16 nagród dla plastyczek z MDK Świdnica!!!

W piątek , 20 maja 2016 r., w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze odbyło się podsumowanie dwóch konkursów plastycznych organizowanych przez tą placówkę. Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy reprezentowały dzieci i młodzież , które na co dzień pracują pod kierunkiem Elżbiety Tarnowskiej i Joanny Waksmundzkiej.
W II Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży „Znam swój kraj” pt. „Dolnośląskie perły architektury” nagrody i wyróżnienia zdobyły: Katarzyna Boroń, Maja   Osowska, Amelia Michalik, Agnieszka Piechurska, Weronika Mongiało, Lidia Maciejewska i Oliwia Strojek. ( opiekun artystyczny Elżbieta Tarnowska)
W Dolnośląskim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. „Pies i kot – nasi czworonożni przyjaciele” laureatkami zostały: Milena Halicka, Kinga Frączek, Magdalena Morawska, Hanna  Guźlińska, Amelia Zduńczyk, Nadia Bieszczad, Aleksandra  Klimkiewicz, Klara Smok, Wiktoria Gołuch.( prace wykonane pod kierunkiem Joanny Waksmundzkiej)
GRATULUJEMY wszystkim nagrodzonym , życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do naszych pracowni plastycznych w MDK „Bartek” i MDK Nauczycielska 2, tych którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe techniki plastyczne! (Joanna Waksmundzka)