Nasze sukcesy w roku 2012/2013

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2012/2013.

386 total views, 1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy01.06.2013r.RynekŚwidnicka Gryfiada

Impreza plenerowa z korowodem po świdnickim Rynku „Świdnicka Gryfiada” z udziałem gości z Czech. Parada dzieci i młodzieży ze szkół świdnickich i teatralny spektakl plenerowy „Zaręczyny Księżnej Anny Świdnickiej i Cesarza Karola IV w wykonaniu MDK i Stowarzyszenia „Drag”

27.05.2013r.Wilno (Litwa)Zbiorka zabawek i ksiązek dla dzieci na Litwie

Akcja Zbierania Bajek i zabawek dla polskich dzieci na Litwie, w której przodowali: pr. taneczna (op. A. Trzeciak) i pr. teatralna (op. W. Ziobrowska). Dary przekazano Towarzystwu Partnerstwa Miast.

18.05.2013r.Bromov (Rep. Czeska)Miedzynarodowy Konkurs Modelarski "XV Memorial KIT SHOW Broumov III. rocnik "Gunduv mec"

I m. (kat. dioram): Mateusz Grzelak,

I m. (kat. samoloty 1/48): Michał Markowski,

I m. (kat. bojowa technika 1/72): Daniel Srokowski

III m. (kat. bojowa technika 1/35): Piotr Kowalski

udział: Konrad Wróblewski (op. A. Walerowicz)

I m. (kat: bojowa technika, II m. (samoloty 1/72): Łukasz Zatorski, 

I m. (kat. samoloty 1/72): Tymoteusz Moor,

I m. (kat. bojowa technika 1/35) Sebastian Mogielnicki (op. S. Sawicki)

17.05.2013r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 SosnowiecXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne Spojrzenia"

Udział w konkursie pr. plastycznej MDK

04.05.2013r.TrutnovUdział dzieci i młodzieży w festynie w Trutnovie z okazji „Wejścia smoka na wieże Ratuszową”, prezentacja figurek wykonanych podczas warsztatów, pokaz modelarzy oraz występy taneczne.

Udział: Pracownia ceramiczna (op. E. Tarnowska), pr. modelarstwa lotniczego (op. S. Sawicki) pr. modelarstwa redukcyjnego (op. A. Walerowicz), Zespoły Koraliki Mł, Koraliki St, Sekond (op. A. Trzeciak), One, Diagonal, Iskierki (op. R. Łukaszewiocz - Szczepanik), Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)

04.05.2013r.TrutnovMistrzostwa Republiki Czeskiej w tańcu cantry i stepowaniu

Udział gościnny w pokazach Zespołu "One" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)

26.04.2013r.LubańX Jubileuszowy Rajd Pieszy "Łużyckie Wędrówki"

Udział Koła "ToTuToTam" w rajdzie oraz zwiedzanie Lubania (op. Z. Curyl)

20.04.2013r.
-
21.04.2013r.
Mosonmagyarovar na Węgrzech Model Moson Show

1. Złoty medal za model żurawia wodnego mod. kartonowe - Mateusz Grzelak

2. Srebrny medal -Krzysztof Zdybel

3. Brązoiwy medal - Michał Markowski (op. A. Walerowicz)

23.03.2013r.
-
24.03.2013r.
Centrum Organizacji Pozarządowych ŚwidnicaXVII Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych JUNIOR 2013.

Nagrodę za najlepszy model w POLSKICH BARWACH otrzymała Zuzanna Lebioda za pracę "Latarnia Morka w Gąskach" oraz Mikołaj Kwiatkowski za SAMOLOT Su-22 i Rafał Lis za SAMOLOT Mi-24.

Nagrodę za najlepszy model samolotu otrzymał Adrian Butkiewcz za SAMOLOT W BARWACH CZESKICH.

Nagrodę Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy wręczono Michałowi Karaszewskiego za DIORAMĘ "POLOWANIE NA TRUTNOWSKIEGO SMOKA".


26.01.2013r.Trutnov (Czeska Republika)MASOPUST

Udział dzieci i młodzieży w korowodzie zorganizowanym z okazji zakończenia karnawału, którego motywem przewodnim jest Parada Smoków, Zwiedzanie Galerii Daka, warsztaty plastyczne polegające na wykonaniu maski papierowej, warsztaty ceramiczne polegające na wykonaniu fasady kamieniczki w Rynku, pokaz balonów na ogrzane powietrze:  42 osoby - Pracownia "Agrafka" (op. J. Walerowicz), Zespół Koraliki (op. A. Trzeciak) Grupa modelarzy (op. B. Sobieraj),

17.10.2012r.KluczborkII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Grafika i okolice"

Nagroda: Weronika Kubinka 14 l.

Wyróżnienie: Karolina Kaniewska 10 l.

Kwalifikacje do wystawy: Paweł Studnicki 10 l. Aleksandra Brożyna 13 l

Wyróżnienie dla naszej placówki za wysoki poziom artystyczny prac. (op. J. Waksmundzka)

12.10.2012r.ToruńXVIII Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży Toruń 2012

Kwalifikacje do wystawy: Tomasz Antoniak l. 8, Weronika Kubinka l. 14, Dominika Waligórska l. 13 (op. J. Waksmundzka)

12.10.2012r.ToruńXVIII Międzynarodowe Bienale Grafiki Dzieci i Młodzieży

Kwalifikacja do wystawy: Wiktoria Pękała lat 12 (op. E. Tarnowska)

06.10.2012r.RybnikVI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA O KRYSZTAŁOWĄ KULĘ INŻBUD CUP GRAND PRIX POLSKI PTT

miejsce XI w kat . 14-15 Grand Prix Latin zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

miejsce III w kat . 14-15 Grand Prix Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

30.09.2012r.Jelenia GóraMiędzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego KARKONOSZE OPEN 2012 WDSF International STANDARD

miejsce III w kat . 14-15 B Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

miejsce IV w kat . 14-15 B Latin zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

miejsce XXII w kat . 14-15 Grand Prix Latin zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

29.09.2012r.Jelenia GóraMiędzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego KARKONOSZE OPEN 2012 WDSF International OPEN LATIN

miejsce IV w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

miejsce XII w kat . 14-15 Grand Prix Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

20.09.2012r.
-
18.11.2012r.
Muzeum w KoszalinieII Międzynarodowy Konkurs dla Dzieci i Młodzieży "Muzealne spotkania z fotografią"

udział uczestników pr. fotograficznej (op. K. Jas)

ogólnopolski22.06.2013r.Oborniki Śl.Konkurs Piosenki

Udział

16.06.2013r.Hala OSiR OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TAŃCA O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICY „TANECZNY DEPTAK”

Wyniki tancerzy z MDK:

kat. street dance solo pow. 15 lat: II m. Karolina Mucha,

kat. street dance duety pow. 15 lat: III m. Jolanta Kurzac i Aleksandra Ziaja,

kat street dance formacje pow. 15 lat: I m. Zespół "One"

kat. moder jaaz i balet mini formacje do 11 lat: Zespół "Małe Iskierki" (op. R. Łukaszewicz-Szczepanik)

kat. show dance formacje do 11 lat: I m. "Koraliki Starsze" (op. A. Trzeciak), II m. "Iskierki" (op. R. Ł - Szczepanik), III m. "Koraliki Młodsze",

kat show dance formacje 12-15 lat: IV m "Sekond" (op. A. Trzeciak)

11.06.2013r.MDK "Dom Harcerza" KrakówXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika Młodych"

Nagrody: Ola Iwancz, Karolina Jończyk, Paweł Studnicki (op. J. Waksmundzka)

24.05.2013r.
-
26.05.2013r.
Zielona GóraOgólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2013"

Kwalifikacja do festiwalu Weronika Wąsowska (op. E. Tyszkiewicz

24.05.2013r.MDK ŚwiebodziceOgólnopolski Festiwal Piosenki Ulubionej

III m: Jowita Wołkanowska

wyr: Aneta Bałos (op. M. Jabłoński)

17.05.2013r.
-
18.05.2013r.
MCK LegnicaXVIII Ogolnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej "Ekopiosenka"

II m. Duet: Anna Żaba i Szymon Garbol (op. M. Jabłoński)

Udział: Estera Ofiara (op. A. Banach)

17.05.2013r.Nowa RudaTANECZNA MAJÓWKA

miejsce VI w kat . pow. 15 D zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

11.05.2013r.Głuszyca - OsówkaI Ogólnopolski Zlot Szlakiem Martyrologii

Udział Koła "ToTuToTam" (op. Z. Curyl)

III m w konkursie plastycznym: Zuzanna Pietrukiewicz

Udział w Konkursie Plastycznym: Zuzanna Kupczyk i Paweł Matjaszek

01.05.2013r.SzubinVI Szubiński Festiwal Tańca Grand Prix Polski Dorośli, Młodzież

miejsce 31/35 w kat . 16-18 Grand Prix zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

17.04.2013r.
-
18.04.2013r.
MCK LegnicaXVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej "Ekopiosenka 2013"

Kwalifikacja: Duet Anna Mucha i Szymon Gargol (op. M. Jabłoński)

Kwalifikacja: Estera Ofiara (op. A. Banach)

12.04.2013r.Dzierżoniów58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Eliminacje Rejonowe

udział w kat poezji śpiewanej : Estera Ofiara (op. A. Banach,

kwalifikacje na szcz. wojewódzki: Jakub Kleina i Paulina Krzeczkowska (op. J. Chojnowska)

10.04.2013r.MCK LegnicaOgólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" - el. wstępne

udział... (op. A. Banach)

20.03.2013r.MCK LegnicaVII Ogólnopolski Konkurs Dzieciecego Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej "Wiosna"

Wyróżnienie: Oliwia Drozdowicz, Piotr Mirecki, Wiktoria Madziara, Kinga Frączek, Weronika Wolańska (op. J. Waksmundzka), Malwina Milak (op. J. Walerowicz)

19.03.2013r.MDK PabianiceVI Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Światło wieczorową porą“

Wyróznienie w kat. do lat 16:Ernest Plichta (10 lat) – "Wieczorna mgła" (op. K. Jas)

17.03.2013r.WrocławOTTT POWITANIE WIOSNY

miejsce IX w kat . pow. 15 D zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

15.03.2013r.
-
16.03.2013r.
InowrocławOgólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych "ARLEKINADA" 2013

I m. Spektakl "W teatrze trzeba grać" w wykonaniu teatru CEDEEN (czek na 3000 zł)                                                    Nagroda dla najlepszego aktora: Kuba Zając                      Wyróżnienia aktorskie: Aleksandra Piętka, Jakub Kleina oraz Karol Moczulski.

