Czas na Teatr, Teatr na czasie

Teatr łączy rozmaite pasje artystyczne. W tym roku w ramach festiwalu „Czas na teatr” 22 września najmłodsi uczestnicy w ramach warsztatów zaprojektowali i wykonali oryginalne prace, które zaprezentowali w czasie happeningu na świdnickim rynku. Z roku na rok „zabawa w teatr” przybiera coraz bardziej urozmaicone formy i kształty. Emocje towarzyszące tworzeniu nietypowych masek oraz kukiełek dały dzieciom wiele radości. Możliwość zaprezentowania się i przemarsz wraz z rodzicami ulicami naszego miasta to dodatkowa atrakcja festiwalu realizowanego ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury. Przygoda z teatrem w tej formie zgromadziła liczną grupę uczestników, a wśród świdniczan wzbudzaliśmy ogromne zainteresowanie.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze