, Aneta Jedynak (op. M. Jabłoński)

01.04.2016r.
-
02.04.2016r.
MDK BartekNoc MDK

Udział: Bartosz Rosiek, Daniel Szokało, Oliwier Krawczyk, Hanna Stanejko, Hanna Oleśkiewicz, Karolina Koch i Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Wiktoria Kulaszewska (op. A.Banach), Wiktor Fudali, Dawid Szokało, Ula Zątek, Ania Niekrasz, Ewa Szustak, Patrycja Ćwiertnia, Szymon Olchawa, Maja Żynkin, Alicja Maliszewska, Kacper Tarnowski, Damian Grycko, Julia Kawa, Amelia Michalik, Martyna Kuśnierz, Aneta Jedynak, Julia Tarnowska (op. E. Tarnowska)

24.03.2016r.Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty Malowania Pisanek

Udział: Alicja Celka, Natasza Bieszczad, Nadia Bieszczad, Wiktoria Walusiak, Martyna Golon, Zosia Benko, Alicja Wojnowska, (op. J. Waksmundzka) ; Paweł Puślecki, Ula Żylińska, Wiktoria Gadzińska, Ala Szcześniak, Jan Czerniatowicz, Joanna Bartosiewicz, Tosia Teuerle, Radek Teuerle, Milena Wolak, Maja Duda, Magdalena Duda, Natalia Maciejowska, Antoś szczeniak (op. Wanda Szwegler) ; Amelia Jaskuła, Konrad Jaskuła, Kacper Tarnowski, Julia Tarnowska, Martyna Kuśnierz, Mikołaj Jesior, Hania Jesior, Adriana Lasończyk, Fitrzyk Laura, Fitrzyk Ewa, Martyna Nycek, Hania Stanejko, Damian Grycko (op. Elżbieta Tarnowska) ; Zosia Mikunda, Mila Jaśkiewicz, Zosia Czerniatowicz, Jagoda Smolarek, Basia Biela, Mateusz Biela, Materusz Piechota, Mila Halicka, Magda Halicka, Ada Ćwiek (op. Joanna Walerowicz)

23.03.2016r.
-
24.03.2016r.
Centrum Porozumienia KrzyzowaWarsztaty artystyczne – przygotowanie do obchodów 65- lecia MDK Świdnica

Udział: Julia Kretowicz, Natalia Wyrzykowska, Klaudia Kutyba, Róża Madej, Julia Czyż, Jagoda Kurzawa, Weronika Wąsowska, Wiktoria Stamborska, Anna Pasek, Julia Słobodzian, Malwina Milak, Angelika Szkuciak (op. D. Jaros), Wktoria Michalik, Hanna Oleśkiewicz i Martyna Malinowska (op. A.Banach), Grupa "Pauza": Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król, Martyna Idczak, Elżbieta Tądel,  Weronika Wąsik, Iza Trojanowska (op. J. Chojnowska), Wktoria Michalik, Hanna Oleśkiewicz i Martyna Malinowska ( op. A.Banach)

21.03.2016r.sala teatralna ŚOKDzień Talentów w MDK

Grand PrixMażoretki MDK –Seniorki i nagroda publiczności: Łużna Natalia, Kieca Weronika, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita, Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina, Kaczanowicz Nikola, Wierzbicka Anna, Hardy Emilia, Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina (op. A. Trzeciak)   

Wyróżnienia:

Martyna Idczak z grupy teatralnej „Pauza”, pracownia Joanny Chojnowskiej

Zespół Smyki, pracownia Ewy Tyszkiewicz

Natalia Józefiak z Koła Turystycznego „ToTuToTam”, pracownia Zbigniewa Curyla

Pracownia młodego ceramika Elżbiety Tarnowskiej,

Grupa teatralna „Pierrot”, pracownia Wioletty Ziobrowskiej,

„Duet na pięć”, pracownia Dariusza Jarosa,

Elżbieta Kuzio, pracownia Mirosława Jabłońskiego

21.02.2016r.Zamek Czocha k/ LeśnejInauguracja Roku Krajoznawstwa Polskiego - Rajd na Zamek Czocha

Udział Koła "ToTuToTam" (A. Hruszowiec, A. Jaskuła, K. Jaskuła, N. Józefiak, Z. Juzefiak, P. Kowalski, A. Stępniowska) - op. Z. Curyl oraz Koło "PiT" 