W przedstawieniu wystąpili: Jakub Kleina, Paulina Krzeczkowska, Gabriela Leśniańska, Karol Moczulski, Aleksandra Piętka, Mariusz Pielech, Justyna Popek, Aleksandra Tekiela, Kuba Zając (op. J. Chojnowska).

26.02.2013r.Wernisaż konkursu wojewódzkiego „Ptak – między niebem a ziemią
  • 22 prace wysłane
  • Nagroda: Ania Gryc – 4 lata
  • Wyróżnienie: Kuba Zarzycki l. 9

Udział w wystawie: Kuba Zarzycki, Hania Slatan, Ania Gryc

16.02.2013r.SzczecinekXV OTTT O Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok GPP Młodzieży ST/LA

miejsce 18/19 w kat . 16-18 Grand Prix Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

10.02.2013r.Zielona GóraMistrzostwa Polski PTT i FTS 2013

miejsce 47/58 w kat . 16-18 Mistrzostwa Polski Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

10.02.2013r.Lisków k/ KaliszaOgólnopolski Festiwal Tańca "Lisków Cup 2013"

I m kat. 8-11 lat Inne propozycje taneczne:  Formacja "ISKIERKI"

II m. kat. pow. 16 lat hip-hop - Formacja "One"

V m. kat 12-15 lat inne propozycje - mini formacja "ASPEKT"

Udział kat. pow. 16 lat Hip – Hop solo - Karolina Mucha. (op. R. Łukaszewicz Szczepanik)

08.02.2013r.MDK "Na pięterku" Zduńska WolaXIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pudełko Moich Marzeń"

Nagrody, kat wiekowa 6-9 lat: III m. Piotr Mirecki, wyr: Oliwia Paruch

kat. wiekowa 10-12 lat: wyr: Karolina Jończyk, Nadia Konopka

kat. wiekowa 13-15 lat: II m. Dominika Waligórska, wyr: Oliwia Drozdowicz

Kat. wiekowa 16-19 lat: II m. Justyna Czaja, wyr. Asia Plewińska (op. J. Waksmundzka)

03.02.2013r.RacibórzI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PIAST 2013

miejsce III w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

Para Studnicki Piotr i Bieniek Natalia otrzymuje klasę: D. Gratulujemy !

26.01.2013r.MASOPUST
  • Udział Oliwii Kuczek ze smokiem uszytym i namalowanym z jedwabiu przez Oliwię oraz Agatę Staroojciec, a także praca Hani Slatan – Transparent ze smokiem z Trutnova ( na jedwabiu)
13.01.2013r.KrakówXXXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego

miejsce 25/31 w kat . pow. 15 A ST zajeli Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

06.01.2013r.ul. Długa Orszak Trzech Króli - org. Republiki Przyjemności

Udział Grup:

16.12.2012r.Kamieniec WrocławskiŚNIEGOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICA

miejsce IV w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

09.12.2012r.WrocławOTTT o Świąteczną Bąbkę

IV m. kat pow.15 lat kl E: Piotr Studnicki i Natalia Bieniek (op. T. Jaszewski)

09.12.2012r.WrocławOTTT ''O Świąteczną Bąbkę''

miejsce IV w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

08.12.2012r.Fundacja Hobbit WrocławXX Festiwal Poezji Śpiewanej "MIMOZA 2012".

Udział: Weronika Fiołek i Anetta Klemczak (op. M. Jabłoński)

02.12.2012r.Hala OSiRXX Świdnicki Festiwal Tańca

Wyróżnienie: kat Freestyle 8-11 lat - "Iskierki" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)

Nagroda: kat Show Dance do 7 lat - "Koraliki mł" (op. A. Trzeciak)

Nagroda: kat Show Dance 8-11 lat - "Koraliki St" i "Sekond Mł" (op. A. Trzeciak)

Nagroda: kat: Inne Formy do 7 lat "Małe Iskierki" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)

Wyróżnienie: kat Inne formy 12-15 lat "Aspekt" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)

01.12.2012r.Klub BolkoXX Zimowy Festiwal Tańca

I m. kat 12-13 lat kl H: Kacper Grudziński i Laura Kwak (op. Z. Brożbar)

VII m kat pow. 15 lat kl E: Piotr Studnicki i Natalia Bieniek (op. T. Jaszewski)

01.12.2012r.Dżonków k/ Zielonej GóryOTTT Gwiazdkowy

I m. kat 14-15 kl B Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. T. Jaszewski)

01.12.2012r.PM KatowiceIX Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej

Kwalifikacje do wystawy;

- Paweł Studnicki l.10, Dominika Waligórska l.13 (op. J. Waksmundzka)

18.11.2012r.WrocławOTTT Gar Dance Cup 2012

I m. kat 14-15 lat kl B: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska

IV m kat pow 15 lat kl E: Piotr Studnicki i Natalia Bieniek (op. T. Jaszewski)

17.11.2012r.SycówIV OTTT o Puchar Burmistrza Sycowa

I m kat 14-15 kl. B ST Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. T. Jaszewski)

11.11.2012r.Klub BolkoI Indywidualne Mistrzostwa Polski Nauczycieli Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich

V m. Andrzej Barański

VI m. Andrzej Mazur

11.11.2012r.Klub BolkoI Indywidualne Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich

kat. dziewcząt: IV m Natalia Mielnik,

kat. chłopców: VI m. Patryk Mielnik, VIII m. Jakub Dudziak, IX m. Radosław Natanek, X m. Hubert Trzos, XI m. Michał Turek, XIV m. Paweł Kaszyński

kat. ranking do 1600 pkt.: III m. Natalia Mielnik, V m. Patryk Mielnik, IX m. Jakub Dudziak, XI m. Radosław Natanek, XIV m. Hubert Trzos, XV m. Michał Turek, XVIII m. Paweł Kaszyński (op. M. Korzekwa)

10.11.2012r.WrocławMistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w Tańcu Towarzyskim Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

miejsce VI w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

miejsce VII w kat . 14-15 OPEN Latin zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

miejsce IV w kat . 14-15 OPEN Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

10.11.2012r.Klub BolkoI Drużynowe Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania pozaszkolnego w Szachach Szybkich

VIII m MDK I (Patryk Mielnik, Michał Turek, Jakub Dudziak, Natalia Mielnik)

IX m MDK II (Hubert Trzos, Paweł Kaszyński, Radosław Natanek, Aleksandra Olszewska) (op. M. Korzekwa)

Recytacja wiersza: Justyna Popek (op. J. Chojnowska)

Obsługa Uroczystego otwarcia mistrzostw: uczestnicy pracowni "Agrafka" (op. J. Walerowicz)

09.11.2012r.Dzierżoniów13 Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej "Poetycka Stajnia"

Udział: Aneta klemczak i Weronika Fiołek (op. M. Jabłpoński)

09.11.2012r.Rynekhappening promujący dekorowanie domów flagami państwowymi "Polska flkaga w każdym oknie"

Rada Aktywnej Młodzieży (op. J. Chojnowska)

27.10.2012r.Brzeg DolnyOGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGO

miejsce II w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

27.10.2012r.Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w ŁodziOgólnopolski konkurs Keybordowy "Mistrz Klawiatury"

I m w kat. pow 15 lat: Martin Kurek (op. M. Jabłoński)

21.10.2012r.KluczborkVI OTTT z udziałem par zagranicznych o Puchar Jerzego Mierzwy

miejsce I w kat . 14-15 B Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

13.10.2012r.GliwiceGliwickie Spotkania Taneczne Grand Prix Polski Amatorów

miejsce III w kat . 14-15 B Latin zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

miejsce I w kat . 14-15 B Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna (op. T. Jaszewski)

 

Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna otrzymali  klasę taneczną A w stylu Latin, tańcach latyno-amerykańskich. GRATULUJEMY !

07.10.2012r.Środa ŚląskaX TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O ''Pierścień Skarbu Średzkiego''

miejsce II w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia (op. T. Jaszewski)

20.09.2012r.
-
21.09.2012r.
MDK i miasto ŚwidnicaOgólnopolska Akcja "Sprzątanie Swiata"

koordynator L. Matus

15.09.2012r.GliwiceII BAL - Grand Prix Polski Seniorów oraz Grand Prix Seniorów

miejsce I w kat . Hobby Senior 45-54 OPEN Standard zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna (op. T. Jaszewski)

miejsce I w kat . Hobby Senior 45-54 Grand Prix Standard zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna (op. T. Jaszewski)

wojewódzki22.06.2013r.ŚwidnicaWizyta dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Legnicy

Wizyta w ramach projektu ekologicznego dzieci i młodzieży z MDK Legnica"

- oieka i przewodnictwo po placówce i mieście: J. Walerowicz

- warsztaty z batiku - W. Szwegler

- warsztaty modelarskie - A. Walerowicz

05.06.2013r.MDK "Śródmieście" WrocławXII Wojewódzkie Biennale Grafiki i Rysunku i Miniatury 8x8 "Niech żyje linia"

Nagroda: Dorota Socha,

Wyróżnienie: Tosia Teuerle, Oliwia Kuczek, Malwina Hasik,

Zakwalifikowane do wystawy: Julia Brygier, Natalia Natanek, Magdalena Chludzińska, Oliwia Mazurek, Wiktoria Gadzińska, Natalia Głogiewicz (op. W. Szwegler),

Wyróżnienie: Maja Szymaszkiewicz,

Zakwalifikowane do wystawy: Barbara Szpilka, Paulina Jewiarz, Piotr Mirecki, Staś Pliszka (op. J. Waksmundzka)

17.05.2013r.Teatr ŚOKVIII Dolnośląski konkurs Recytatorski Poezji i Prozy o Janie Pawle II

nagroda: Nadia Bielecka (op. J. Chojnowska)

