Nasze sukcesy w roku 2010/2011

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2010/2011.

446 total views, 1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy18.06.2011r.BRNO (Czechy)Europejska Impreza Modelarska

I m i tytuł Młodzieżowego Mistrza Republiki Czeskiej - Rafał Gaj,

Nagroda Krzysztof Zdybel

(op. A. Walerowicz)

28.05.2011r.
-
29.05.2011r.
Ośrodek Działań Twórczych rocławXXXI Międzynarodowy Konkurs Plastikowych Modeli Redukcyjnych "Światowid"

II m. kat PCO (mod. sam. osob) i nagroda specjalna dla najleprzego juniora konkursu - Rafał Gaj

I m. kat. S3 (mod. samol. 1:48) - Krzysztof Zdybel (op. A. Walerowicz)

II m. w kat. S3 junior i wyróżnienie w kat PCO - Jakub Grześlowski,

III m. PG3J (mod. poj. gąsienicowych) i VI m w kat S4 (sam. odrzut) - Igor Krawczyszyn

VII m. w kat. S2 i IV m w kat. Ś1J (mod. śmigłowców) - Tymoteusz Moor (op. S. Sawicki)

 

 

 

21.05.2011r.Bromov (Czechy)Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych - Memoriał Kit Show Bromov 2011

II m. (kat. lot. 1/72) Tymoteusz Moor

III m. (kat. lot. 1/72) Rafał Lis

II m. (kat. lot 1/48) Jakub Grześlowski

Udział: Przemek Grędziński, Katarzyna Grędzińska, Adrian Butkiewicz, Adrian Skrzypnik, Mateusz Patyk, Natalia Rodak, Alicja Sochacka, Igor Lenkiewicz (op. S. Sawicki)

16.04.2011r.
-
17.04.2011r.
Mosonmagyarovar - WĘGRYXV Międzynarodowy Konkurs Modelarski Moson Model Show

I m. kat S3 jun. -  Rafał Gaj

wyr. kat J 2 - Michał Pilarczyk

wyr. i nagroda Klubu Model z Moson. kat S2 - Krzysztof Zdybel

III m kat senior - Piotr Kulej

III m. kat senior - Michał Skwarzyński

(op. A. Walerowicz)

27.02.2011r.
-
28.02.2011r.
BytomVIII Międzynarodowy Festiwal Plastikowych Modeli Redukcyjnych

Nagroda w kat. samoloty 1:48 - KRZYSZTOF         ZDYBEL

Nagroda w kat. samochody wyścigowe - RAFAŁ GAJ

Nagroda w kat. samoloty cywilne - RADOSŁAW JURGA

Wyróżnienie w kat. kolekcja pojazdów gąsienicowych - MICHAŁ MARKOWSKI

(op. Arkadiusz Walerowicz)

 

 

 

 

 

 

05.02.2011r.Katolickie Stowarzyszenie "Civtas Christiana" TUREKII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka pt: "Całej ziemi jednym objęc nie można uściskiem"

Udział dzieci z pr. "Agrafka" (op. J. Walerowicz)

04.10.2010r.Muzeum w KoszalinieMiedzynarodowy Konkurs dla Dzieci i Młodzieży

Udział uczest. pr. fotograficznej (op. K. Jas)

18.09.2010r.
-
19.09.2010r.
Praga Republika CzeskaMistrzostwa Republiki Czeskiej w Modelarstwie Plastikowym E-DAY 2010

III m (Brązowy medal i tyt Drugiego wicemistrza Czech w kat. Kadetów) – Radosław Jurga

Udział: Krzysztof Zdybel (op. A. Walerowicz)

ogólnopolski19.06.2011r.SobótkaVI Ogólnopolski Ślężański Turniej tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Sobótki

I m. w kat. 8-9 lat kl. H: Damian Bober i Sandra Suchojad, Madaliński Piotr i Hanna Szalecka, Jakub Smoliński i Klaudia Smolińska, Jakub Zarzycki i Julia Kot,

I m. w kat. 10-11 lat kl. H: Kacper Grudziński i Laura Kwak, Michał Kowalski i Liwia Michielewicz, Paweł Studnicki i Wiktoria Tyniecka,

III m. w kat. 14-15 lat kl. B LAT: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska,

IV m. w kat. 14-15 lat kl B ST : Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska,

 X m. w kat. pow. 15 lat kl. B ST: Paweł Myszakowski i Klaudia Kocoń

18.06.2011r.Gemar WrocławOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Powitanie Lata"

IX m. w kat 14-15 lat kl. C LAT. - Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)

 m. w kat 10-11 lat kl. G - Filip Brzezicki i Katarzyna Skrzynecka (op. Z. Curyl)

II m. w kat. 10-11 lat kl. E - Kacper Rutka i Olga Tragarz (op. M. Janiak)

12.06.2011r.Sz. T. TABOR Jelenia GóraOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Lato"

III m (10-11 lat klasa E): Kacper Rutka i Olga Tragarz

11.06.2011r.M. Pietrzyk Kąty WrocławskieII Wiosenny Turniej Tańca

Wyniki:

II m. (kat 10-11 lat kl H): Michał Kowalski i Liwia Michielewicz (op. Z. Curyl)

 

11.06.2011r.OlsztynSUPADANCE POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS
XIX / 25 m ( kat. Junior II, Class: Open, Style: Latin):
 Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska op. P. Kuszpit)
04.06.2011r.
-
05.06.2011r.
ul. Galla Anonima 1, ŚwidnicaXVIII OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICY

Kat. 8-9 lat kl. H:

  • I m. Damian Bober i Sandra Suchojad
  • I m. Piotr Madaliński i Hania Szalejka
  • I m. Jakub Zarzycki i Julia Kot

Kat. 10-11 lat kl. H

  • I m. Michał Kowalski i Liwia Michielewicz
  • II m. Kacper Gruziński i Laura Kwak
  • II m. Paweł Studnicki i Wiktoria Tyniecka

Kat. 10-11 lat kl. G

  • I m. Filip Brzezicki i Katarzyna Skrzynecka

Kat. 12-13 lat kl. H

  • I m. Jakub Marciniak i Samanta Sojka

Kat. 10-11 lat kl. E

  • I m. Kacper Rutka i Olga Tragarz

Kat. 14-15 lat kl. C styl LA

  • I m. Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska

Kat. Pow. 15 lat kl B styl ST

  • VIII m. Paweł Myszakowski i Klaudia Kocoń

Kat. 16-24 lat kl. Hobby Start styl ST i LA

  • IV m. Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka

Kat. 16-24 lat kl Debiut styl ST

  • VI m. Marcin Domaszewski i Martyna Smarzyńska

Kat. 16-24 lat kl Debiut styl LA

  • V m. Dariusz Bieszczad i Natalia Kazuń
  • X m. Marcin Domaszewski i Martyna Smarzyńska
  • XI m. Michał Rudnik i Katarzyna Kocon

Kat. 35-44 lat kl Senior Hobby Start styl LA

  • II m. Tomasz Wojas i Anna Wojas
29.05.2011r.Plac Jana Pawła - ŚwidnicaMarsz dla Życia i Rodziny

Prezentacje na scenie: Zespoły: Małe Iskierki, Iskierki, One (op. R. Łukaszewicz), Koraliki Mł, Koraliki St (op. A. Trzeciak), Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)

29.05.2011r.TrzebnicaXII Ogólnopolski turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica

II m w kat 10-11 G - Filip Brzezicki i Kasia Skrzynecka,

II m. w kat 10-11 H - Szymon Walentynowicz i Barbara Kowalska, (op. Z. Curyl)

VI m. 14-15 C lat - Bartosz Nowak i Magda Staniszewska, (op. M. Janiak)

28.05.2011r.StrzelinI Ogónopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Ziemi Strzelińskiej

VI m kat 14-15 C Lat; Bartosz Nowak i Staniszewska Magdalena,

I m w kat 10-11 H Michał Kowalski i Liwia Michielewicz

II m. kat 10-11 H Kacper Grudziński i Laura Kwak (op. Z. Brożbar)

II m. kat 10-11 G Filip Brzezicki i Kasia Skrzynecka (op. Z. Curyl)

28.05.2011r.Nowa SólXIII Solny Ogólnopolski turniej Tańca Towarzyskiego. Grand Prix Polski Par Dorosłych

III m. kat. 14-15 B Lat; Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska,

II m. kat +35 Hobby Start St ; Wojas Tomek i Wojas Anna,

III m. kat 35-44 Hobby Start St : Woajas Tomasz i Wojas Anna (op. M. Janiak)

21.05.2011r.OleśnicaV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Oleśnicy

III m kat 14-15 C Lat: Bartosz Nowak i Magda Staniszewska

I m. kat. 10-11 E: Kacper Rutka i Olga Tragarz (op. M. Janiak)

21.05.2011r.Zielona GóraKonwaliowy Turniej tańca Towarzyskiego

VII m. w kat. 14-15 B Lat. Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. P. Kuszpit)

08.05.2011r.KłodzkoXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Lwa Kłodzkiego

I m. kat. 8-9 lat kl. H Damian Bober i Sandra Suchojad (op. Z. Curyl)