12.02.2016r.s. muzyczna MDKKoncert Walentynkowy

Udział: Małgorzata Dworecka, Wiktoria Socha, Natalia Karpińska, Jowita Wołkanowska, Elżbieta Kuzio, Natalia Paździorek (op. M. Jabłoński)

08.02.2016r.
-
12.02.2016r.
s. szachowa MDKTurniej klasyfikacyjny w ramach warsztatów szachowych w MDK

Wyniki: 1. Oskar Perek, 2. Hubert Trzos, 3. Dawid Goppold, 4. Wiktoria Kwiatkowska, 5. Jan Moląg, 6. Krystian Kędzierski, 7. Łukasz Szel, 8. Oskar Brzezicki, 9. Viktor Dushka, 10. Grzegorz Janiak, 11. Jan Czerwiński (op. M. Korzekwa)

08.02.2016r.
-
12.02.2016r.
S. Komputerowa MDKWarsztaty Robotyki

org. Z. Brożbar

27.01.2016r.s. muzyczna MDK Bartek„Jest taki dzień... - kolędowo-noworoczne spotkanie z rodzicami”

Udział (występ) zespołu "TIMKI" i uczniów z grup „Klawiatura” I i II oraz "Totus Musicus"; występ solistów: Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Helena Madera, Bartosz Rosiek, Milena Szabunia,  Julia Rogowska, Hanna Stanejko, Karolina Koch, Wiktoria Pieczara (op. A.Banach)

18.01.2016r.s. muzyczna MDK BartekKoncert Noworoczny

Występ Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk),  soliści: Marta Lurka, Karolina  Koch, Hanna Oleśkiewicz (op. A.Banach)

17.01.2016r.WałbrzychRajd do Korony Sudetów - Borowa

Udział Koła ToTuToTam. Zdobycie Borowej (17 osób). (op. Z. Curyl)

14.01.2016r.s. multimedialnaV Urodzinowe Spotkanie Przyjaciół

Koło ToTuToTam i gościnnie koło "Pszczoły i Trutnie" Goście imprezy: M. Gontkowski, R. Bienias, J. Lipiński (op. Z. Curyl)

21.12.2015r.posesja MDK"Przybieżeli do Betlejem pasterze" - Wieczór Kolęd w MDK

Grupa "Pauza"i RAM: Justyna Kutyło, Estera Ofiara, Kacper Sowa, Kacper Polański, Wiktoria Słomińska, Natalia Gut, Aleksandra Król. Występ "Grupy ze spalonego teatru" w "Jasełkach" (op. J. Chojnowska), reprezentci grup z pracowni muzycznej MDK dz. II "Bartek" 14 osób (op. A.Banach), kolo Totutotam: A. Jaskuła, K. Jaskuła, Z. Kupczyk, P. Matjaszek, P. Kowalski, S. Matyszczyk, A. Hruszowiec (op. Z. Curyl)  

21.12.2015r.s. muzyczna MDKKoncert Kolęd

Udział: Marta Kurzeja, Małgorzata Dworecka, Wiktoria Pękała, Elżbieta Kuzio, Wiktoria Socha, Natalia Karpińska, Zuzanna Kozycz, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Trio gitarowe, Grupa gitar klasycznych poczatkowa (op. M. Jabłoński)

16.12.2015r.s. teatralna dz. II III Konkurs Recytatorski „Wierszykarnia” oraz „Nasze prezentacje”

Udział; Antonowicz Szymon, Baranik Zosia, Golon Martyna, Kachnowicz Oliwia, Adam Hercu, Morąg Marta, Piechota Mateusz, Skawina Klaudia, Głąbie Milena (op. J. Chojnowska),

Jaskuła Amelia, Kiliszewska Nela, Moas Zuzia, Partyczna Karolina, Radwańska Marcelina, Koziar Ola, Kowalska Alicja, Kiszecka Bogna, Matyszczyk Sandra,Szmudrowska Maja, Stanejko Hania, Wierzchowska Ewa, Wierzchowska Zuzia, Veneberg Klaudia, Żak Liwia (op. W. Ziobrowska)

Grand Prix: Hania Stanejko,  nagrody: Sandra Matyszczyk, Liwia Żak, Karolina Partyczna, Moas Zuzia (op. W.Ziobrowska),