11.05.2013r.BolesławiecEtap Wojewódzki 58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Nagroda i kwalifikacje na szcz. ogólnopolski: Paulina Krzeczkowska,

udział Jakub Kleina (op. J. Chojnowska)

11.05.2013r.
-
12.05.2013r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach

Kat dziewcząt do lat 8: VIII m. Hania Bera, X m: Wiktoria Garstka

kat. chłopców do lat 8: XII m: Andrzej Kaszyński, XIII m. Krzysztof truty, XV m. Wiktor Dishka, XVIII m: Wiktor Kruk

kat. dziewcząt do lat 10: X m: Justyuna Garstka, XI m Kataryna Dushka.

kat. chłopców do lat 10: IX m: Radosław Natanek, XVI m: Mateusz Sroka

kat. chłopców do 12 lat: VIII m: Patryk Mielnik, XV m: Paweł Kaszyński, XVIII m: Bartosz Tomczak, XIX m. Piotr Merchut,

kat. chłopców do 14 lat: IX m. Michał Turek, Xi m: Michał Sroka

kat. dziewcząt do 18 lat: III m. Natalia Mielnik

kat. chłopców do 16 lat: X m: Maciej Czemerzyński (op. M. Korzekwa)

11.05.2013r.DzierżoniówWiosenne Konfrontacje Taneczne

Udział: "Iskierki" i "One" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik

08.05.2013r.
-
17.05.2013r.
MDK i Teatr ŚOKVIII Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II”

Nagroda: Katarzyna Oleksiewicz, Julia Brygier, Hania Bera, Kinga Frączek, Amelia Patyk, Aleksandra Iwancz, Dominika Waligórska (op. J. Waksmundzka, W. Szwegler, J. Walerowicz, E.Tarnowska)

Przerywnik muzyczny: Karolina Koch, Marta Rosłoń (op. A. Banach) oraz Paulina Folcik, Zosia Wąsowska, Weronika Wąsowska (op. E. Tyszkiewicz)

29.04.2013r.WrocławWojewódzka Gala Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Udział Laureata: Zespół "Luźny Skład": Weronika Wąsowska, Oliwia Milanowska, Zosia Wąsowska, Aleksandra Stupińska, Katarzyna Rzeczkowska, Paulina Folcik, Wiktoria Hoyer, Aurelia Turlińska, Małgorzata Głowacka (op. E. Tyszkiewicz)

27.04.2013r.WrocławMistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7 w Szachach

II m. Antoni Pieszczoch

XVIII m: Wiktor Kruk, XXI m: Marcel Cieślak, XXVI m: Wiktor Dushka, XXXI m: Oskar Dolański, XXXIV m: Borys Święs, LI m: Kacper Tarnowski (op. M. Korzekwa)

19.04.2013r.ŚOK - Klub BolkoIX Wojewódzki Konkurs Keybordowy "Mistrz Klawiatury" 2013

Wyróżnienie (kat. 10-13 lat) Martyna Dymnicka (op. A. Banach)

III m. (kat. 14-18 lat) Martin Kurek (op. m. Jabłoński)

18.04.2013r.
-
19.04.2013r.
Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej WroclawXI Dolnośląskie Spotkania Teatrów Młodzieżowych CHOCHOŁ 2013

Kwalifikacje zespołu "Pauza" (op. J. Chojnowska)

16.04.2013r.
-
18.04.2013r.
MCK LegnicaKonkurs recytatorski "Maluchy lubią wiersze"

Udział .... (op. W. Ziobrowska)

03.04.2013r.MDK "Śródmieście" WrocławXX Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej z cyklu "Ziemia jest jedna" "Cuda natury"

Wyróżnienie: Julia Kot, Paweł Studnicki, Aleksandra Iwancz,

Udział w wystawie: Malwina Milak, Piotr Mirecki, Piotr Mirecki, Daria Goździejewska, Ada Podbielska, Maja Skórska, Jagoda Babiarz, Natalia Ruszaj, Dorota Socha, Malwina Ilasik (op. J. Walerowicz, J. Waksmundzka, W. Szwegler)

21.03.2013r.Klub BolkoX Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem"

Nagroda w kat szkół ponadpodstawowych: Zespół Wokalno - Instrumentalny (op. M. Jabłoński),

Wyróżnienie w kat. szkół podstawowych: martyna Dymnicka, Aleksandra Majcher (op. A. Banach)

03.03.2013r.Jelenia GóraIV Liga Okręgowa

Wyniki X rundy:

KSz Jelonka Jelenia Góra - KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 1-4 (Janusz Kilański, 0-1 ; Marcin Korzekwa, 0-1 ; Andrzej Prędecki, 1-0 ; Łukasz Wierzbicki, 0-1 ; Jan Kaszyński, 0-1)

UKS Piast Bolków - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 5-0 (Patryk Mielnik, Natalia Mielnik, Michał Turek, Hubert Trzos, Radosław Natanek)

Wyniki XI rundy:

KSz GAMBIT MDK Świdnica I - UKS Piast Bolków, 3-2 (Janusz Kilański 0-1, Marcin Korzekwa remis, Andrzej Prędecki remis, Łukasz Wierzbicki 1-0, Jan Kaszyński 1-0)

KSz GAMBIT MDK Świdnica II - KSz Jelonka Jelenia Góra, 0-5 (Patryk Mielnik, Natalia Mielnik, Michał Turek, Hubert Trzos, Radosław Natanek) op. M. Korzekwa

26.02.2013r.MDK "Śródmieście" WrocławKonkurs Plastyczny "Ptak - Między Niebem a Ziemią"

Nagroda: Kacper Tarnowski, Justyna Wierzbicka, Amelia Michalik, Wiktoria Kulaszewska, Ania Gryc

Wyróznienie: Kuba Zarzycki (op. E. tarnowska i W. Szwegler)

16.02.2013r.MCK LegnicaVII Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej "Dzieciopniewy"

Kat. kl. I-II SP: Wyróżnienie: Aleksandra Majcher (op. A. Banach)

kat. kl. III-IV SP: Udział: Zofia Wąsowska (op. E. Tyszkiewicz) i Marta Majcher, Lidia Maciejewska (op. A. Banach)

kat. kl. V-VI SP: Wyróżnienie: Weronika Wąsowska (op. E. Tyszkiewicz)

15.01.2013r.Wrocław MDK "Śródmieście"Niewidzialny świat

Nagrody:

Olga Mak lat 8

Wyróżnienia:

Ola Tomala lat 9

Nagroda w kat. form rzeźbiarskich:

Kacper Tarnowski lat 6

Dominika Szymul lat 9

Wyróżnienia w kat. form rzeźbiarskich:

Natalia Kanecka lat 8

Olga Mak lat 8

(opiekun E. Tarnowska)

 

27.12.2012r.Klub BolkoXI Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku",

Nagroda: Zespół Wokalny " Luźny Skład", Weronika Wąsowska(op. E. Tyszkiewicz) Nagrodę dla najmłodszego uczestnika Przeglądu otrzymał Zespół Wokalny "Smyki" (op. E. Tyszkiewicz) 

Wyróznienie: Zespół Wokalny : Małgorzata Czeladzka, Natalia Aleksandrowicz, Małgorzata Dworecka (op. M. Jabłoński)

udział: Wiktoria Pękała, Estera Ofiara i Zespoł "Bez Nazwy" 9op. A. Banach"

19.12.2012r.Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe KłodzkoXII Dolnośląski Konkurs Plastyczny "W Betlejem narodził się Bóg"

Kat. Szkół Podstawowych kl. 0-III

IV m. Jagoda Jakubiec

wyróżnienie: Alicja Rembisz, Dominika Szumul, Agnieszka Piechurska,

Wyróżnienie dla opiekuna Elżbiety Tarnowskiej

08.12.2012r.Ośrodek Działań Twórczych "Światowid" WrocławVI Mikołajki Modelarskie,

I m. Tomasz Sołtys kl. modeli lotniczych w kat. do lat 12 III m. Tomasz Sołtys kl. dioram w kat. do lat 12.

wyróżnienie: Artur Markowski kl. modeli lotniczych w kat. do lat 12. (op. A. Walerowicz)

29.11.2012r.Klub "Anima" Wrocław"VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Żywioły"

II m. Karolina Zięba (op. W. Szwegler)

25.11.2012r.MDK ŚwidnicaWałbrzyska Liga Okręgowa w szachach

KSz GAMBIT MDK Świdnica II - UKS DEBIUT Przedwojów II, 2-3

KSz GAMBIT MDK Świdnica I - UKS Zadrna Kamienna Góra, 2-3

UKS DEBIUT Przedwojów II - KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 1-4

UKS Zadrna Kamienna Góra - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 5-0

KSz Gambit I: Janusz Kilański, Marcin Korzekwa, Wierzbicki Łukasz, Kaźmierczuk Zenon, Dudziak Tomasz,

KSz Gambit II:  Mielnik Patryk, Mielnik Natalia, Dudziak Jakub, Turek Michał, Natanek Radosław (op. M. Korzekwa)

 

21.10.2012r.Zamek KsiążMistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich P 15

kat. chłopców do lat 9: X m. Hubert trzos, XIV m Fabian Supran, XV m Mateusz Patyk, 19 m. marcel cieślak, 20 m. Jakub Jaworski, 23 m. Kornel Dziedzic, 24 m. Antoni Pieszczoch, 25 m. Grzegorz janiak, 26 m. Dawid goppold, 28 m. Robert Kaźmierczak, 30 m. Viktor Dushka, 31 m. Jakub Krzesaj, 33 m. Szymon Turała

kat. dziewcząt do 9 lat : VIII m. Justyna Garstka, 11 m Kateryna Dushka, 14 m Małgorzata Mucha, 15 m Hanna Bera, 16 m Paulina Telesza, 17 m Karolina Sikorska, 18 m Oliwia Cieśla, 20 m Klaudia Koba

kat. chłopcówdo 12 lat: 17 mjakub Dudziak, 22 m Paweł Kaszyński, 24 m Michał Turek, 27 m. Bartosz Tomczyk, 28 m. Adrian Augustyn, 30 m. Krystian Kudela.