II m. kat 10-11 lat kl. H Kacper Grudziński i Laura Kwak 9op. Z. Brożbar)

07.05.2011r.Kożuchów k/PoznaniaIII Kasztelański Turniej Tańca Towarzyskiego

IV m. kat 35-44 ST: Tomasz Wojas, Anna Wojas (op. M. Janiak)

07.05.2011r.WrocławII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej

I m kat 8-9 lat kl. H: Piotr Madaliński i Hanna Szalecka

I m. kat 8-9 lat kl. H Damian Bober i Sandra Konieczna

II m. kat 10-11 lat kl. H Michał Kowalski i Liwia Michielewicz (op. Z. Curyl)

16.04.2011r.Nowa Ruda - SłupiecXXVI Noworudzkie Spotkania Taneczne

II m. (8-9lat kl. H) Madaliński Piotr i Hanna Szalecka

II m. (8-9 lat kl. H) Damian Bober i Sandra Suchojad

II m. (10-11 lat kl. G) Filip Brzezicki i Katarzyna Skrzynecka  (op. Z. Curyl)

09.04.2011r.
-
10.04.2011r.
InowrocławV Inowrocławski Konkurs Modelarski Memoriał Benedykta Kempskiego

I m. (kat. samoloty 1/48 jun.) Krzysztof Zdybel

I m. (kat. samol. 1/48 sen.) Piotr Kulej

II m. (kat dioramy sen.) Piotr Kulej)

IV m. (kat. sam.) - Rafał Gaj

udział: Michał Markowski, Michał Pilarczyk, Michał Skwarzyński (op. A. Walerowicz)

I m. (kat. poj. cywilnych jun.) Adrian Butkiewicz

II m. (kat. poj. cyw. jun.) Jakub Grześlowski

II m. (kat. samol. 1/72 jun.)Rafał Lis

II m. (kat. poj. wojsk. jun.) Michał Czajkowski

III m. (kat. sam 1/48 jun.) Igor Krawczyszyn

udział:Tomasz Łukasiewicz, Tymoteusz Moor (op. S. Sawicki)

 

09.04.2011r.KrakówGrand Prix Polski Seniorów

XIV m (kat Senior Hobby Open) - Styl Standard: Tomasz Wojas i Anna Wojas (op. M. Janiak)

02.04.2011r.LubańVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lubania

VII m (kat. pow. 15 lat kl. C lat.) Adrian Foksiński i Klaudia Zięba (op. P. Kuszpit)

01.04.2011r.XVII LO WrocławX Ogólnopolski Młodzieżowy Przegląd Twórczości Agnieszki Osieckiej "Bardzo Wielka Woda

udział w finale:Wioletta Trzpil (op. M. Jabłoński)

26.03.2011r.
-
27.03.2011r.
Dom NauczycielaXV Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych "Świdnica - Junior 2011

I m. Michał Skwarzyński (pk1 s),

I m. Piotr Kulej (dl1 s)

I m. Krzysztof Zdybel (s2 j)

II m. Maciej Pękalski (s1 j)

wyróż. Rafał Gaj (pwr j)

udział: Hubert Balińki, Bartłomiej Żelazowski, Piotr Kowalski, Maciej Dyrda, Witold Kaptur, Filip Surowiec, Róża Bartko - Kozieł, Tomasz Zieliński, Michał Karaszewski, Mateusz Studniarek, Jakub Dudziak, Michał Kalinowski, Mateusz Grymek, Mikołaj Kwiatkowski, Jakub Stolarczyk, Tomasz Sołtys, Konrad Sosnowski, Katarzyna Filipek, Adrian Butkiewicz, Artur Matkowski (op. A. Walerowicz)

II m. Tymoteusz Moor (s4 j) 

udział: Łukasz Zatorski, Adrian Skrzypnik, Jakub Grześlowski, Katarzyna Filipek, Rafał Lis, Igor Krawczyszyn, Adrian Butkiewicz, Katarzyna Grędzińska (op. S. Sawicki)

21.03.2011r.Holl MDKOdsłonięcie tablicy

Młodzieżowy Dom Kultury im. Mieczysława Kozara - Słobódzkiego uzyskał w roku szk. 2010/2011 tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, który świadczyo tym, że placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

(obecni: st wiz. KO we Wrocławiu Edyta Sobala, Przedst. Komitetu rodzicielskiego: Mieczysław Dymnicki, Lucyna Staniszewska, Przedst RAM Jakub Kleina)

20.03.2011r.Książ k/ WałbrzychaI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezesa Zamku KSIĄŻ

Nasz Klub reprezentowali:

 
Kat 8-9 lat kl. H : 
II m. Bober Damian i Suchojad Sandra                    
II m. Madaliński Piotr i Szalecka Hanna     
Kat. 10-11 lat II m.
Kowalski Michał i Michielewicz Liwia  
Kat. 10 – 11 lat kl. G
II m. Brzezicki Filip i Skrzynecka Katarzyna      
III m. Peszko Patryk i Rogowska Anna (op. Z. Curyl)    
Kat. 10 – 11 lat kl. E
III m. Rutka Kacper i Tragarz Olga
Kat. 14-15 kl. D 
IV m.  Nowak Bartosz, Staniszewska Magdalena (op. P. Kuszpit)   
Para w kategorii: 14-15 lat w stylu: Kombinacja 8T otrzymała KLASĘ C
gratulujemy!!!!!!!
 
13.03.2011r.Sz. T TABOR Jelenia GóraXVIII Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Jelenia Góra

I m. (8-9 lat kl. "H") - Damian Bober i Sandra Suchojad (op. Z. Curyl)

05.03.2011r.Szkoła Tańca Kurzak-Zamorski Jelenia GóraWiosenny Festiwal Tańca

Startowali:

II miejsce (8-9 lat klasa, kl. H) - Damian Bober i Sandra Suchojad oraz Piotr MAdaliński i Hania Szalecka,

II miejsce (10-11 lat, lat kl. H) - Michał Kowalski i Liwia Michielewicz oraz Szymon Walentynowicz i Barkara Kowalska,

III miejsce (10-11 lat, kl. G) - Filip Brzezicki i Katarzyna Skrzynecka, (op. Z. Curyl)

II miejsce (10-11 lat, kl. E) - Kacper Rutka i Olga Tragarz,

II miejsce (14-15 lat, kl. D) - Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)

04.03.2011r.XVII LO WrocławX Ogólnopolski Młodzieżowy Przegląd Twórczości Agnieszki Osieckiej "Bardzo Wielka Woda

Zakwalifikowanie do Konkursu Głównego: Wioletta Trzpil

Udział:                                        (op. M. Jabłoński)

 

17.02.2011r.Zespół "Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży" WrocławVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kot"

Wyróżnienie: Ola Krzemińska (l.7) 0p. J. Waksmundzka

12.02.2011r.Młodzieżowy Do Kultury RacibórzV Jubileuszowa Rewia Tańca

Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w kat. par zaawansowanych: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl)

Udział w kat. par podstawowych:Marcin Domaszewski i Martyna Smarzyńska (op. Z. Brożbar)

29.01.2011r.Kąty WrocławskieXI Ogólnopolskie Zimowe Spotkania Taneczne

Udział:

(op. R. Szcepanik - Łukaszewicz)

14.01.2011r.KrakówXXXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana Wieczystego

IX m. kat 14-15 lat kl B LA; Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. T. Jaszewski)

 

09.01.2011r.Świdnica Estrada w Rynku,Koncert z okazji XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Udział w koncercie zespołów rockowych:

- IN ASHES

- SENSUAL SENTENCE

29.12.2010r.Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej WoliXII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PUDEŁKO MOICH MARZEŃ”,

III miejsce: kat: 13-15 lat - Żaba Marta,

 

wyróżnienie: kat: 9-12 lat Brożyna Aleksandra

(op.: J. Waksmundzka)

 
18.12.2010r.DlugołękaVI OTTT "O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA"

Startowali:

IV m. (14-15 lat kl. D) Bartosz Nowak i Magda Staniszewska (op. P. Kuszpit)

18.12.2010r.Zielona GóraGwiazdkowy Turniej Tańca

Startowali:

I m. (12-13 lat kl C LA) Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. P. Kuszpit)

Zdobycie klasy B w stylu Latynoamerykańskim!!!!

