Mała ”gwiazdeczka” pracowni teatralnej MDK ”Bartek” i kolejny sukces w grupie ”Pierrot”

Zuzia Moas z grupy teatralnej Pierrot z MDK otrzymaławyróżnienie 28 kwietnia 2016r.na konkursie recytatorskim „Maluchy lubią wiersze” w kategorii kl.II, organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Zaprezentowała utwór „Satyra na bożą krówkę” K.I.Gałczyńskiego. Wcześniej zdobyła nagrodę w konkursie recytatorskim „Wierszykarnia” w MDK. Zuzia pracuje pod kierunkiem p. Wioletty Ziobrowskiej, instruktora pracowni teatralnej- dział II „Bartek”.

Jako 8-latka ma już całkiem niezły dorobek artystyczny, mianowicie wyróżnienie na IV Rybnickim Dziecięcym Festiwalu Teatralnym oraz nagrodę i nagrodę główną festiwalu „Silebia 2016” w Chojnowie.

„Życzymy nóg połamania/na scenie oczywiście/ i wielu konkursów wygrywania..”   – koleżanki z grup teatralnych „Pierrot” , „TS” i „Figielek”.

zuzia_moas._2