kat. dziewcząt do 18 lat; II m. Natalia Mielnik

Kat. chłopców do 18 lat: 16 m Maciej Czemerzyński (op. M. Korzekwa)

20.10.2012r.Oborniki Śl.Obornickie Spotkania z Muzyką i Literaturą

III m. Weronika Fiołek

udział: Mateusz Bazylewicz                                        

22.09.2012r.
-
23.09.2012r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych

III m (kat dziewcząt 15-17 lat) : Natalia Mielnik,

XI m. (kat. open): Natalia Mielnik

XIII m (kat. chł. Do 9 lat): Radosław Natanek,

19 m. Jakub Jaworski, 28 m. Michał Jedliński, 29 m. Fabian Supran, 31 m. Andrzej Kaszyński,

XX m (kat. chł. Do lat 11) Jakub Dudziak,

25 m. Patryk Mielnik, 26 m. Paweł Kaszyński,

XVI m (kat chł. Do l 13) Michał Sroka

rejonowy25.05.2013r.DzierżoniówFestiwal Latawców 2013

II m. drużynowo,

I m. kat latawce płaskie młodzik - Daniel Wałczyk

udział: Konrad Jaskuła, Adrian Butkiewicz, Norbert Gmerek, Dawid Andrzejewski (op. S. Sawicki)

21.03.2013r.Nowa RudaRejonowe Eliminacje "Dnia Talentów"

Udział; Estera Ofiara (op. A. Banach)

15.03.2013r.
-
16.03.2013r.
Klub BolkoEliminacje Rejonowe ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dzieciecej "Piosfery"

Udział Lidii Maciejewskiej ze Studia Piosenki (op. A. Banach)

14.03.2013r.Państwowa Szkoła MuzycznaVII Dolnośląski Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Nagroda: kwalifikacja do Gali Wojewódzkiej:  Weronika Wąsowska – MDK Świdnica i Zespół „Luźny skład” (op. E. Tyszkiewicz)

10.03.2013r.StrzegomX Międzypowiatowa Liga Szachowa

Runda VII: GLKS Strzegom II - KSz GAMBIT MDK Świdnica I 0-4, KSz GAMBIT MDK Świdnica II - UKS Piast Bolków 3-1, GLKS Strzegom III - KSz GAMBIT MDK Świdnica IV 2-2, KSz GAMBIT MDK Świdnica III - KSz GAMBIT MDK Świdnica V 3-1.

Runda VIII: KSz GAMBIT MDK Świdnica I - UKS Piast Bolków 3-1, KSz GAMBIT MDK Świdnica IV - Goniec Żarów 0-4, KSz GAMBIT MDK Świdnica III - GOK Malczyce I 0-4, KSz GAMBIT MDK Świdnica II - GLKS Strzegom III 4-0, LZS Środa Śląska - KSz GAMBIT MDK Świdnica V 4-0

Runda IX: KSz GAMBIT MDK Świdnica IV - KSz GAMBIT MDK Świdnica I 0-4, Goniec Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica II 2,5-1,5, LZS Środa Śląska - KSz GAMBIT MDK Świdnica III 4-0, KSz GAMBIT MDK Świdnica V - Goniec Żarów - juniorzy 0-4,

Wyniki końcowe: I m. K.Sz. Gambit MDK Świdnica I, VII m. K.Sz. Gambit MDK Świdnica II, X m. K.Sz. Gambit MDK Świdnica IV, XI m. K.Sz. Gambit MDK Świdnica III, XIV m. K.Sz. Gambit MDK Świdnica V

Wyniki szachistów GAMBITU MDK z poszczególnych drużyn w klasyfikacji indywidualnej: 1. Janusz Kilański (I, senior), 9 pkt z 9 - jako jedyny gracz zgromadził komplet punktów! 3. Łukasz Wierzbicki (I, senior), 8,5 pkt z 9 4. Marcin Korzekwa (I, senior), 8 pkt z 9 13. Natalia Mielnik (II), 6 pkt z 9 najlepszy wynik wśród kobiet! 16. Patryk Mielnik (II), 6 pkt z 9 5. Zenon Kaźmierczuk (IV, senior), 5 pkt z 9, 27. Michał Turek, (II), 5 pkt z 9, 28. Radosław Natanek (II), 4,5 pkt z 9, 35. Justyna Garstka (III), 3,5 pkt z 9, 38. Michał Sroka (I), 3 pkt z 9, 42. Michał Czemerzyński (III, senior), 3 pkt z 9, 43. Maciej Czemerzyński (III), 3 pkt z 9, 45. Piotr Kaszyński (IV, senior), 2,5 pkt z 6, 48. Antoni Pieszczoch (IV), 2 pkt z 3. 52. Tomasz Garstka (IV, senior), 2 pkt z 9, 53. Andrzej Kaszyński (V), 1,5 pkt z 6, 55. Adrian Augustyn (III), 1 pkt z 9, 57. Paweł Kaszyński (V), 1 pkt z 6, 59. Mateusz Sroka (V), 1 pkt z 9, 61. Daniel Augustyn (IV, senior), 0,5 pkt z 3, 63. Bartosz Tomczak (V), 0 pkt z 6,

24.02.2013r.MDK BartekIV - VI Runda X Edycji Międzypowiatowej Ligi w Szachach

Runda IV: KSz GAMBIT MDK Świdnica I – GOK Malczyce I, 2,5-1,5 ; KSz GAMBIT MDK Świdnica IV – GOK Malczyce II, 3-1 ; KSz GAMBIT MDK Świdnica II – KSz GAMBIT MDK Świdnica III, 4-0
GLKS Strzegom II – KSz GAMBIT MDK Świdnica V, 3,5-0,5

Runda V: GLKS Strzegom I - KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 1-3 : KSz GAMBIT MDK Świdnica III - KSz GAMBIT MDK Świdnica IV, 1-3 ; KSz GAMBIT MDK Świdnica V - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 1-3

Runda VI: KSz GAMBIT MDK Świdnica I - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 4-0 ; KSz GAMBIT MDK Świdnica IV – GLKS Strzegom II, 0,5-3,5 ; KSz GAMBIT MDK Świdnica V – GLKS Strzegom I, 0-4
GOK Malczyce II - KSz GAMBIT MDK Świdnica III, 1-3

I drużyna: Janusz Kilański, Marcin Korzekwa, Łukasz Wierzbicki, Michał Sroka
II drużyna: Patryk Mielnik, Natalia Mielnik, Michał Turek, Radosław Natanek
III drużyna: Michał Czemerzyński, Maciej Czemerzyński, Adrian Augustyn, Justyna Garstka
IV drużyna: Zenon Kaźmierczuk, Tomasz Garstka, Piotr Kaszyński, Antoni Pieszczoch
V drużyna: Bartosz Tomczak, Paweł Kaszyński, Andrzej Kaszyński. (op. M. Korzekwa)

23.02.2013r.Teatr ŚOKX Forum Teatrów Niezależnych "TRANSFORMACJE"

Udział Grupy "Cedeen" w składzie: Jakub Kleina, Paulina Krzeczkowska, gabriela Leśniewska, Karol Moczulski, Aleksandra Piętka, Mariusz Pielech, Justyna Popek, Aleksandra Tekiela, Kuba Zając (op. J. Chojnowska)

17.02.2013r.MDK s. szachowaWałbrzyska Liga Okręgowa Seniorów w Szachach.

VIII runda:

GAMBIT MDK I - Goniec II, 3-2

GAMBIT MDK II - Goniec III, 1,5-3,5

IX runda:

Goniec II - GAMBIT MDK II, 4,5-0,5

Gambit III (Patryk Mielnik, Natalia Mielnik, Jakub Dudziak, Michał Turek, Hubert Trzos)

Goniec III - GAMBIT MDK I, 1-4

Gambit I (Andrzej Słabicki, Janusz Kilański, Marcin Korzekwa, Łukasz Wierzbicki, Zenon Kaźmierczuk) op. M. Korzekwa

09.02.2013r.Obiekty sportowe OSiR ZawiszówZawody Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze

Wyniki w kategorii MŁODZIK: I m. Norbert Gmerek, II m. Konrad Jaskuła, III m.Igor Kukla (op. S. Sawicki i B. Sobieraj)

27.01.2013r.ŻarówX Międzypowiatowa Liga Szachowa

Wyniki: Runda I: GOK Malczyce I - Gambit II MDK 3:1, Gambit III MDK - Goniec Żarów 0:4, Goniec Żarów Junior - Gambit I MDK 1:3, Gambit V MDK - Gambit IV MDK 0:2,

Runda II: Gambit I MDK - LZS Środa Śl 2:2, Gambit IV MDK - UKS Piast Bolków 0,5: 3,5, Gambit II MDK - Goniec Żarów Junior 1:3, Gambit III MDK - GLKS Strzegom III 2,5:1,5, Gambit MDK V - GOK Malczyce II 0:4,

Runda III: Goniec Żarów - Gambit I MDK 1:3, UKS Piast Bolków - Gambit III MDK 3:1, Goniec Żarów Junior - Gambit IV MDK 3:1, GOK Malczyce II - Gambit II MDK 0:4, GLKS Strzegom III - Gambit V MDK 3:1

Gambit I: Janusz Kiliański, Marcin Korzekwa, Łukasz Wierzbicki, Michał Sroka,

Gambit II: Patryk Mielnik, Natalia Mielnik, Michał Turek, Radosław Natanek

Gambit III: Michał Czemerzyński, Maciej Czemerzyński, Adrian Augustyn, Justyna Garstka,

Gambit IV: Zenon Każmierczuk, Tomasz Garstka,

Gambit V: Bartosz Tomczak, Mateusz Sroka

(op. M. Korzekwa)

20.12.2012r.Biblioteka Miejska w ŚwidnicyKonkurs Plastyczny "Nietoperz nocny-łowca"

Kategoria I (klasy 0-III)

II miejsce Wiktoria Hawro lat 7 (nagroda -aparat fotograficzny)

09.12.2012r.WałbrzychWałbrzyskia Liga Okręgowa Seniorów w Szachach.