15.12.2010r.Muzeum Dawnego Kupiectwa"Świdnicka Kolęda" - Odsłonięcie choinki z bombkami. Podsumowanie warsztatów

Wręczenie upominków od prezydenta Miasta dla uczestników warsztatów;

- malowania bombek (op. J. Walerowicz)

- warsztatów ceramicznych "Budujemy Szopki Bożonarodzeniowe" (op. E. Tarnowska)

- wernisaż wystawy prac z konkursu plastycznego "Kartka świąteczna - Boże Narodzenie i Nowy Rok" (op. J. Waksmundzka i W. Szwegler)

 

-

 

 

 

 

 

12.12.2010r.OławaXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

I m. (10-11 lat kl.G)

Rafał Bernat i Patrycja Łuczak

VI m. (10-11 lat kl.G)

Filip Brzezicki i Katarzyna Skrynecka

IV m. (pow. 15 lat kl.C St)

Michał Morawka i Klaudia Zięba

V m. (14-15 lat kl D)

Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska 

Para kategorii i klasy: Pow. 15 C:
Morawka Michał i Zięba Klaudia UZYSKAŁA KLASĘ B w stylu standardowym

11.12.2010r.Kamieniec ZąbkowickiIII OTTT "O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICA"

Startowali:

I m. (10-11 lat kl. H)

Michał Kowalski i Liwia Michielewicz (op. Z. Curyl)

11.12.2010r.Kłobuck - WęglowiceVIII Mistrzostwa Miłośników Tańca Towarzyskiego

Startowali:

I m. (35-55 lat Taneczny Debiut Hobby)

Zbigniew i Małgorzata Curyl

II m. (45 - 54 Senior Hobby Start Standard) 

Ireneusz i Lucyna Pałac

II m. (45 - 54 Senior Hobby Start Latin)

Zbigniew i Małgorzata Curyl

05.12.2010r.DobrodzieńIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Dobrodzienia
Startowali:
I m. (12-13, Klasa: C, Styl: Latin)
Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska
I m. (12-13, Klasa: C, Styl: ST)
Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska

Bernat Marcin, Wenerska Zuzanna                            
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard


04.12.2010r.
-
05.12.2010r.
ŚwidnicaXVIII Świdnicki Festiwal Tańca

Startowali:

Im. (kat 10-11 H)

Kowalski Michał i Michielewicz Liwia,

IIm. (kat. 10-11 H)

Walentynowicz Szymon i Kowalska Barbara,

Im. (10-11 G)

Bernat Rafał i Łuczak Patrycja,

II m. (10-11G)

Brzezicki Filip i Skrzynecka Katarzyna,

II m. (10 - 11G)

Peszko Patryk i Rogowska Anna,

Sport

Im. LA / Im. ST Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna,

IIm. LA / VIIm. ST Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia,

IIm. Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena,

IIIm. LA / VIIm. ST Maceluch Michał i Piguła Anna,

IIm. ST / VIm. LA Brożbar Adam i Nawrocka Patrycja,

Vm. ST Morawka Michał i Zięba Klaudi,

VIm. ST Żydek Maksym i Król Izabela,

Im. ST Pałac Ireneusz i Pałac Lucyna.

Pokaz Par bezklasowych: Kacper Grudziński i Kinga Lubieniecka, Jakub Marciniak i Samanta Sojka, Bartosz Łopatecki i Aleksandra Marciszyn, Adam Lewandowski i Wiktoria Tyniecka, Krzysztof Lewandowski i Klaudia Drohomirecka, Piotr Madaliński i Hania Szalecka, Damian Bober i Sandra Suchojad, Paweł Studnicki i Julia Drohomirecka, Patryk Peszko i Kornelia Dyduch, Szymon Walentynowicz i Maja Sołtys

Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia otrzymali klasę B w tańcach latynoamerykańskich w kat. 14-15 lat Gratulujemy !

Przegląd Formacji Tanecznych:

Nagroda (kat. 7 - 11 lat Inne Formy Taneczne)

Koraliki Młodsze - (op. A, Trzeciak)

Wyróżnienie (kat. 7 - 11 lat Inne Formy Taneczne)

Koraliki Starsze - (op. A. Trzeciak)

Wyróżnienie (kat. pow. 15 lat Free Style)

Sekond (op. A, Trzeciak)

27.11.2010r.
-
28.11.2010r.
WrocławOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GAR Dance Cup 2010 o Puchar KOGENERACJI SA
Wyniki:
III m. (10-11 G): Bernat Rafał i Łuczak Patrycja
I m. (12-13 C LA)Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
I m. (12-13 C ST)Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
V m (pow.15 LA) Maceluch Michał, Piguła Anna
V m (pow.15 ST) Morawka Michał, Zięba Klaudia
 
20.11.2010r.Jelenia GóraTaneczny Puchar Karkonoszy

III m (10-11 G):

Bernat Rafał i Łuczak Patrycja oraz Brzezicki Filip, Skrzynecka Katarzyna

I m ST i II m LA(12-13 C)

Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna,

II m (14-15 D)

Nowak Bartosz i Staniszewska Magda

I m LA(14-15 C)

Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia

III m LA (pow. 15 C)

Maceluch Michał, Piguła Anna

19.11.2010r.MDK "Pod Akacją" w LublinieVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika 2010" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

Wyróżnienie przez udział w wystawie:

Maria Skupień, Julia Chruścik, Urszula Grymek, Fabiola Maciejewska, Ola Myczkowska, Ola Brożyna, Dagmara Noceń, Emilia Raczyńska, Magda Misiewicz, Kamil Lach, (op. J. Waksmundzka)

14.11.2010r.Rudna k/ LubinaIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Rudna
IV m (14-15 C) 
Paweł Myszakowski i Klaudia Kocom (Op. P. Kuszpit)

II m (10-11 G)

Brzezicki Filip, Skrzynecka Katarzyna op. Z. Curyl)

13.11.2010r.WrocławOtwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim

I m: (10-11 H) Brzezicki Filip i Skrzynecka Katarzyna AWANS DO KLASY G (op. Z. Curyl)

30.10.2010r.SycówII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Syców

Startowali:

I m. ST / II m. LA  Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna,

II m. LA Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia,

V m. LA / XII m. ST Maceluch Michał i Piguła Anna,

VII m. LA / VIII m. ST Morawka Michał i Zięba Klaudia,

VI m. ST / XII m. LA Brożbar Adam i Nawrocka Patrycja.

24.10.2010r.KluczborkIV Ogólnopolski Turniej Tńca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Jerzego Mierzwy

Startowali:

IV m. ST / VI m. LA Morawka Michał i Zięba Klaudia.

23.10.2010r.Brzeg DolnyOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o PUICHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGO"
I m: (10-11 H) Brzezicki Filip, Skrzynecka Katarzyna op. Z. Curyl)
III m (14-15 D) Nowak Bartosz i Staniszewska Magda,

III m. ST i LA (12-13 C) Berna Marcin i Staniszewska Zuzanna,

17.10.2010r.WleńVIII Festiwal Tańca Towarzyskiego WLEŃ OPEN 2010

Startowali:

II m. Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia.
16.10.2010r.LegnicaIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY"

Startowali:

I m. LA / III m. ST Morawka Michał i Zięba Klaudia,

13.10.2010r.Dom Dziennego Pobytu ŚwidnicaDzień Seniora

Prezentacja Tańca: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka, Filip Brzezicki i Katzrzyna Skrzynecka

10.10.2010r.Środa ŚląskaVIII Turniej Tańca Towarzyskiego "Złoty Pierścień Skarbu Średzkiego"

III m. w kat.10-11 kl. G: Filip Brzezicki i Marcelina Powązka

03.10.2010r.ProchowiceXII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Prochowice

Startowali:

II m. LA / III m. ST Morawka Michał i Zięba Klaudia,

V m. ST Brożbar Adam i Nawrocka Patrycja.

02.10.2010r.
-
03.10.2010r.
KrotoszynII Ogólnopolski Konkurs Plastikowych Modeli Redukcyjnych

Kat. Do lat 12: I m. Rafał Lis,

II m. Adrian Butkiewicz

III m. Jakub Grześlowski

Kat 12-15 lat: II m Przemysław Grędziński

Nagroda za najlepszy model samolotu polskiego: Tomasz Łukasiewicz,

Udział: Bartosz Krystkowski, Marcin Pawlik, Michał Kowalski

01.10.2010r.
-
03.10.2010r.
MDK MalborkOgólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Eurosong 2010"

Udział: Alicja Zielińska i Aneta Klemczak (op. M. Jabłoński)

25.09.2010r.Jelenia GóraTurniej Tańca KARKONOSZE OPEN 2010

Startowali:

VI m. ST i LA Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna oraz XIV m. w kategorii OPEN LA 12-13 lat.

25.09.2010r.Posesja MDK i amfiteatrUroczyste sadzenie Dębu Katyńkjiego Bogdana Słobódzkiego

Koncert: Studio Piosenki M. Jabłońskiego, "Pauza" J. Chojnowska, Koraliki I i II (A. Trzeciak)

25.09.2010r.Inowrocław – Teatr MiejskiUroczysta Gala Laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Na Recenzję Teatralną – Inowrocław 2010

Laureat:  III m. Krzysztof Dix (op. J. Chojnowska) recenzję zamieszczono w wydawnictwie pokonkursowym.

19.09.2010r.OpoleIX OTTT o Puchar Prezesu Zarządu PGE Elektowni Opole SA

Startowali:

VI m. Żydek Maksym i Król Izabel.

