Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” z sukcesami La Chanson

24.042016 w Sycowie odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wygraj Sukces „.

Uczestniczki zajęć Studia Piosenki La Chanson Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy: Maja Nawrot, Dominika Bizoń, Karolina Malinowska, Róża Madej i Wiktoria Stamborska dzielnie reprezentowały się na scenie Centrum Kultury w Sycowie.

Każdy z uczestników śpiewał po dwa utwory. Jury eliminacji wstępnych w składzie: Łukasz Szczepanik, Katarzyna Moczulski i Julianna Wójcik, postanowiło zaprosić do następnego etapu konkursu Różę Madej za wykonanie piosenek „Do słońca leć” i „Nie stój w miejscu” oraz wyróżnić Wiktorię Stamborską za wykonanie piosenek „Mięta” i „Szczęścia okruchy”.

Uczestnikom zajęć Studia piosenki „La Chanson” gratulujemy występów i trzymamy kciuki za Różę w kolejnym etapie konkursu.