IV runda

WOK Wałbrzych II - KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 3-2 (Janusz Kilański 0, Marcin Korzekwa 1, Łukasz Wierzbicki 0, Zenon Kaźmierczuk 0, Tomasz Dudziak 1)

WOK Wałbrzych III - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 2,5-2,5 (Patryk Mielnik 0,5, Natalia Mielnik 1, Jakub Dudziak 0, Michał Turek 1, Hubert Trzos 0)

V runda

KSz GAMBIT MDK Świdnica II - WOK Wałbrzych II, 2,5-2,5 (Patryk Mielnik 1, Natalia Mielnik 0,5, Jakub Dudziak 0, Michał Turek 1, Hubert Trzos 0)

KSz GAMBIT MDK Świdnica I - WOK Wałbrzych III, 4,5-0,5 (Janusz Kilański 1, Marcin Korzekwa 1, Łukasz Wierzbicki 1, Zenon Kaźmierczuk 1, Tomasz Dudziak 0,5

09.11.2012r.Holl teatru ŚOKWernisaż VII Konkursu Plastycznego "Barwy Niepodległosci"
  1. Nagroda: Wiktoria Pilch, 9 lat, Maria Krzyżaniak, 11 lat, Justyna Wierzbicka, 10 lat, Zofia Tomala, 11 lat,- nagroda specjalna Dyrektora MDK, Olga Guźlińska, 14 lat, Urszula Zątek, 10 lat, Justyna Czaja, 16 lat, Klaudia Włosińska, 12 lat, –nagroda specjalna Dyrektora MDK,
  2. Wyróżnienia:Justyna Stochniel, 10 lat, Kacper Tarnowski, 6 lat, Marta Majcher, 10 lat, Aneta Jedynak, 9 lat, – nagroda specjalna Dyrektora MDK, Patrycja Ćwiertnia, 8 lat, Oliwia Strojek, 10 lat, Dominika Brzykcy, 10 lat, Dobrosława Pietrzyk, 9 lat, Ala Rembisz, 8 lat, Katarzyna Kuriata, 12 lat, Daria Goździejewska, 13 lat, Patrycja Ćwiertnia, 8 lat, Julia Rataj, 10 lat, Dominika Turek, 5 lat, Oliwia Drozdowicz, 13 lat, Zuzanna Czermak, 11 lat, Dominika Waligórski, 13 lat, Maciej Stępień, 9 lat, Ignacy Tyszkiewicz, 4 lata, Lena Zaremba, 7 lat, Maja Trapińska, 6 lat, Natalia Stupecka, 9 lat (op. J. Waksmundzka, W. Szwegler, E. Tarnowska i J. Walerowicz) Występ: Martyny Dymnickjiej z Gr. "Klawiatura" i Joanny Miciudy, Estery Ofiary ze Studia Piosenki "Bartek" (op. A. Banach)
18.10.2012r.Klub BolkoXXI Przegląd Piosenki Turystycznej "Na szlaku"

Wyróżnienia:Weronika Wąsowska z Zespołu Wokalnego " Luźny Skład" (op. E. Tyszkiewicz), Martin Kurek (op. M. Jabłoński), Zespółó "Bez Nazwy" (op. A. Banach)                       Nagrody: Zespół Wokalny " Luźny Skład" (op. E. tyszkiewicz), duet Anna Żaba, Szymon Garbol (op. M. Jabłoński),                                                  Nagrodę Dyrektora MDK Świdnica: duet Anna Żaba, Szymon Garbol (op. M. Jabłoński)

30.09.2012r.ŻarówMemoriału pp. Kipczaka i Paradowskiego, (klasa A i B )

Gr. A.

XII m Patryk Mielnik, XIII m Natalia Mielnik

Gr B.

III m. Tomasz Dudziak.

7 m. Jakub Dudziak,

29.09.2012r.ŻarówMemoriału pp. Kipczaka i Paradowskiego, (klasa C do 1400 pkt )

II m. Czemerzyński, Maciej,

III m. Pieszczoch, Antoni,

4 m.Trzos, Hubert, 5 m. Kaszyński, Piotr, 6 m. Gołuch, Wiktoria, 6 m. Sikorska, Karolina,

8 m. Bera, Hanna, 9 m Goppold, Dawid, 10 m. Jaśków, Tymoteusz, 11 m Cieślak, Marcel, 12 m. Turała, Szymon, 13 m Janiak, Grzegorz, 15 m. Cieślak, Oliwia, 16 m. Koba, Klaudia,

powiatowy24.06.2013r.MDK"Świat Pszczół" - konkurs plastyczny i fotograficzny, zorganizowany z okazji 10- lecia Powiatowego Zrzeszenia Pszczelarzy w Świdnicy.

Nagrody w kat. plast: Olga Slatan, Jan Jurewicz, 11 lat, Katarzyna Kuriata 12 lat, Patrycja Pielech, 12 lat, Natalia Ruszaj, 12 lat, Piotr Studnicki, 17 lat, Aleksandra Samoraj, 11 lat,

Wyróżnienia kwalifikacją do wystawy: Dominika Waligórska, 14 lat, Julia Brygier, 10 lat, Tosia Teuerle, 6 lat Staś Pliszka, 8 lat, Karolina Jończyk, Aleksandra Krzemińska, 8 lat, Julia Kot, 11 lat, Oliwia Kuczek, 13 lat, Marcela Waligóra, 11 lat, Kuba Zarzycki , 9 lat, Agata Cader, Kinga Frączek, 8 lat, Ola Pająk , 11 lat, Karolina Zięba, 14 lat Zosia Tomala, 13 lat, Szymon Olchowa, 7 lat, Natalia Kwiecień, 14 lat, Gimnazjum w Marcinowicach, Wiktoria Hawro, 8 lat, MDK Świdnica

09.06.2013r.SP nr 2 i Gimnazjum nr 2 StrzegomXVI Festyn Dzieciecy "Wspólnie spędzamy czas w zabawie łączy nas"

Udział : Koraliki młodsze, Koraliki Starsze, Sekond (op. A. Trzeciak)

08.04.2013r.Hala OSiRX Mistrzostwa w Aerobiku Sportowym

Udział w pokazach tanecznych Zespołów "Koraliki (op. A. trzeciak) i "One" (op. R. Łukaszewicz Szczepanik)

04.04.2013r.58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Eliminacje Miejsko - Powiatowe

Nagroda i kwalifikacje na szczebel rejonowy: Paulina Krzeczkowska, Jakub Kleina (op. J. Chojnowska) i w kat poezji śpiewanej: Estera Ofiara (op. A. Banach)

08.03.2013r.MOKiBP Jaworzyna ŚlKoncert "Dzień Kobiet"

Udział Studia Piosenki (Op. M. Jabłoński)

04.01.2013r.Nadleśnictwo ŚwidnicaKonkurs Plastyczny "Nietoperz - nocny łowca"

Wyróznienia w postaci bonów do Mc Donald's: Olga Mak, Wiktoria Kulaszewska, Patrycja Ćwiertnia, Szymon Olchawa, Julia Kawa, Kołakowska, Alicja Maliszewska, Alicja Maliszewska, Marta Majcher, Martyna Kuśnierz, Natalia Głogiewicz, karolina Partyczka, Milena Wolak, Katarzyna Kuriata, Weronika Mongiało, Oliwia Stojek, Antonina Teuerte (op. E. Tarnowska)

15.12.2012r.Galeria ŚwidnickaKoncert z okazji I rocznicy powstania Stowarzyszenia "Julia"

występ Zespołu "Koraliki" (op. A. Trzeciak)

01.12.2012r.Klub "Baszta"Sitowy Dzień Walki z AIDS "Rock przeciw AIDS"

Konkurs na krótką formę poetycką, Konkurs plastyczny (org J. Chojnowska i J. Walerowicz)

Koncert zespołów rockowych (org. L. Matus)

11.11.2012r.Plac GrunwaldzkiManifestacja patriotyczna pod Pomnikiem Zwycięstwa

Recytacja wiersza "Rocznica" - Jakub Kleina (op. J. Chojnowska)

27.10.2012r.MDKLiga Okręgowa

MDK I - MDK II 5:0

1. Andrzej Słabicki - Patryk Mielnik, 1-0
2. Janusz Kilański - Natalia Mielnik, 1-0
3. Marcin Korzekwa - Jakub Dudziak, 1-0
4. Andrzej Prędecki - Michał Turek, 1-0
5. Łukasz Wierzbicki - Hubert Trzos, 1-0

(op. M. Korzekwa)

18.10.2012r.Klub BolkoKonkurs Plastyczny "Góry moja pasja"

Udział: Zuzanna Cermak, Alicja Pietruszka (op. J. Waksmundzka)

14.10.2012r.ŚlężaXXXVI Zlot Turystów na Ślęży

V m. w Wieloboju sportowo rekreacyjnym Kół PTTK o/ Świdnica dla Koła "To Tu To Tam" (op. Z. Curyl)

miejski24.06.2013r.Teatr ŚOKBenefis Księdza Infulata Kazimierza Jandziszaka

recytacja: (op. J. Chojnowska), wokal (op. M. Jabłoński),

23.06.2013r.Kosciół pw. św. Ducha oś. ZawiszówKoncert "Pielgrzym"

Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)

22.06.2013r.Kosciół na oś. ZarzeczeFestyn Parafialny

Udział: Koraliki (op. A. Trzeciak), Wokalistki (op. A. Banach)

22.06.2013r.Miejska Biblioteka PublicznaMiejski Konkurs Plastyczny "Karta pocztowa - świdnicki dzik na pocztówce"-

Nagroda: Stanisław Pliszka

22.06.2013r.Parafia ZarzeczeFestyn Parafialny

Występ: Studio piosenki (op. A. Banach), M. Kurek (op. M. Jabłoński), Gr. podstawowa Tańca Towarzyskiego (op. Z. Brożbar), Formacja Tańca Nowoczesnego "One" (op. R. Łukaszewicz), Formacja Tańca Nowoczesnego "Sekond" (op. A. Trzeciak) Nagłośnienie M. Hajduk.