17.09.2010r.MDK , teren MiastaCz. Miejska Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata – Teraz Polska

Inowrocław. Matus + praktykanci

wojewódzki13.06.2011r.TrzebnicaDolnośląska Gala Szkół i Miejsc Odkrywania Talentów

Udział w Gali:

Para: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. P. Kuszpit)

Piotr Studnicki (J. Waksmundzka)

10.06.2011r.
-
12.06.2011r.
MOK BogatyniaVII Dolnośląski Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych o Puchar Burmistrza Miasta I Gminy Bogatynia

III m. (kat. PH jun.): Tymoteusz Moor,

wyr. (kat. PPKd jun) Michał Czajkowski,

I m. (PC mł.) i II m (PSd mł): Jakub Grześlowski,

I m. (PSd mł. ) i II m. (PGm mł): Igor Krawczyszyn,

II m (PC mł) i wyr. (PH): Adrian Butkiewicz,

II m. (kat. PSm): Alicja Sochacka,

III m. (kat. PC mł. ): Adrian Skrzypnik,

III m. (kat. PSd) i III m. (kat. PSm): Rafał Lis

wyr (kat. PSm): Tomasz Łukasiewicz,

wyr dla najm. uczestnika: Mikołaj Lis

I m w kat zesp. młodzików: MDK Ś-ca (op. S. Sawicki)

 

07.06.2011r.Galeria MDK Śródmieście WrocławXI Wojewódzkie Biennale Grafiki i Rysunku miniatury 8x8

Nagrody: Kamil Lach (17), Olga Kowalewicz (9), Magda Czaja (17)

Wyróżnienia: Alicja Babula (12), Wioletta Koperska (13), Oliwia Przybylska (5), Maja Skórska (6)) Zuzia Wyszkowska (8), Aleksandra Oleszek (14), Kamil Lach (17) (op. J. Waksmundzka i W. Szwegler)

07.06.2011r.WrocławSukcesy młodych plastyków z MDK Świdnicy

Sukcesy młodych plastyków z MDK Świdnicy

 

kliknij, aby zobaczyć fotorelację

 

 

 

7.06.2011 w MDK „Śródmieście” – Wrocław ul. Dubois 5 odbyło się podsumowanie XI Wojewódzkiego Biennale Grafiki, Rysunku i Miniatury 8x8 – „Niech żyje linia”. W konkursie, w którym wzięło udział 773 autorów w wieku od 4 do 23 lat z 52 szkół, pracowni plastycznych i innych placówek oświatowych województwa dolnośląskiego jury nagrodziło 39 prac, a wyróżniło 89

Wśród tych prac znalazły się prace uczestników zajęć plastycznych z pracowni p. Joanny Waksmundzkiej w z pracowni p. Wandy Szwegler z Młodzieżowego Domu Kultury

 

Nagrody:

  • Kamil Lach, lat 17
  • Magda Czaja, lat 17
  • Olga Kowalewicz, lat 9

 

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Oleszek, lat 14
  • Alicja Babula, lat 12
  • Wioletta Koperska, lat 13
  • Oliwia Przybylska, lat 5
  • Zuzia Wyszkowska, lat 8
  • Maja Skórska, lat 6

 

Ponadto 28 prac zakwalifikowało się do wystawy pokonkursowej, na której można podziwiać grafiki i rysunki wykonane w wielu technikach plastycznych poczynając od linorytu, monotypie i kaligrafii, a kończąc na rysunku ołówkiem, kredką, tuszem, farbą i węglem.Wystawa jest zapisem wrażliwości, wyobraźni i talentu młodych twórców.

Dowolność tematyczne dała możliwość wypowiedzi artystycznej o treściach ważnych dla autorów.

Wystawę można oglądać od 8.06 do 15.09 2011 w godzinach 9.00 – 14.00 w Galerii MDK „Śródmieście” Wrocław, ul Dubois 5

21.05.2011r.
-
22.05.2011r.
ŻarówMistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich

V m. kat. chł do lat 8 - Hubert Trzos

XI m. kat. chł do lat 8 - Michał Bortkiewicz

XII m. kat. chł. do lat 8 - Jan Moląg

XVI m. kat. chł. do lat 10 - Jakub Dudziak

XX m. kat. chł. do lat 10 - Daniel Mondzielewski

XXV m. kat. chł. do lat 10 - Patryk Mielnik

XXVIII m. kat. chł. do lat 10 - Bartosz Tomczak

XXII m. kat chł do lat 12 - Michał Turek

IV m. dziewcząt do lat 16 - Natalia Mielnik (op. M. Korzekwa)

 

20.05.2011r.Klub Bolko ŚOKII Przegląd Piosenki Lwowskiej

Wyróżnienie: Estera Ofiara i Wiktoria Skowrońska – MDK Świdnica (op. W. Ziobrowska

17.05.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaKonkurs Plastyczny "Kamień wiary" w ramach V Dni Papieskich

Nagroda: PIOTR STUDNICKI 15lat, MILENA WOLAK

5 lat, MALWINA HASIK 9 lat, VICTORIA GOLIŃCZAK 14 lat, WERONIKA KOWALSKA 9lat, KATARZYNA TŁOK 8 lat, ANIELA MACHURA 8 lat

Wyróżnione: JULIA PRZYBOROWSKA 5 lat, SARA TRZYNA 4 lata, WIKTORIA OLEJNIK 6 lat, URSZULA GRYMEK 9 lat, OLGA ROSIŃSKA 13 lat, ALEKSANDRA MYCZKOWSKA 9 lat, NATALIA WALTER 9 lat, HANNA SLATAN 8 lat, JAN JUREWICZ 8 lat, OLGA SLATAN 6 lat, MARTYNA  TRELEWSKA 7 lat, ANNA MAJDANY 14 lat, NIKOLETTA ZAORSKA 12 lat (op. J. Waksmundzka, W. Szwegler, E. Tarnowska)

10.05.2011r.Oława56 Dolnośląski Konkurs Recytatorski

w kat. poezja śpiewana miano LAUREATA: 

  • Martin Kurek
  • Daria Krawczyk (op. M. Jabłoński)

W kategorii recytacja: udział Estera Ofiara (op. W. Ziobrowska)

07.05.2011r.Piotrowice k.ChojnowaXII Dolnośląskie Igrzyska LZS

10. m. (juniorki st) Natalia Mielnik - KSz GAMBIT MDK Świdnica.

14. m. (senior)Marcin Korzekwa

29.04.2011r.ŚwidnicaKonkurs Keyboardowy

1 NAGRODA W KATEGORII "I" (klasy 1-3 szkoły podstawowe) dla SANDRY SŁOWIK

          !!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!

09.04.2011r.
-
10.04.2011r.
KarpaczDolnośląska Liga Juniorów
IV Dolnośląska Liga Szachowa Juniorów, 
23. miejsce - drużynowo - Gambit MDK

 

Wyniki:

KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213) - UKS GiECEK Radków II (1552), 0-4
II) KSz Caissa Złoty Stok (1402) - KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213), 3-1
III) KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213) - KSz Jelonka Jelenia Góra (1313), 1-3
IV) UKS EL-TUR SP3 Bogatynia V (1325) - KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213), 1-3
V) KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213) - Przemków - Chocianów (1513), 1-3
VI) KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213) - UKS EL-TUR SP3 Bogatynia VII (1313), 2,5-1,5
VII) UKS Debiut Przedwojów (1450) - KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213), 3-1

KSz GAMBIT MDK Świdnica na poszczególnych szachownicach reprezentowali:
1) Patryk Mielnik (1400), 1 pkt,
2) Jakub Dudziak (1200), 2 pkt,
3) Paweł Ślepko (1000), 0,5 pkt,
4) Natalia Mielnik (1250), 6 pkt.

IV miejsce ind. -  Natalia Mielnik,

Natalia zdobyła w tym turnieju III kategorię szachową (op. M. Korzekwa)

24.03.2011r.XVII LO WrocławXX Przegląd Kultury Młodych "Przekręt"

II m. w piosence anglojęzycznej - Aneta Klemczak

udział: Daria Krawczyk (op. m. Jabłoński)

03.03.2011r.Galeria Twórczości Plastycznej Młodych MDK "Śródmieście" WrocławXVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Temtyce Ekologicznej "Ziemia jest jedna" * Mowa Ziemi od szeptu po krzyk*

Nagroda: Karolina Jończyk

Wyróżnienie: Martyna Bujak, Nadia Antonowicz, Weronika Krasoń Kasia Duszka,Michał Bartela

Kwalifikacje do wystawy: Magda Szymańska, Olga Borkowska, Oliwia Przybylska,

(op. J. Waksmundzka i J. Walerowicz)

05.12.2010r.
-
05.12.2010r.
Jaworzyna Śl.XV Mikołajkowy Turniej Szachowy

III m. Junior do 16 lat (ogólnie 45 m.) - Natalia Mielnik - 3,5 pkt.
VII m. Junior do 12 lat) (og. 47 m) - Patryk Mielnik - 3,5 pkt;
VIII m Junior do 12 lat (og. 48. m.) - Jan Staręga - 3,5 pkt;
52. m. Jakub Dudziak (9 lat) 3 pkt;
54. m. Jafar Hamrouche (8 lat) 3 pkt;
57. m. Jakub Olechowski (11 lat) 2 pkt,
59. Miłosz Krawczyk (6 lat) 1 pkt, (nagroda dla najmłodszego uczestnika turnieju)
60. Daniel Mondzielewski (9 lat) 0 pkt, (op. M. Korzekwa)

04.12.2010r.ODT Światowid WrocławKonkurs "Mikołajki Modelarskie" dla młodzików i juniorów

Klasa 1 – modele lotnicze
I miejsce Tomasz Łukasiewicz MDK Świdnica
II miejsce Igor Krawczyszyn MDK Świdnica
III miejsce Jakub Grześkowski MDK Świdnica

Klasa 2 – modele pojazdów
I miejsce Igor Krawczyszyn MDK Świdnica

Klasa 3 – dioramy

I miejsce Jakub Grześkowski MDK Świdnica

JUNIORZY
Klasa 4 – modele lotnicze

I miejsce Tymoteusz Moor MDK Świdnica
II miejsce Przemysław Grędziński MDK Świdnica

Drużynowo I m-ce MDK Świdnica.