Antonowicz Szymon, Głąbik Milena, (op. J.Chojnowska)

„Nasze prezentacje” : grupa „TS” /teatr groteski/, grupa „Pierrot” /teatr groteski/, rodzice: Paweł Żak, Basia Partyczna, Andrzej Kiszecki, Marta Radwańska, Joanna Jaskuła, Tomasz Wierzchowski, Ewa Borońska-Matyszczyk /czytanie tekstów ks.Jana Twardowskiego, śpiewanie kolęd, gitara- Andrzej Kiszecki/

11.12.2015r.s. muzyczna MDKKoncert Kaczmarski

Udział: Marta Kurzeja, Małgorzata Dworecka, Wiktoria Pękała, Aleksandra Szpak, Wiktoria Socha, Natalia Karpińska, Zuzanna Kozycz, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Elżbieta Kuzio (op. M. Jabłoński)

06.12.2015r.Muzeum Techniki w Jaworzynie Śl"Pociąg do Świętego Mikołaja" - wycieczka krajoznawcza

Udział: Koło "ToTuToTam": K. Jaskula, A. Jaskuła, P. Kowalski, P. Matjaszek, K. Staszyńska, A. Stępniowska (op. Z. Curyl), Pr. "Klawiatura": Milena Szabunia, Bartosz Rosiek, "Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży": Hanna Oleśkiewicz, Martyna Malinowska, "Timki": Lena Kaśkiewicz i "Totus Musicus": Wiktoria Sośniak, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk (op. A.Banach)

30.11.2015r.s. muzyczna MDK BartekAndrzejkowe warsztaty dla dzieci i rodziców

Udział rodziców i dzieci z pracowni muzycznej MDK dz. II "Bartek" (26 osób) oraz występ Zespołu Piosenki i Ruchu "Timki"- opiekun i prowadzący A.Banach. 

20.11.2015r.
-
21.11.2015r.
s. taneczna MDKKontynuacja projektu Świdnicki Gryf - Trutnovski Smok Warsztaty mażoretek z trenerką z Czech mgr Kateřina Kubíčkovą

Gr I: Hardy Emila ,Karolina Pitura , Matyszczyk Sandra, Mikuła Weronika, Kraszkiewicz Julita, Huk-Wierzbicka Anna, Turek Wiktoria, Zalewska Natalia, Biedroń Karina, Kieca Weronika, Łużna Natalia, Kowalska Barbara, Nikola Kaczanowicz, Wajdzik Wiktoria, Alicja Gibas, Anna Szpak, Wiktoria Janczak.

Gr. II: Martyniec Agnieszka , Przybylska Oliwia , Szmudrowska Maja , Adamska Emilia , Szkuciak Angelica , Małgorzata Mech , Wajdzik Wiktoria, Makowska Natalia, Przyborowska Julia, Ożóg Amelia, Wiktoria Kozłowska, Julia Łuczak, Martyna Kunicka, Zuzanna Lisek,Erika Trzaska

Gr. III: Magdalena Martyniec,Camila Baczyńska,Krzyśpiak Daria ,Adamska Hanna, Łepkowska Wiktoria , Anetka Łuszczak,Lesińska Natalia , Alicja Legan , Xymena Morawska, Wiktoria Wójcik ,Natalia Prus (op. A. Trzeciak)

10.10.2015r.MDK i teren miastaBieg Patrolowy "Śladami Mieczysława Kozara-Słobódzkiego"