21.06.2013r.Teatr ŚOKUroczyste Zakończenioe Roku Oswiatowego w MDK

Część Oficjalna: Wręczenie Małych Super Młodzików, Wręczenie Super Młodzików, Wręczenie Lidera MDK, Wręczenie statuetek "Przyjaciel MDK", Podziękowania członkom Komitetu Rodzicielskiego

Część artystyczna: przedstawienie "Zaręczyny Księżnej Anny Swidnickiej z cesarzem Karolem IV"

14.06.2013r.ŚlężaIII Rajd Absolwenta Przedszkola "Słoneczko"

Rajd prowadził kandydat na młodzieżowego przodownika OTP - Jan Baranowski (op. Z. Curyl)

08.06.2013r.SP 6Festyn Rodzinny SP 6

Udział : Koraliki młodsze, Koraliki Starsze, Sekond (op. A. Trzeciak)

08.06.2013r.SP 105Festyn Rodzinny Sp 105

Udział : Koraliki młodsze, Koraliki Starsze, Sekond (op. A. Trzeciak)

07.06.2013r.Wieża Ratuszowa LOTKonkurs recytatorski "Wierszykarnia"

Nagrody: Karolina Partyczna, lat 7 –„Leń” J. Brzechwy, Marcelina Radwańska, lat 7- „Zakochana żaba” J.Tuwim, Jagoda Jakubiec, lat 8- „Biedronka i bąk” Wanda Grodzieńska, Sandra Matyszczyk, lat 10 – „Spotkał się paw z pawiem” Tadeusz Kubiak, Weronika Wąsik, lat 11- „Sowa” A Kamieńska (op. W. Ziobrowska)oraz udział:Oliwia Paruch, Ignacy Tyszkiewicz, Oliwia Kachnowicz (op. E. Tyszkiewicz)

 

Konkurs uatrakcyjnił wystep Zespołu Wokalnego "LuŹnY SkŁaD"w skladzie:Weronika Wąsowska, Oliwia Milanowsk, Zosia Wąsowska, Katarzyna Rzeczkowaska, Paulina Folcik, Wiktoria Hoye, Aurelia Turlińsk, Natalia Szturemska (op. E. Tyszkiewicz)

02.06.2013r.SP 315Festyn Szkolny

Pokazy taneczne zespołów: "Koraliki Młodsze" i "Sekond" (op. A. Trzeciak) oraz par tanca towarzyskiego: Kacper Grudziński i Laura Kwak, Mateusz Patyk i Konstancja Kulak, Michał Bryks i Amelia Patyk, Bartosz Paś i Kinga Sarkowicz (op. Z. Brożbar)

24.05.2013r.Patio bloku śródrynkowegoKoncert z okazji "Dnia Matki"

Udział: recytatorzy; Monika Pitura, Weronika Olejnik,  zespoły: „Koraliki I i II”, „Sekond” (op. A. Trzeciak) recytatorzy : Sandra Matyszczyk, Martyna Grzegorzewska, Weronika Wąsik, Wiktoria Kulaszewska, Hanna Stanejko, (op. W. Ziobrowska), soliści: Estera Ofiara, Lidia Maciejewska, Karolina Koch, Aleksandra Majcher, Zespoły: „Wirusy”, „Timki” (op. A. Banach),  Zespół „Małe Iskierki” (op. R. Łukaszewicz – Szczepanie)

17.05.2013r.Patio bloku śródrynkowegoKoncert Muzyczno Wokalny "Pielgrzym w ramach VIII Dni Papieskich

Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)

10.05.2013r.Patio bloku śródrynkowego„MDK-owskie wieczory pod Wieżą” (wieczór historyczno - modelarski)

Udział Grup rekonstrukcyjnych i Muzeum Broni i Militariów. Pr. modelarska (op. A. Walerowicz i St. Sawicki)

08.05.2013r.Dąb Katyński na Pl. Św. MałgorzatyUroczystości Miejskie rocznicy Zakończenia II Wojny Światowej

recytacje Jakub Kleina (op. J. Chojnowska)

03.05.2013r.Kościół pw. NMP Osiedle MłodychUroczystosci Miejskie obchodów świeta Konstytucji 3 Maja

wykonanie kotylionów (op. J. Walerowicz)

03.05.2013r.Patio bloku śródrynkowego - teatr ŚOK„MDK-owskie wieczory pod Wieżą” (wieczór taneczno - wokalny)

Koraliki Mł, koraliki St, Sekond (op. A. Trzeciak) Iskierki, Diagonal, One (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik) Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)

27.04.2013r.Ostrów TumskiWycieczka Krajoznawcza do Wrocławia

Udział Koła "ToTuToTam" (op. W. Ziobrowska)

26.04.2013r.Patio bloku śródrynkowego„MDK-owskie wieczory pod Wieżą” (wieczór ceramiczno - keybordowy)

Wernisaż po warsztatowy prac ceramicznych "Swidnicki Gryf - Trutnowski Smok" - pr. ceramiczna (op. E. Tarnowska)

Koncert keybordowy - uczestnicy kół keybordowych: Mateusz Strzelbicki, Helena Madera, Zuzanna Bednarz, Krystian Flisak, Adrian Butkiewicz, Paulina Siejakowska i Karolina Myczkowska oraz dwie solistki ze Studia Piosenki dla Dzieci "Bartek" : Aleksandra Majcher i Marta Majcher (op. A. Banach) oraz uczestnicy kół kejbordowych: Krystian Wychowanek, Oliwia Kochnowicz, Kasia Rzeczkowska oraz wokalistki: Weronika Wąsowska, Zosia Wąsowska, Oliwia Milanowska (op. E. Tyszkiewicz)

19.04.2013r.Patio bloku śródrynkowegoMDK-owskie Wieczory pod Wieżą - wieczór szachowy

I m. (kat. senior) Janusz Kiliański

III m. (kat jun.st) Michał Sroka

I m. (kat. jun) Patryk Mielnik, II m. Michał Turek, III m. Bartosz Tomczak,

II m. (kat.jun. mł) Hubert Trzod, III m. Dawid Goppold,

I m. (kat senior kobiet) Natalia Mielnik

I m (kat dziewcząt jun.) Wiktoria Gołuch, II m. Kateryna Dushka (op. M. Korzekwa)

12.04.2013r.Patio bloku śródrynkowegoMDK-owskie Wieczory pod Wieżą - wieczór teatralny

Prezentacje teatralne Grup "TS" (op. W. Ziobrowska) i "Pauza" (op. J. Chojnowska) oraz recytatorów: Weroniki Wąsik i....

22.03.2013r.Restauracja "Pod Kopułą"LII Dni Pagórków

(op. Z. Curyl)

21.03.2013r.Teatr ŚOKMiss Ekonomika

Wystep: gr. St Koraliki i Mł Sekond (op. A. Trzeciak), Grupa One i Aspekt (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)

17.03.2013r.Bystrzyca Kłodzka - Przełęcz Spalona - JagodnaRajd "Nepomucenowy" - w rocznicę męczeńskiej śmierci św. Jana Nepomucena

Udział 39 osób. (op. Z. Curyl)

22.02.2013r.MDK BartekKonkurs Fotograficzny "Moje ferie"

I miejsce:ex æquo Rychliński Szymon oraz Zięba Karolina                      II miejsce: Biedroń Karina                                                                         III miejsce: Matyszczyk Sandra                                              Wyróżnienia: Jaskuła Konrad, Plichta Ernest, Pyka Julia, Rogacz Karolina (op. K. Jas)

22.02.2013r.Restauracja "Pod Kopułą"LI Dni Pagórków

Wręczenie odznaki Turystycznej Rodzinki rodzinie Jaskułów. Filmy Górskie z Lądka Zdr. (P. Snobczyński)

20.02.2013r.Gimnazjum 4Dzień Otwarty Gimnazjum nr 4

Występ Zespołu Rockowego "Ballistic" w składzie: Dawid Kozieł, Andrzej Warias, Kuba Niedzielski, Mikołaj Bernacki, Jacek Czarnecki (op. L. Matus)

12.02.2013r.ŚwidnicaSpotkanie karnawałowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Prezentacja taneczna par klubu IMPULS: Kacper Grudziński i Laura Kwak, Patryk Peszko i Maja Sołtys (op. Z. Brożbar)

09.02.2013r.Klub BolkoIII Mistrzostwa Swidnicy w Szachach Juniorów

Klasyfikacja Generalna: I m. Natalia Mielnik, II m. Patryk Mielnik, III m. Radosław Natanek, IV m. Michał Turek, V m. Jakub Dudziak, VII m. Maciej Czemerzyński, VIII m. Fabian Supran, IX m. Justyna Garstka, X m. Antoni Pieszczoch.

kat. dziewcząt do 7 lat: I m. Weronika Garstka,

Kat. chłopców do 7 lat: I m. Antoni Pieszczoch, II m. Wiktor Dushka, III m. Wiktor Kruk, IV m. Marcel Cieślak, IX m. Borys Święs.

Kat. dziewcząt do 10 lat: I m. Justyna Garstka, II m. Karolina Sikora, III m. Wiktoria Gołuch, IV m. Hanna Bera, V m. Kateryna Dushka, VI m. Paulina Telesz, VIII m. Oliwia Cieślak,

Kat. chłopców do 10 lat: I m. Radosław Natanek, II m. Fabian Supron, III m. Andrzej Kaszyński, IV m. Kornel Dziedzic, V m. Mateusz Patyk, VI m. Jakub Jaworski, VII m. Grzegorz Janiak, VIII m. Grzegorz Krawczyk, X m. Maciej calów, XI m. Dawid Goppold, XIV m. Mateusz Sroka, XV m. Tymoteusz Jaśków,

kat chłopców do 13 l: I m. Patryk Mielnik, II m. Michał Turek, III m. Jakub Dudziak, IV m. Paweł Kaszyński, V m. Bartosz Tomczak, VII m. Jan Staręga,

kat. dziewczat do 20 l: I m. Natalia Mielnik,

Kat. chłopców do 20 l. II m. Maciej Czemerzyński, III m. Michał Sroka. (op. M. Korzekwa)

07.02.2013r.Schronisko PTTK "Zygmuntówka"Wyjazd na "HOP - Sanki" do Schroniska "Zygmuntówka"

23 dzieci (op. K. jas, Z. Curyl, Z. Brożbar)

04.02.2013r.
-
08.02.2013r.
MDK ŚwidnicaWarsztaty modelarskie polegające na wykonaniu modeli redukcyjnych do konkursu modelarskiego m.in. dioramy oparte na postaciach z legend miast.