Modelarze otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze. (op. S. Sawicki)

24.10.2010r.Zamek KsiążMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich

X m. Karolina Sikorska (dziewczeta do 9 lat)

XXX m. Jan Starega (chłopcy do 9 lat)

XXXV m. Hubert Trzos (chłopcy do 9 lat)

XXXVI m. Piotr Kowalski Chł. do 9 lat

XXX m. Patryk Przybysz (chł. do 12 lat)

XI m. Łukasz Pablaczyk (chł. do 19 lat) (op. M. Korzekwa)

16.09.2010r.Teatr ŚOKGala Dolnośląskiego Klucza Sukcesu - Częsc Artystyczna

Wystąpili: Tancerze KT "Impuls": Maksym Żydek i Izabela Król, Michał MAceluch i Anna Piguła (op. P. Kuszpit)

Studio Piosenki MJ (op. Mirosław Jabłoński)

Grupa Teatralna "Pauza" (op. J. Chojnowska)

rejonowy02.06.2011r.SP 7VIII Diecezjalny Dzień Osób Niepełnosprawnych "Dobrze, że jesteś" Festyn w SP 7

Występ: pary: Filip Brzezicki i Maja Sołtys, Jakub Zarzycki i Julia Kot (op. Z. Curyl)

Zespół "Koraliki" i "Koraliki Młodsze" (op. A. Trzeciak)

Duet "Diagonat" i Duet Jazz (op. R. Szczepanik)

 

17.05.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaDolnośląski Konkurs Poezji i Prozy Religijnej

nagroda: Estera Ofiara – „Misterium Neum Mihi”- Jan Paweł II, opiekun: Wioletta Ziobrowska

Udział w finałowej gali: Nikola Kubas

09.04.2011r.MDKPrzegląd Piosenki Literackiej

Grand Prix – Daria Krawczyk – MDK Świdnica

 Nagroda - Natalia Widuto,

Wyróżnienia – Alicja Zielińska, Patrycja Pienio,Justyna Kobolowska,

Specjalna nagroda za wykonanie piosenki „Krzyk” Jacka Karczmarskiego – Aneta Klemczak (op. M. Jabłoński)

02.04.2011r.sala sportowa Witoszów Gm. ŚwidnicaZawody Modeli Halowych w klasie F1/N

Wyniki:Klasa Standard, kat. młodzik               

1 m. Igor Jakubiec         

2 m. Michał Orłowski

3 m. Mateusz Patyk

Klasyfikacja zespołowa:

2 m-ce – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

                      (op. S. Sawicki)

31.03.2011r.Dom Nauczyciela56 Dolnośląski Konkurs Recytatorski – etap rejonowy

Nagrody i kwalifikacje do finału wojewódzkiego w Oławie, w kategorii: poezja śpiewana:

  • Martin Kurek
  • Daria Krawczyk (op. M. Jabłoński)

W kategorii recytacja:

  • Estera Ofiara (op. W. Ziobrowska)
18.03.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaV Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Wyróżnienie: Martin Kurek (op. Mirosław Jabłoński)

13.03.2011r.MDK BartekVIII Międzypowiatowa Liga Szachowa

GAMBIT MDK I: Marcin Korzekwa, Tomasz Dudziak, Natalia Mielnik i Patryk Mielnik.

GAMBIT MDK II: Jakub Olechowski, Jakub Dudziak, Jan Staręga, Daniel Mondzielewski, Paweł Ślepko oraz Hubert Trzos.

Wyniki rundy VI, VII, VIII, IX

GOK Malczyce - KSz GAMBIT MDK Świdnica II 4.0 - 0.0

KSz GAMBIT MDK Świdnica I - UKS Piast Bolków 2.0 - 2.0

ULKS Wieża Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica I 2.5 - 1.5

KSz GAMBIT MDK Świdnica II - GLKS Jaworzyna Śl 0.0 - 4.0

KSz GAMBIT MDK Świdnica I - KSz GAMBIT MDK Świdnica II 4.0 - 0.0

KSz GAMBIT MDK Świdnica II - UKS Piast Bolków 0.0 - 4.0

LKS Zryw Łażany - KSz GAMBIT MDK Świdnica I 2.0 - 2.0

Strona VIII Ligi Międzypowiatowej

13.02.2011r.ŻarówVIII Międzypowiatowa Liga Szachowa

GAMBIT MDK I: Marcin Korzekwa, Tomasz Dudziak, Natalia Mielnik i Patryk Mielnik.

GAMBIT MDK II: Jakub Olechowski, Jakub Dudziak, Jan Staręga oraz Daniel Mondzielewski.

Wyniki rundy I:

KSz GAMBIT MDK Świdnica I - GLKS Strzegom 1:3

ULKS Wieża Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica II 4:0

Wyniki rundy II:

GLKS Goniec Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica I 4:0

KSz GAMBIT MDK Świdnica II - drużyna pauzowała z powodu nieparzystej liczby uczestników ligi

powiatowy11.06.2011r.Jaworzyna Śl.Dni Parafii

Występ zespołów: Koraliki i Sekond (op. A. Trzeciak)

05.06.2011r.SP 2 StrzegomFestyn Szkolny

Występ zespołu wraz z Majką Jeżowską: "Koraliki" i Sekond" (op. A. Trzeciak)

03.05.2011r.ŻarówTurniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja

Wyniki uczestników KSz GAMBIT MDK Świdnica:

17 m. Natalia MIELNIK, 4,5 pkt –  uzyskała w turnieju najwyższy w tym roku ranking (1580 punktów).

26. Michał TUREK, 3,5 pkt
30. Patryk MIELNIK, 2 pkt
31. Krzysztof OLSZEWSKI, 2 pkt
32. Michał BORTKIEWICZ, 1 pkt (op. M. Korzekwa)

 

02.05.2011r.ŻarówMuzyczna Liga

Udział zespołów: "In Ashes", "Ballistic", "Teren Prywatny" (op. L. Matus)

03.04.2011r.ŻarówMistrzostwa Powiatu Świdnickiego LZS.

Grupa A:
3. m. Marcin KORZEKWA, KSz GAMBIT MDK

Grupa B:
4. m. Natalia MIELNIK, KSz GAMBIT MDK
5. m. Aleksandra OLSZEWSKA, SSz
8. m. Paweł ŚLEPKO, KSz GAMBIT MDK

Wyniki oraz strona turnieju na ChessArbiter Pro.

Awans do dolnośląskiego finału rozgrywek LZS wywalczyli: Marcin KORZEKWA, Natalia MIELNIK oraz Aleksandra OLSZEWSKA,

udział: Łukasz Makowicz, Patryk Mielnik, Jakub Dudziak, Krzysztof Olszewski, Sławomir Osienienko, 2 pkt, Mateusz Patyk, (op. M. Korzekwa)

 

26.02.2011r.SP 1/OSiR ŚwidnicaZawody Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze

liczba uczestników: 35 - tj. KM Gimnazjum w Piławie Górnej, SDK”Orlik” Dzierżonów, ZPS w Bystrzycy Górnej, Gimnazjum nr2 w Świdnicy, Zimowisko MDK w Świdnicy, MDK Świdnica - pacownia modelarska dz.II.

sukcest:

W kat. młodzik: 3 m-ce Sochacka Alicja 

Drużynowo: 3 m-ce MDK Świdnica (op. S. Sawicki)

Wszyscy mogli obejrzeć sprzęt i pracę klubu krótkofalarskiego ze Świdnicy.

11.02.2011r.
-
12.02.2011r.
Dom NauczycielaSzachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów

Klasyfikacja generalna:

1 m. Natalia Mielnik (KSz GAMBIT MDK Świdnica

3 m. Jakub Olechowski (KSz GAMBIT MDK Ś-ca

6 m. Patryk Mielnik (KSz GAMBIT MDK Świdnica

7 m. Jędrzej Mirowski (KSz GAMBIT MDK Świdnica

8 m. Łukasz Makowiecki (KSz GAMBIT MDK Ś -ca

9 m. Jakub Dudziak (KSz GAMBIT MDK Świdnica

10 m. Hubert Trzos (KSz GAMBIT MDK Świdnica

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

do 10 lat: Patryk Mielnik (KSz GAMBIT MDK Ś -ca

do 16 lat: Natalia Mielnik oraz Łukasz Makowiecki (KSz GAMBIT MDK Świdnica

 (op. M. Korzekwa)

10.02.2011r.SP Jaworzyna Śl" Z Tańcem przez Świat" - spotkanie

Prezentacja Zespołu "Sekond" (op. A. Trzeciak)

11.01.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaXIX Przegląd Zespołów Kolędniczych

Udział Grupy "Pauza" (Paulina Krzeczkowska, Aleksandra Tekiela, Karol Moczulski, Jakub Kleina, Karol Horoszko, Hanna Moczulska, Jowita Stopczańska, Justyna Popek, Aleksandra Piętka, Michalina Siennicka) Przedstawienie "Wszystkiego najlepszego" (op. E. Dudziak)

01.12.2010r.Klub BOLKORock przeciw AIDS

1. Konkurs plastyczny

2. („Młodzi przeciw AIDS”) kategoria fraszka

3. Krótki utwór poetycki. 

4. Koncert Rockowy Zespołów z MDK:

- "In Ashes" : Przemek ŻYła, Radek Niedźwiedziński, Wojtek Chudziński, Bartek Łysinek,

- "Sensual Sentence" : Rafał Świętek, Piotr Żędzianowski, Mateusz Niedźwiedziński,

- "Ballistic": Kuba Niedzielski, Bartek Danielewicz, Sebastian Szarapow, Andrzej Warias,

- "Dangerous Qucumbers" : Jakub Kleina, Karol Moczulski, Jakub Jastrzębski, Łukasz Kowalski.

