IV Ogólnopolski Konkurs Keyboardowy pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego Świdnica’ 2016 już za nami. Finałowe zmagania 46 najlepszych keyboardziostów z sześciu województw Polski odbyły się w piątek – 10 czerwca 2016r. w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Gościliśmy w Świdnicy laureatów eliminacji wojewódzkich, którzy byli nominowani do finału. Wybrać najlepszych spośród najlepszych nie było łatwo. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Jednak konkurs ma swoje reguły – oto wyniki obrad jury konkursowego:

WYNIKI Finał Świdnica’2016

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze

Vážený Zbigniev Curyl,

úvodom si dovoľujem srdečne pozdraviť a ešte raz v mene svojom a Jurajovom poďakovať za prekrásne chvíle strávené vo Swidnici. Súťaž bola veľmi pekne zorganizovaná na vysokej úrovni. Vrátili sme sa domov plní emócii a prekrásnych zážitkov. Ďakujeme nielen za možnosť zúčastniť sa na súťaži (konkurse), ale aj za interesantný sprievodný program. Vôbec sme netušili, že vo Swidnici sa nachádzajú také architektonické skvosty. Hlboko si vážime priateľský kontext a dobrosrdečnosť Vášho prijatia.

V zmysle našej dohody zasielam kontaktné údaje na seba. V prílohe zasielam  vizitku do práce a nižšie

privátne kontaktné údaje:

Ivan Janoško

M. Vagnera 24

949 11 Nitra

Slovenská republika

e-mail : ivan.janosko1@gmail.com,        tel.: +421 905 453848 (mobil)