Udział: (op. A. Walerowicz)

02.02.2013r.MDKIII Komputerowy Turniej Gier Strategicznych

Udział 28 uczestników. Wyniki: 1. Marek Miącz, 2 m.Dawid Tymiński, 3 m. Patryk Tymiński, 4 m. Kamil Frączak, 5 m. Mariusz Lema, 6 m. Marcin Granzow, 7 m. Przemysław Kaczmarek, 8 m. Artur Frączek, 9 m. Kacper Frączek, 10 m. Grzegorz Łusiński, 11 m. Adam Zdanowicz 9op. M. Hajduk i D. Sulikowski)

 

31.01.2013r.Schronisko PTTK "Andrzejówka"Wyjazd na "HOP - Sanki" do Andrzejówki

37 dzieci. (op. Z. Curyl, K. Jas, E. Tyszkiewicz, J. Chojnowska)

28.01.2013r.
-
01.02.2013r.
MDK BartekWarsztaty ceramiczne o charakterze otwartym w okresie ferii zimowych polegające na wytworzeniu z gliny baśniowych postaci trutnowskiego smoka i świdnickiego gryfa

...

26.01.2013r.KrzeszówWycieczka Towarzystwa Regionalnego Ziemi Świdnickiej

Wycieczka nagrodowa dla pracowni plastycznej za udział w warsztatach pt:" Swidnica moje miasto - mój dom": Natalia Szczepańska, Wiktoria Gadzińska, Jakub Zarzycki, Ada Podbielska, Natalia Styczeń, Julia Brygier, Aleksandra Skrzyńska, Klaudia Tomasik, Klaudia Włosińska, Oliwia Drozdowicz, Daria Goździejewska, Weronika Skupień, Wiktor Dushka, Magdalena Lewkowska, Paulina Jewiarz, Dagmara Noceń.

19.01.2013r.Klub BolkoIntegracyjne Spotkania Pracowni Tanecznych z Okazji Dnia Babci i Dziadka

Prezentacje:"Małe Iskierki", "Iskierki", "Aspekt", "One" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik),

Pary Taneczne (op. T. Jaszerwski),

Grupa Rytmiki, "Koraliki Starsze", "Sekond młodszy" "Koraliki młodsze" (op. A. Trzeciak),

Grupa młodsza TT, Grupa rekreacyjna TT (op. Z. Brożbar)

19.01.2013r.
-
25.01.2013r.
MDKWarsztaty plastyczne polegające na wykonaniu smoka i smoczych masek karnawałowych.

...

17.01.2013r.Centrum Organizacji Pozarządowych ŚwidnicaMiejski Wieczór Kolęd

Udział wzieli: "Luźny Skład" (op. E. Tyszkiewicz),

Studio Piosenki (op. A. Banach), Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)

12.01.2013r.Koncert kolęd na Opłatku Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich

Koncert kolęd: Zespół "Luźny skład" (Weronika Wąsowska, Zofia Wąsowska, Katarzyna Rzeczkowska, Natalia Szturemska, Paulina Folcik), na keybordzie: Krystian Wychowanek (op. E. Tyszkiewicz)

11.01.2013r.MDK ŚwidnicaWarsztaty Plastyczne "Świdnica moje miasto - mój dom" we współpracy z TRZŚ

Udział:

20.12.2012r.Centrum Organizacji Pozarządowych Świdnica, Sala Teatralna ŚOKKoncert kolęd

Studio piosenki (op. M. Jabłoński)

19.12.2012r.hol teatru ŚOKWernisaż warsztatów ceramicznych

pr. ceramiczna (op. E. Tarnowska)

wystep: Zespołu "Luźny skład" (op. E. Tyszkiewicz)

19.12.2012r.hol teatru ŚOK

Konkurs na Gwiazdę Betlejemską

II m. Pracownia Ceramiczna MDK Bartek (op. E. Tarnowska)

15.12.2012r.
-
19.12.2012r.
MDK i Holl teatru ŚOKWarsztaty malowania bąbek

Pracownia "Agrafka" (op. J. Walerowicz)

Pracownia plastyczna (op. W. Szwegler)

pracownioa plastyczna (op. J. Waksmundzka)

Koncert pr. muzycznej: Martyna Dymnicka - keybord oraz wokal: Aleksandra Maycher, Marta Maycher, Lidia Maciejewska, Estera Ofiara, Joanna Maciuda (op. A. Banach)

24.11.2012r.MDK BartekWarsztaty ceramiczne "Budujemy szopkę Bożonarodzeniową"

Warsztaty ceramiczne w ramach Świdnickiej Kolędy (org. E. Tarnowska)

23.11.2012r.Sala narad UMFinał VII Edycji Konkursu "Debiut Gospodarczy"

Występ: recytatorzy (op. J. Chojnowska), Lidia Maciejewska (Studio Piosenki dla Dzieci "Bartek") oraz Joanna Micuda i Estera Ofiara (Studio Piosenki dla Młodzieży "Bartek"(op. A. Banach), Anna Żaba, Szymon Garbol i Martin Kurek - Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)
 

17.11.2012r.Książ - Szczawno ZdrójWycieczka krajoznawcza "Szlakiem Ułanów Legii Nadwiślańskiej"

Wręczono odznaki turystyczna: Zuzanna Pietrukiewicz - mała brązowa OTP, Piotr Kowalski - Dziecięca Odznaka Turystyczna, Dawid Matyszczyk, Sandra Matyszczyk - Zdobywca Ślęży, Konrad Jaskuła, Amelia Jaskuła - Szlakiem Obserwatoriów Astronomicznych (op. Z. Curyl)

16.11.2012r.Kawiarnia Rynek 44XLVIII Dni Pagórków

Prezentacja - Z. Curyl

Występ: Zespół "Luźny sklad" (Kuba Witkowski, Wiktoria Moyer, Weronika Wąsowska, Zosia Wąsowska, Natalia Szturemska, Kasia Rzeczkowska, Paulina Foluk (op. E. Tyszkiewicz)

Recytacja: Nadia Bielecka (op. J. Chojnowska)

09.11.2012r.
-
09.11.2012r.
Świdnicakonkurs plastyczny "Barwy Niepodległości"

Nagroda:

Zofia Tomala lat 11 -nagroda specjalna Dyrektora MDK, Wiktoria Pilch lat 9, Maria Krzyżaniak lat 11, Justyna Wierzbicka lat 10, Urszula Zątek lat 10 (op. E. Tarnowska)

Wyróżnienia:

Aneta Jedynak lat 9 -nagroda specjalna Dyrektora MDK, Justyna Stochniel lat 10, Kacper Tarnowski lat 6, Marta Majcher lat 10, Patrycja Ćwiertnia lat 8 /2 prace, Katarzyna Kuriata lat 12,  Ala Rembisz lat 8,  Dobrosława Pietrzyk lat 9, Dominika Brzycky lat 10, Oliwia Strojek lat 10 (op. E. Tarnowska)

 

 

30.10.2012r.
-
11.11.2012r.
Centrum Organizacji Pozarządowych Świdnica, Sala Teatralna ŚOKMiejski konkurs Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"

Nagroda: Nadia Bielecka, Jakub Kleina

Udział w finale: Gabriela Leśniańska

udział w el: Justyna Popek (op. J. Chojnowska).

Część artystyczna: Joanna Miciuda i Marta Rosłoń ze Studia Piosenki dla Młodzieży "Bartek" (op. A.Banach).

26.10.2012r.Centrum Organizacji Pozarządowych ŚwidnicaWieczór Wokalny "Jesienne Liście"

Prezentacja Studia Piosenki MDK (op. M. Jabłoński)

16.10.2012r.Teatr ŚOKDzień Kultury Kresowej

Częśc artystyczna: Grupy teatralne (op. J. Chojnowska), Para taneczna: Piotr Studnicki i Karolina Bieniek (op. T. Jaszewski)

25.09.2012r.Teatr ŚOKPrzedstawienie „Kot w butach”

Dwa spektakle, wystąpili: Pr. Muzyczna (A. Banach), teatralna (J. Chojnowska), taneczna (A. Trzeciak), taneczna (R. Łukasiewicz-Szczpanik)

wewnętrzny26.06.2013r.MDK BartekKoncert "Gramy i śpiewamy dla przyjaciół"

Uczestnicy pr. muzycznej (op. A. Banach)

24.06.2013r.
-
25.06.2013r.
Schronisko PTSM LubachówRajd Koła "W poszukiwaniu kwiatu paproci"

Udział grup: Turystycznej (op. Z. curyl), teatralnej (op. W. Ziobrowska), fotograficznej (op. K. Jas) i spoza placówki (op. K. Duda)

22.06.2013r.PoznańNagrodowa Wycieczka do Poznania

Nagrodowa wycieczka za zwycięstwo w Biegu Patrolowym "Śladami M. Kozara - Słobódzkiego" - Pracownia Plastyczna (op. J. Waksmundzka)

27.04.2013r.
-
05.04.2014r.
Katedra Św. Stanisława i Wacława i MDK Bartek Warsztaty ceramiczne „Rzeźby świętych i aniołów inspirowane twórczością J. Riedla”

 Warsztaty w Katedrze Św. Stanisława i Wacława w Świdnicy z p. Barcickim poświęcone rzeźbiarzowi J. Riedlowi. Udział:Lidia Maciejewska, Dominika Brzykcy, Bogna Kiszecka, Amelka Jaskuła, Konrad Jaskuła, Hanna Stanejko, Martyna Kuśnierz, Martyna Nycek, Laura Fitrzyk, Julia Kawa, Amelka Michalik, Antonina Polak, Weronika Pieczara, Wiktoria Hawro (op. E. Tarnowska)