 

17.11.2010r.Teatr Miejski Świdnica50 lat Towarzystwa Regionalnego Ziemi Świdnickiej

wystep:

Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl), Bartosz Nowak i Magda Staniszewska, Paweł Myszakowski i Klaudia Kocoń (op. P. Kuszpit)

20.10.2010r.Klub Bolko ŚOKKonkurs Plastyczny "Moje Góry" w ramach Dni Gór

Laureaci: Agata Belka, Justyna Milcarz, Wioletta Koperska, Wiktoria Roznat (op. J. Waksmundzka)

Daria Globisz, Anna Narkiewicz (op. W. Szwegler)

miejski15.08.2011r.Świdnica Pl. GrunwaldzkiCapstrzyk

Montaż słowno - muzyczny:

Studio Piosenki: Martin Kurek, Natalia Widuto, Aneta Klemczak, Barbara Spyra (op. M. Jabłoński),

Gr. recytatorów: Jakub Kleina, Łukasz Grabicki (op. J. Chojnowska)

21.06.2011r.Muzeum Dawnego KupiectwaWręczenie nagród prymusom ze Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

Prezentacja tańca: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. P. Kuszpit)

17.06.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaUroczyste Zakończenie Roku Oświatowego w MDK

Prezentacja tańca (Fokstrot): Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska, Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)

Wręczenie odznak "Mały Super Młodzik" z 1 różyczką: Michał Kowalski, Liwia Michielewicz, Szymon Kowalski, Barbara Kowalska,

"Mały Super Młodzik z 2 różyczką: Filip Brzezicki, Katarzyna Skrzynecka, Patryk Peszko, Anna Rogowska (op. Z. Curyl)

"Super Młodzik" - Marcian Bernat, Zuzanna Wenerska, Bartosz Nowak, Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)

16.06.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaWernisaż prac plastycznych "Widokówka ze Świdnicy"

Wystąpili:

Michał Kowalski i Liwia Michielewicz, Studnicki Paweł i Maja Sołtys, Barbara Kowalska, Jakub Zarzycki i Julia Kot (op. Z. Curyl)

12.06.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaDzień Trzeźwości

Prapremiera Metra: (op. M. Jabłoński, R. Szczepanik Łukaszewicz, E. Dudziak)

05.06.2011r.Parafia Zarzecze ul. KopernikaFestyn Parafialny

Wysąpili:

Daria Krawczyk, Aneta Klemczak, Martin Kurek (op. M. Jabłoński)

Estera Ofiara (op. W. Ziobrowska)

Zespoły: "one", "Iskierki", "Mniejsze Iskierki" (op. R. Szczepanik - Łukaszewicz,

Para: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl)

04.06.2011r.StachowiceFestyn Parafialny

Występ zespołów "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak)

14.05.2011r.Sobieszów - Zamek ChojnikRajd Turystyczny "Szlakiempapieskim w Sudetach"

35 osób (op. K. Jas, S. Sawicki, M. Korzekwa, K. Duda)

13.05.2011r.Estrada w Rynku ŚwidnicaPrezentacje Zespołów Artystycznych "Dziecięcy Kongres Regionów"

Udział : "Koraliki", "Sekond" (op. A. Trzeciak) pary z Klubu Tańca "Impuls" (op. Z. Curyl , Z. Brożbar, M. Janiak)

13.05.2011r.sala teatralna ŚOKKoncert z okazji Jubileuszu 35 lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Jubilat"

udział: konferansjerzy (op. E. Dudziak), "Koraliki", "Sekond" (op. A. Trzeciak)

12.05.2011r.estrada w Rynku ŚwidnicaPrezentacja piosenek z "Metra" w ramach Kongresu Regionów

Udział wzieli : (op. M. Jabłoński)

11.05.2011r.
-
13.05.2011r.
sala komputerowa MDKWarsztaty dziennikarskie
11.05.2011r.
-
12.05.2011r.
rynek ŚwidnicaDziałania promocyjne w ramach Kongresu Regionów
07.05.2011r.Plac Katedralny - ŚwidnicaKoncert z okazji Beatyfikacji Jana Pawła II

Występ: Martin Kurek (op. M. Jabłoński) Estera Ofiara i Kamila Doruch (op. W. Ziobrowska)

 

03.05.2011r.
-
08.05.2011r.
teren kościelny oś. MłodychObchody Rocznicy Konstytucji i Festyn "Parafia Dzieciom"

wykonanie 250 kotylionów - "Agrafka" (op. J. Walerowicz)

Występy zespołów tanecznych: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak), ""Iskierki" - 3 grupy (op. R. Szczepanik

 

18.04.2011r.Hala SP 1 ZawiszówVIII Mistrzostwa w Aerobiku Rekreacyjnym

Udział Zespołów: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak), "One" (op. R. Szczepanik) i par TT: P. Myszakowski i K. Kocoń, M. Bernat i Z. Wenerska, B. Nowak i M. Staniszewska , K. Rutka i O. Tragarz (op. M. Janiak) P. Studnicki i A. Skrzynecka, S. Walentynowicz i B. Kowalska, M. Kowalski i L. Michielewicz, F. Brzezicki i K. Skrzynecka (op. Z. Curyl)

16.04.2011r.Estrada Rynek Świdnica"Moto - Serce"

Prezentacja Tańca: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak

16.04.2011r.BardoRaj Turystyczny

Bardo - Obryw Skalny - Kalwaria - Muzeum Misyjne - Ruchoma szopka. (op. K. Jas, W. Ziobrowska, S. Sawicki, K. Duda).

16.04.2011r.Plac Św. Małgorzaty - ŚwidnicaSadzenie Debu Katyńskiego

Prezentacja Wierszy: Paulina Krzeczkowska, Aleksandra Tekiela, Jakub Kleina (op. J. Chojnowska)

15.04.2011r.Restauracja "Pod Kopułą"XLI Dni Pagórków

Prezentacja Piotra Snobczyńskiego z Narodowej Zimowej Wyprawy na Grood Peak

30.03.2011r.Gimnazjum nr 4Lekcja wychowawcza "Mam Talent"

Pokaz Tańca owarzyskiego: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl)

21.03.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaWybory Miss Ekonomika

Wystąpili: Pary KT "Impuls" Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska, Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)oraz Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl)

Zespoły: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak) oraz "One" (op. R. Szczepanik - Łukaszewicz)

 

20.03.2011r.Góry BardzkieRajd św. Jana Nepomucena

Rajd na trasie: Mikołajów (kościółek pw. św. Jana Nepomucena - msza św.) - G. Żdanka - Żdanów - ścieżka dydaktyczna "Zębata" - G. Ostróg - Przełęcz Srebrna - schronisko PTTK - twierdza (zwiedzanie) - Prz. Srebrna

Udział 41 osób (26 dzieci) (op. K. Jas, W. Ziobrowska, S. Sawicki, Z. Curyl)

18.03.2011r.Kawiarnia "Na Piętrze" Klub BolkoXL Dni Pagórków

Około 50 uczestników

 

07.03.2011r.MDK Bartek"Miejski Konkurs Fotograficzny "Moje Ferie"

(wpłynęło 70 zdjęć) - 18 uczestników:

I miejsce – Wiktoria Nowak za zdjęcie pt. „Szczyt Szczęścia”

II miejsce – Natalia Zielińska za zdjęcie pt. „Chłopiec zjeżdżający na sankach”

III miejsce – Julia Furman za zdjęcie pt. „Wróbel”

 wyróżnienia dla: Justyny Czaji za zdjęcie – Łabęź”, Emili Miecznikiewicz za zdjęcie - „Odpoczynek”, Aleksandra Buczko za zdjęcie - „Kropla”, Wiktora Hliwy za zdjęcie  - „W muzeum”. Damian Karczewski za zdjęcie - „Z Ba ławankiem”

26.02.2011r.Walim - RzeckaWycieczka Turystyczna do Rzeczki

25 osób (op. K. Jas, W. Ziobrowska, A. Hendżak)

22.02.2011r.s. komputerowa MDKKomputerowy Turniej Gier Strategicznych „Starcraft”

liczba uczestników: 23 osoby,

1 miejsce -  Mateusz Stalmach

2 miejsce – Marcin Granzow

3 miejsce – Dawid Tymiński   (op. A. Barański)