Pracownia Teatralna - I miejsce: Martyna Ryży, Szymon Antonowicz, Martyna Idczak,Wiktoria Słomińska, Kacper Polański, Aleksandra Król, Estera Ofiara, Justyna Kutyło, Zosia Baranik (op. Joanna Chojnowska)                                          Pracownia Plastyczna - II Miejsce; Klaudia Włosińska, Oliwia Drozdowicz, Filip Pawlik, Martyna Czuczwara, Karolina Jończyk, Hania Guźlińska, Ula Walerowicz, Hania Mały, Maja Szymaszkiewicz, Fabian Drozdowicz, Julia Michalska, Sara Zawisza, Alicja Wojnowska, Daria Goździejewska, Zosia Mały, (op. Joanna Waksmundzka)                                                Pracownia Taneczna - III Miejsce: Wiktoria Łepkowska, Wiktoria Wójcik, Angelika Szkuciak, Natalia Makowska, Natalia Zalewska,Wiktoria Wajdzik, Alan Wajdzik, Damian Zaręba, Weronika Zaręba, Nikola Mitura, Kamila Baczyńska, Daria Krzyśpiak, Hania Adamska, Angelika Borońska, Monika Krzyśpiak, Anna Wierzbicka, Barbara Kowalska, Wiktoria Jańczak, Julia Łuczak, Amelia Ożóg, Oliwia Opalach, Wiktoria Kozłowska, Martyna Kunicka,  Wiktoria Turek, Oliwia Przybylska, Wiktoria Adamkiewicz, Viva Vitiv, Alicja Kisiel, Karina Biedroń, Natalia Łużna, Alicja Gibas, Natalia Klag, Zuzanna Lise, Maja Szmudrowska (opiekun Anna Trzeciak),  Pracownia Muzyczna: Maja Pawłowicz, Magda Błasiek, Oliwia Kachnowicz, Oliwia Paruch, Szymon Kasprzak, Ignacy Tyszkiewicz, Bastian Wiciński, Brigitta Wicińska, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (opiekun Ewa Tyszkiewicz),  Pracownia Taneczna: Adriana Lasończyk, Karolina Koch, Bożena Ogarek, Kamila Kamińska, Karolina Trunkwaltek, Ewa Mojsej, Hanna Kała, Maja Gołacka, Anna Miłkowska, Nadia Antonowicz, Joanna Mojsej, Monika Sitarz, (opiekun Renata Łukaszewicz - Szczepanik),                            Pracownia Muzyczna: Milena Szabunia, Ewa Fitrzyk, Laura Fitrzyk, Hanna Oleśkiewicz, Weronika Mongiało, Karolina Penczew, Mirosława Kaśkiewicz, Wiktoria Kulaszewska, Wiktoria Sośniak, Wiktoria Michalik,  Justyna Jamro, Dominika Dziedzic, Lena Kaśkiewicz (opiekun Agnieszka Banach),                                    Pracownia Teatralna; Karolina Partyczna, Hanna Stanejko, Marcelina Radwańska, Bogna Kiszecka, Norbert Partyczny, Barbara Partyczna, Marta Radwańska, (opiekun Wioletta Ziobrowska),     Pracownia Plastyczna:   Zuzanna Wyszkowska, Marika Pietras, Zosia Miłkowska, Jan Jurewicz, Aleksandra Mazurek, Milena Norkiewicz, Łucja Miłkowska, (opiekun Wanda Szwegler),  Pracownia Szachowa:  Marta Moląg, Natalia Głogiewicz, Ernest Łepkowski, Olivier Cajzer, Miłosz Krawczyk, Dawid Goppold, Rafał Wiecheć, (opiekun Marcin Korzekwa, Wojciech Kowalczuk) Pracownia Modelarska: Tomasz Sołtys, Franek Leśniański, Szymon Świder, Konrad Sosnowski, Adam Grech, ( opiekun Arkadiusz Walerowicz),   Pracownia Agrafka: Laura Gadzińska, Klaudia Chybowska, Jagoda Smolarek, Magdalena Halicka, Kateryna Dushka, Paulina Święcicka, Weronika Uss, Basia Biela, Mateusz Biela, Milena Halicka (opiekun Joanna Walerowicz),      Pracownia Turystyczna: Agatka Hruszowiec, Piotr Kowalski, Konrad Jaskuła, Amelia Jaskuła, Paweł Matjaszek, Natalia Józefiak, ( opiekun Zbigniew Curyl),                                                     Pracownia Muzyczna: Natalia Aleksnadrowicz, Nikola Pielech, (opiekun Mirosław Jabłoński),  Pracownia Plastyczna:  Martyna Kuśnierz (opiekun Elżbieta Tarnowska),

 

30.09.2015r.
-
08.10.2015r.
s. muzyczna MDK BartekWarsztaty nauki hymnu pt."Wszyscy znamy hymn MDK"

prowadzący: A.Banach. Udział grup: "Timki", "Klawiatura" i Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek" (op. A.Banach), oraz pracowni modelarskiej (op. St.Sawicki),  tanecznej (op. R.Łukaszewicz-Szczepanik), plastycznej (E.Tarnowska)