Justyna Sochniel, Tomasz Stochniel, Wiktoria Dybciak, Kornelia Napart, Amelka Jaskuła, Konrad Jaskuła, Laura Fitrzyk, Patrycja Ćwiertnia, Eliza Parkitna, Julia Kawa, Amelka Michalik, Antonina Polak, Magda Halicka (op. J. Tarnowska)

20.04.2013r.
-
22.04.2013r.
MDK s. muzyczna MDK BartekWarsztaty muzyczno-wokalno-taneczne po obu stronach granicy przygotowujące dzieci i młodzież do widowiska plenerowego w Świdnicy pn. „Zaręczyny Księżnej Anny Świdnickiej i Cesarza Karola IV

Prowadzący: Ryszard Dominik Dembiński Uczestnicy zajęć muzycznych i tanecznych (op. A. Banach i A. Trzeciak

15.04.2013r.
-
29.04.2013r.
Warsztaty teatralne po obu stronach granicy przygotowujące dzieci i młodzież do widowiska plenerowego w Świdnicy pn. „Zaręczyny Księżnej Anny Świdnickiej i Cesarza Karola IV

Warsztaty teatralne po obu stronach granicy przygotowujące dzieci i młodzież do widowiska plenerowego w Świdnicy pn. „Zaręczyny Księżnej Anny Świdnickiej i Cesarza Karola IV . Prowadzący: Bożena Oleszkiewicz, Robert Delegiewicz. Udział Młodziezy z pracowni teatralnej (op. J. Chojnowska i W. Ziobrowska)

10.04.2013r.Dąb Katyński na posesji MDK"Zaduma nad katastrofą Smoleńską"

Dzieci z pracowni J. Waksmundzkiej, W. Szwegler, J. ZChojnowskiej, A. Walerowicz, M. Korzekwa, D. Suklikowski.

06.04.2013r.Wrocław,,II Model Show Wrocław 2013".

NAGRODA SPECJALNA „Saloniku Modelarskiego” DLA MICHAŁA MARKOWSKIEGO ZA MODEL, GRUMMAN HELLCAT Mk.II

II m . MICHAŁ MARKOWSKI- W KLASIE 34 -MODELE LOTNICZE JUNIORZY

NAGRODA SPECJALNA „Wydawnictwa Stratus”  DLA KONRADA WRÓBLEWSKIEGO – ZA NAJLEPSZY MODEL LOTNICZY W POLSKICH BARWACH W KATEGORII JUNIOR- ZA MODEL SAMOLOTU F-16

III m. ARTUR MARKOWSKI- W KLASIE 31 - MODELE LOTNICZE WSZYSTKIE SKALE MŁODZICY DO LAT 12

I m. MICHAL KARASZEWSKI – W KLASIE 33- DIORAMY MŁODZICY DO LAT 12 MODELEM : „POLOWANIE NA TRUTNOWSKIEGO SMOKA” (op. A. Walerowicz)

23.03.2013r.MDK BartekWarsztaty ceramiczne o charakterze otwartym w okresie ferii zimowych polegające na wytworzeniu z gliny baśniowych postaci trutnowskiego smoka i świdnickiego gryfa

udział dzieci z pr. ceramicznej (op. E. Tarnowska)

23.03.2013r.AgrafkaWarsztaty malowania pisanek

Udział dzieci z pracowni plastycznej i małych form użytkowych (op. J. Walerowicz)

21.03.2013r.Klub BolkoII MDK-owski "Dzień Talentów

I m. Jakub Kleina (op. J. Chojnowska)

II m. Marta Rosłoń (op. A. Banach)

III m. Zuzanna Pietrukiewicz (op. Z. Curyl) i Martyna Dymnicka (op. A. Banach)

Udział; Aneta Klemczak (op. M. Jabłoński), Dominika Waligówrska (op. J. Waksmundzka), Aleksander Buczko (op. K. Jas), Oliwia Kuczek (op. W. Szwegler), Weronika Wąsik (op. W. Ziobrowska), Patryk Mielnik (op. M. Korzekwa), Malwina Milak (op. J. Walerowicz), Weronika Wąsowska (op. E. Tyszkiewicz), Aleksandra Majcher (op. A. Banach)

19.03.2013r.s. teatralnaWystep Grupy "Pauza"

Występ Grupy Pauza dla Swietlicy Środowiskowej z Zawiszowa (op. J. Chojnowska)

16.03.2013r.MDKWarsztaty malowania pisanek

Udział pracowni plastycznych (op. J. Walerowicz)

16.03.2013r.MDK BartekWarsztaty ceramiczne o charakterze otwartym w okresie ferii zimowych polegające na wytworzeniu z gliny SZKLIWIENIE baśniowych postaci trutnowskiego smoka i świdnickiego gryfa

udział 30 dzieci z pracowni ceramicznej (op. E. Tarnowska)

14.03.2013r.s. teatralnaPrelekcja "Historia Twierdzy Świdnickiej"

Prelakcja Krzysztofa Czarneckiego. Udział: Koło ToTuToTam (op. Z. Curyl), Pr. Modelarska (op. S. Sawicki), Pr. Agrafka (op. j. Walerowicz)

09.03.2013r.
-
16.03.2013r.
MDK i MDK BartekWarsztaty modelarskie polegające na wykonaniu modeli redukcyjnych do konkursu modelarskiego m.in. dioramy oparte na postaciach z legend miast.

Udział uczestników pracowni (op. A. Walerowicz i S. Sawicki)

14.02.2013r.MDK s. muzyczna Koncert Walentynkowy

Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)

08.02.2013r.Ścianka wspinaczkowa w Witoszowie Dln.Mistrzostwa Koła "ToTuToTam" w spinaczce skałkowej.

Wyniki: I m.  Zuzanna Pietrukiewicz, II m. Karina Biedroń, III m. Adrian Skrzypniok, IV m. Konrad Jaskuła, V m. Oliwia Matyszczyk VI m. Piotr Kowalski, VII m. Amelia Jaskuła, VIII m Zuzanna Kupczyk IX m Dawid Matyszczyk.(op. Z. Curyl)

13.01.2013r.BardoWycieczka Krajoznawcza do Barda

Udział Grup: plastycznej (op. E. Tarnowska), Zespół "Luźny Skład" (op. E. Tyszkiewicz), Koło "Totutotam" (op. Z. Curyl)

10.01.2013r.MDK ŚwidnicaII rocznica powstania koła "ToTuToTam"

Sadzenie Jodły o nazwie "Drzewuś", torcik i wspominki (op. Z. Curyl)

20.12.2012r.Amfiteatr w MDKWigilia w MDK

Występ Zespołu "Lużny skład" (op. E. Tyszkiewicz)

Jasełka: Pracownia teatralna (op. J. Chojnowska)

Barszczyk i słodki poczęstunek, zimne ognie i balonowe wróżby - RAM (op. J. Chojnowska i R. Łukaszewicz-Szczepanik)

Ubieranie choinki - "Agrafka" (op. J. Walerowicz)

Wirualna gwiazda betlejemska - pr. modelarska (op. A. Walerowicz)

18.12.2012r.MDK BartekWieczór Kolęd "Przychodzimy do stajenki"

Koncert pracowni muzycznej (op. A. Banach)

08.12.2012r.Hala Sportowa Witoszów Dln.Ćwiczenia na ściance wspinaczkowej

Udział 19 członków PTTK Koła "ToTuToTam" (op. Z. Curyl i K. Duda)

06.12.2012r.Starówka świdnickaGra Miejska "W poszukiwaniu św. Mikołaja"

Gra miejska z udziałem: 86 dzieci, ok. 40 rodziców i Rady Aktywnej Młodzieży i poszczególnych pracowni (op. A. Trzeciak, R. Szczepanik, J. Chojnowska, K. Jas, W. Ziobrowska, Z. Curyl)

01.12.2012r.MDK, MDK BartekAkcja "Opatrunek Na Ratunek" to ogólnopolska akcja humanitarna, organizowana przez Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”.

Koordynator W. Ziobrowska

22.11.2012r.s. teatralnaSpotkanie z instruktorem wspinaczkowym i sportów ekstremalnych Waldemarem Sawko

Organizator Koło "ToTuToTam", udział pr. plastycznej, modelarskiej i komputerowej

17.11.2012r.Galeria ŚwidnickaWystawa ceramiczna: "Co kryje las"

Wystawa prac ceramicznych podczas HUBERTUSA-imprezy Nadleśnictwa Świdnica i Polskiego Związku Łowieckiego w Galerii Świdnickiej

07.11.2012r.MDK "Bartek""Co kryje las" wernisaż wystawy plastycznej

Wystawa prac malarskich, rysunkowych, graficznych i ceramicznych uczestników pracowni plastycznej Elżbiety Tarnowskiej połączone z prelekcją Pani Malwiny Sokołowskiej z Nadleśnictwa w Świdnicy.Liczba osób -ponad 100.

 

07.11.2012r.MDK BartekWernisaż wystawy plastycznej "Co kryje las"

Pracownia plastyczna(op. E. Tarnowska)

oprawa muzyczna imprezy: Zespół Piosenki i Ruchu "TIMKI", gr. keyboardowa "Klawiatura" (Helena Madera, Mateusz Strzelbicki i Wiktoria Woźny)
- solistki ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży (Lidia Maciejewska, Estera Ofiara i Joanna Miciuda) (op. A. Banach)

23.10.2012r.MDK s. muzyczna MDK BartekNauka Hymnu w MDK

Naukę prowadziła A. Banach

06.10.2012r.
-
07.10.2012r.
Schronisko Rajd Jesienny w Rudawy Janowickie

Zuzanna Pietrukiewicz: Szlakami Św. Mikołaja st. brązowy

Zuzanna Pietrukiewicz: Szlakami Św. Mikołaja st. srebrny

Konrad Jaskuła: Szlakiem Architektury Sakralnej w Polsce st. srebrny (op. Z. Curyl)

- wręczone przez gospodarza schroniska "Szwajcarka"

20.09.2012r.s. teatralnaSpotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji p. Topolskim

Udział uczestników kół: taneczna (A. Trzeciak), turystyczna (Z. Curyl), plastyczna (J. Waksmundzka), modelarska (A. Walerowicz), Agrafka (J. Walerowicz) taneczna (Z. Brożbar)