21.02.2011r.
-
25.02.2011r.
s. modelarska MDK BartekWarsztaty modelarskie "Budowa balonów na ogrzane powietrze"

liczba uczestników: 16 osób, prowadzący - Stanisław Sawicki

19.02.2011r.Schronisko "Andrzejówka" - SokolecWycieczka Turystyczna Koła "Totu Totam"

Udział 50 dzieci (op. K. Jas, W. Ziobrowska, E. Tarnowska)

16.02.2011r.WrocławWyjazd i warsztaty w Muzeum Narodowym

Liczba uczestników - 19 osób, op. J. Waksmundzka i W. Szwegler

15.02.2011r.
-
17.02.2011r.
s. muzyczna MDK BartekWarsztaty szachowe

liczba uczestników: 30 osób  (10 + 9 + 11)- prowadzący Marcin Korzekwa

14.02.2011r.
-
17.02.2011r.
s. teatralna dz. II "Bartek"Warsztaty teatralne

liczba uczestników: 73 osoby  (15 + 21 + 18 +19)

- prowadząca W. Ziobrowska

28.01.2011r.Dom Dziennego Pobytu ŚwidnicaPrzedstawienie grupy dziecięcej

Prezentacja grupy środowej (op. E. Dudziak)

24.01.2011r.Sala Narad Rady Miasta ŚwidnicaIII Konkurs Literacki "Co bym zrobił jako Prezydent Świdnicy"

44 prace uczniów SP 1, SP 8, SP 105, SP 315, G 3,

 

22.01.2011r.Klub Spółdzielni Mieszkaniowej ŚwidnicaWieczór Opłatkowy Stowarzyszenia Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich

Wystąpili (Śpiew i recytacja): Estera Ofiara, Justyna Pawłowska, Kubas Nikola, Karolina Ścisłowicz, Pękała Wiktoria, Skowrońska Wiktoria, Agnieszka Tympalska, Weronika Wąsik, Klaudia Cudejko (op. W. Ziobrowska)

 

15.01.2011r.Hotel PARK ŚwidnicaBal Lekarzy

Udział wzieli:

1. Michał Maceluch i Anna Piguła

2. Paweł Myszakowski i Klaudia Kocoń

3. Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska

15.01.2011r.Hotrl Piast ŚwidnicaBal Mediów i Samorządowca

Wystep:

"Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak)

14.01.2011r.Klub NOT "Baszta"Wieczór Kolęd

Wystąpili:

Grupa Keybordzistów: Paulina Zielińska, Sandra Słowik, Klaudia Barańska, Marcin Bernat (op. B. Warkoczyński)

Solo Keybord: Maja Rembisz (op. A. Hendżak)

Studio Piosenki: Martin Kurek, Natalia Murdzek, Patrycja Pienio (op. M. Jabłoński)

Grupa Teatralna: (op. W. Ziobrowska)

17.12.2010r.Galeria Fotografii ŚOK - Rynek"Świdnicka Kolęda" - Odsłonięcie RUCHOMEJ SZOPKI

Autorzy : S. Sawicki i L. Matus

15.12.2010r.Muzeum Dawnego KupiectwaKonkurs Plastyczny "„Kartka świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok”

Oceniła 529 prac z dwudziestu placówek oświatowych i postanowiła przyznać osiem nagród:

    1. AGATA STAROOJCIEC 13 lat, MDK
    2. KAMILA JUŻWIAK 7 lat, MDK
    3. OLIWIA KUCZEK 11 lat , MDK
    4. MARTA SKOWRON 12 lat, MDK
    5. GRAŻYNA MARCHEWKA 8 lat , MDK HANNA MOCZULSKA 13 lat , MDK

 

Komisja przyznała wyróżnienia

  1. JUSTYNA JANISZEWSKA lat 12, SP 105
  2. SANDRA CHOMIN lat 15, Gimnazjum 3
  3. DAGMARA GĄSIOREK lat 17 , MDK
  4. PAULINA JEWIARZ lat 11, SP 1
  5. DOMINIKA STYRNA lat 9, SP 6
  6. WIKTORIA KMIEĆ lat 6, SP 6
  7. ILONA HERMANOWSKA lat 14 , MDK
  8. MONIKA CHWIR lat 17 , III LO
  9. WERONIKA WĄSIK 8 lat , SP 6
  10. EDYTA ULEWICZ lat 15 , Gimnazjum 4
  11. ULA ZĄTEK lat 8 , MDK
  12. KAROLINA GUTOWSKA lat 9 , MDK
  13. JUSTYNA WRÓBEL SP 7
  14. MATEUSZ BASIAK lat 12, SP 105
  15. MARTA WYSOCZAŃSKA lat 15 , Gimnazjum 1
  16. AGATA BELKA lat 8 , MDK
  17. NATALIA ZAJDEL 14 lat , Gimnazjum 1
  18. HANNA SLATAN 8 lat , MDK
  19. OLGA KOWALEWICZ 9 lat, MDK
  20. JULIA KOWALEWICZ 10 lat, MDK
  21. ANNA NARKIEWICZ 10 lat , MDK
  22. OLGA SLATAN 5 lat, MDK
  23. JULIA BRYGIER 8 lat, MDK
  24. JAKUB ZARZYCKI 7 lat, MDK
  25. JULIA KOT 8 lat , MDK
  26. NATALIA RUSZAJ 9 lat , MDK
  27. MARCELA WALIGÓRA 8 lat, MDK
  28. ANGELIKA CZERKAWSKA 8 lat, MDK
  29. WIKTORIA SZELIGA 11 lat, MDK
  30. MAGDALENA CHLUDZIŃSKA 10 lat, MDK
  31. WERONIKA MONGIAŁO 6 lat, MDK
  32. ALEKSANDRA OŻÓG 8 lat , SP 6
  33. AGATA MASŁYK 16 lat, III LO
  34. MARYSIA MICHALIK 8 lat , SP 1
  35. KAMIL KLUSKA SP 7
  36. PATRYCJA PIELECH 10 lat, MDK
  37. KINGA WALEROWICZ 15 lat, MDK
  38. DARIA GLOBISZ 11 lat , MDK
  39. JUSTYNA CZAJA 14 lat, Gimnazjum 1
  40. DOMINIKA RZEPKA 14 lat, MDK
  41. ZUZANNA MARCZYŃSKA 14 lat , Gimnazjum 1
  42. ALEKSANDRA BROŻYNA 12 lat , MDK
  43. MAGDA CZAJA 17 lat, MDK
  44. ALICJA KOWALSKA 7 lat, MDK
  45. JUSTYNA KAWALER 13 lat, MDK
  46. AGNIESZKA PIOTROWSKA 15 lat , Gimnazjum 1
  47. KAMIL LACH 17 lat, MDK
  48. WIKTORIA PATYNOWSKA 6 lat, MDK
  49. PIOTR STUDNICKI 15 lat , MDK
  50. TOMASZ LORENC 4 lata , MDK
  51. WIKTORIA PANCERZ 10 lat, MDK
  52. MARYSIA SKUPIEŃ 9 lat MDK
12.12.2010r.sale MDK, ul. Nauczycielska"Świdnicka Kolęda" - Warsztaty malowania bombek

Udział wzieli:

02.11.2010r.Klub Bolko ŚOKZaduszki Muzyczne

Wystąpiło wielu dawnych uczestników (pr. L. Matus)

27.10.2010r.Dom Spotkań Parafii Ewangelicko - HałbzburskiejUroczystość Dnia Edukacji Narodowej dla emerytów i rencistów ZNP

udział w cz. artystycznej : Aneta Klemcak, Ala Zielińska, Wioletta Trzpil, Justyna Koblowska (op. M. Jabłoński)

25.10.2010r.s. Cysterska Miejskiej Biblioteki PublicznejKonkurs Plastyczny "Jesienna Gra Kolorów"

Laureaci : Anna Chruściel, Wiktoria Patynowska, (op. J. Waksmundzka)

Grażyna Warchel, Dominika Urbanowicz,(op. E. Tarnowska)

Marta Skowron, Patrycja Pielech (op. W. Szwegler)

15.10.2010r.s. Cysterska Miejskiej Biblioteki PublicznejKoncert "Jesienne Liście"

Studio Piosenki: Joanna Kogut, Daria Krawczyk, Natalia Murdzek, Anna Litwinowicz, Dorota Ząbek, Patrycja Pienio, Patrycja Nawrocka, Aneta Klemcak, Natalia Widuto, Sebastian Kruk, Alicja Zielińska, Alicja Malik, Wioletta Trzpil, Justyna Koblowska, Dagmara Dawlewicz, Marta Adamczyk, Angelika Morze, Krzysztof Małek, Michalina Putek, Magdalena Podkówka, (op. M. Jabłoński)

15.10.2010r.s. multimedialna MDKXXXV Dni Pagórków

Prelekcja: H. Białek, A. Orłowski, Z. Curyl

15.10.2010r.Gimnazjum Nr 2Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej

Prezentacja Tańca: Zbigniew Brożbar oraz Adam Brożbar i Patrycja Nawrocka

13.10.2010r.Dom Dziennego Pobytu ŚwidnicaDzień Seniora - cześc artystyczna

Wystep: Klub Tańca "Impuls":Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka, Filip Brzezicki i Katzrzyna Skrzynecka (op. Z. Curyl)

Zespół "Koraliki" (op. Anna Trzeciak)

Keybordziści (op. Anna Hendżak)

Grupa Teatralna (op. W. Ziobrowska)

12.10.2010r.Teatr ŚOKII Świdnicki Dzień Kultury Kresowej i Lwowa

dział w części artystycznej:

Marta Adamczyk (konferansjerka) Gr. "Pauza": Michalina Siennicka, Izabela Popech, Klaudia Papież, Karol Horoszko, Karol Moczlski, Jowita Stopczańska, Barbara Spyra, Aleksandra Piątka, Aleksandra Taraban, Jakub Klejna, Paulina Kuczkowska (op. J. Chojnowska)

01.09.2010r.Galeria Fotografii ŚOKPiknik Historyczny: Prelekcje S. Sawickiego n/t lotnictwa polskiego w II wojnie św.

-

wewnętrzny18.06.2011r.Posesja MDKFestyn Rodzinny

Konkurs Tańca: I m. Hania Szalecka i tata Radosław

II m. Piotr Madaliński i mama Szalecka Magdalena

III m. Arkadiusz Madaliński i mama Katarzyna, Maja Sołtys i tata Jacek, Jan Sołtys i mama Eugenia, Paweł Studnicki i mama Elżbieta, Wiktoria Tyniecka i tata Rafał, Jakub Zarzycki i mama Violetta, Julia Kot i mama Marlena,

Prezentacja tańca: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka, Madaliński Piotr i Hanna Szalecka, Damian Bober i MAja Sołtys, Paweł Studnicki i Wiktoria Tyniecka, Jakub Zarzycki i Julia Kot (op. Z. Curyl).

 

 

17.06.2011r.
-
19.06.2011r.
WarszawaNagrodowa Wycieczka do Warszawy

Wyjazd grupy "Pauza" - zwyciezcy Biegu Patrolowego o Mieczysławie Kozarze - Słobódzkim.

(op. J. Chojnowska i E. Dudziak)

11.06.2011r.MCK LegnicaWycieczka

Warsztaty w Młodzieżowym Centru Kultury i zwiedzanie Legnicy - Grupa "Agrafka" (op. J. Walerowicz)

01.06.2011r.Amfiteatr MDKFestyn "Dzień Dziecka po japońsku"

Wystep: Kacper Grudziński i Laura Kwak, Samanta Sojka i Kinga Lubieniecka, Bartosz Łopatecki i Aleksandra Marciniszyn (op. Z. Brożbar), Kowalski Michał i Kowalska Barbara, Madaliński Piotr i Hanna Szalecka, Damian Bober i Sandra Suchojad, Jakub Zarzycki i Julia Kot, Maja Sołtys (op. Z. Curyl)

01.06.2011r.s. teatralnaPrzedstawienie "Królewna Śnieżka"

Grupa: "Ze Spalonego Teatru" (op. E. Dudziak)

06.05.2011r.MDKPrezentacja placówki

Zajęcia i prezentacja placówki dla dzieci z Przedszkola Nr 3 - J. Walerowicz

04.05.2011r.holl MDKWernisaż wystawy pokonkursowej "Logo 60 - lecia MDK"

I. m Magda Czaja

Nagrody: Marta Żaba, Jowita Stopczyńska, Karolina Jończyk, Ewa Wierzchowska, Oliwia Kuczek, Justyna Czaja, Lena Niemczyk, Marta Skowron, Oliwia Stawicka, + 15 wyróżnień

16.04.2011r.MDKWarsztaty Malowania Pisanek

Uczestników: ? (op. J. Walerowicz, J. Waksmundzka i W. Szwegler)

03.03.2011r.s. multimedialna MDK"Tłusty CZwartek" w Kole PTTK "Koło Ślęży"

31 osób członków koła PTTK "Koło Ślęzy" przybyo na walne zebranie. Program spotkania wypełniło pojęcie kilku uchwał, uzupełnienie składu zarzadu koła i komisji rewizyjnej i słodki poczęstunek pączkami i faworkami...

26.02.2011r.Teatr "Buffo" WarszawaWycieczka do Warszawy na spektakl „Metro”

liczba uczestników - 50 , org. Mirosław Jabłoński

01.02.2011r.studio nagrańNagranie Zespołu i Pieśni "Mokrzeszów"

Nagranie Zespołu Pieśni i Tańca "Mokrzeszów" M. Skiślewicz (L. Matus)

30.01.2011r.WałbrzychWycieczka grupy teatralnej i Koła "To tu to tam"

Zwiedzanie: Pwrku Wielokulturowego "Stara Kopalnia", Rynku, Spektakl "Królewna Śnieżka" w Teatrze Lalek w Wałbrzychu.

51 dzieci (op. W. Ziobrowska, K. Jas, E. Tarnowska)

26.01.2011r.s. teatralnaPrzedstawienie "O Jeżyku"

Grupa ze Spalonego Teatru (o. E. Dudziak)

25.01.2011r.s. muzyczna MDKSpotkanie Inauguracyjne Klubu Szachowego GAMBIT - MDK Świdnica

Gość spotkania: Mirosław Sośnicki, ok. 40 osób (op. M. Korzekwa)

22.01.2011r.Klub BOLKO ŚOK ŚwidnicaVI Integracyjne Spotkania Pracowni Tanecznych MDK z okazji Dnia Babci i Dziadka

Turniej Klasyfikacyjny do klasy H: 11 par (op. Z. Brożbar i Z. Curyl

Pokaz par kl. "G": 7 par (op. M. Janiak i Z. Curyl)

Pokaz pary klasy "B": Michał Maceluch i Anna Piguła (op. P. Kuszpit)

Pokaz Grup i Formacji: Rytmika, "Koraliki Młodsze", "Koraliki Starsze", "Sekond" (op. A. Trzeciak)

Pokaz Grup I Zespołów: "Małe Iskierki", "Diagonal", "One" (op. R. Szczepanik - Łukasiewicz)

Konkursy dla Babć i Dziadków

 

19.01.2011r.s. teatralna MDK BartekWspólne kolędowanie z rodzicami: "Opowieść o świętach"

Wszystkie grupy

22.12.2010r.s. teatralna dz. II "Bartek"WIeczornica wigilijna

Udział wzieli: Estera Ofiara, Kamila Doruch, Nikola Kubas, Wiktoria Skowrońska, Wiktoria Pękała, Justyna Pawłowska, Karolina Ścisłowicz, Adrian Augustyn, Julia Grubiak, Paweł Kaszyński, Agnieszka Tympalska, Mikołaj Lis, Weronika Wąsik, Klaudia Cudeńko, Hanna Stajenko, Jgoda Jakubiec, Sandra Matyszczyk, Milena Marciniak, Alicja Werner, Aneta Jedynak (op. W. Ziobrowska) i Maja Rębisz i AnnaTomków (A. Chędżak)

20.12.2010r.s. teatralna MDKWieczór kolęd RAM
04.12.2010r.Świdnica: Katedra, Muzeum DK, Dom Technika NOTRajd Pieszy "Szukając Św. Barbary"

Udział:

Trzos Hubert, Dubiński Mateusz, Mielnik Patryk, Mondzelewski Daniel, Osieńko Sławomir, Głowacka Małgorzata, Jedynak Aneta, Krzemińska Aleksandra, Jas Katarzyna, Cisek Kamila, Matyszczyk Sandra, Matyszczyk Oliwia, Jedynak Małgorzata, (op. Jas Krzysztof, Wioletta Ziobrowska, Marcin Korzekwa)

27.11.2010r.WrocławWycieczka pracowni do Muzeum Narodowego. Lekcja muzealna i warsztaty „Boże Narodzenie”

wyjazd 26 dzieci (op. J. Waksmundzka)

25.10.2010r.MDKWernisaż prac plastycznych poplenerowych

25 uczestników (op. J. Waksmundzka)

25.09.2010r.MDK, teren miastaIII Bieg Patrolowy „Śladami Mieczysława Kozara Słobódzkiego”

Pracownia Dziennikarska (3 osoby) op. Agnieszka Grochowska.

Pracownia Taneczna (7 osób)op. Anna Trzeciak

Pracownia Agrafka (5 osób) op. Joanna Walerowicz

Pracownia Plastyczna (6 osób) op. Wanda Szwegler

Pracownia Komputerowa (10 osób)      op. Andrzej Barański           III miejsce

Pracownia Teatralna (9 osób)  op. Joanna Chojnowska           I miejsce

Pracownia Plastyczna (5 osób) op. Joanna Waksmundzka         III miejsce

Pracownia Modelarska (4 osoby) op. Stanisław Rawicki

Pracownia Muzyczna (5 osób) op. Anna Hendżak                 II miejsce

Pracownia Muzyczna (4 osoby) op. Mirosław Jabłoński

Pracownia Plastyczna (3 osoby) op. Elżbieta Tarnowska

Pracownia Taneczna (2 osoby)              op. Zbigniew Curyl

Pracownia Teatralna (2 osoby)         op. Wioletta Ziobrowska           II miejsce